Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@wojsoft a w TV nie masz wbudowanego tunera dvb-t? Jeżeli Twoim zdaniem dopłata 5zł/m-c za szybszy dekoder ma sens to możesz rozważyć wymianę. Oferta zła nie jest zważywszy na aktualną, ale moim zdaniem w tej średniej +-68zł powinno udać Ci się zawrzeć całą prezentowaną ofertę.

 

@kingofsouth i droższy też był, wiesz jak jest-kwestia co się wynegocjuje.

 

@maciejniez do kiedy ta umowa i czy wypowiedzenie złożone? Jaka oferta Cię interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja dziś przedłużyłem umowę, która kończyła się 31.05.2014.

 

Do tej pory było:

universe + 6xcanal+ + multiroom (2x cameleon) + wynajem sagemcom za 59zł/msc

 

Teraz mam:

comfort+ +multi + extra + 6x canal+ + wymiana dekodera na Pace PVR 500GB (teraz to się chyba nazywa ultrabox) + multiroom (2x cameleon) + HBO na 6msc za 4x0zł + 11x79,90zł/msc. Średnia ok. 59zł/msc

 

Przed wysłaniem wypowiedzenia otrzymałem taką samą ofertę, tylko bez możliwości wymiany dekodera. Kilka dni po zarejestrowaniu pisma dekoder się znalazł :)

 

I bez problemów udało się wynegocjować tuner Pace ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzych_krak odnoszę wrażenie, że takim tłumaczeniem łatwiej Ci przyjąć dotychczasowe "niepowodzenie" negocjacyjne. Oferta którą Ci już wcześniej proponowano była lepsza niż to co dostał Kolega najlepszymaniek, policz sobie, natomiast w związku z tym co i za ile masz teraz dobrze, że liczysz na jeszcze lepszą.

 

@szara79 to jest dobra oferta, ale należy brać poprawkę na to co i za ile masz teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informacje, bo widzę, że mało kto przechodzi na Mediaboxa + MR Premium ze standardowego MR cyfry.

Czy da radę ugrać MR na cały okres za darmo ? Czy da radę Mediaboxa ugrać za darmo ? I jaka byłaby optymalna cena za universe+6c+ + hbo+ mr premium + ten mediabox ?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to z prostego powodu, bo karty cameleon dają pewną swobodę ;-) , możliwość korzystania z dowolnego dekodera i dodatkowo do tej pory część prób wymiany sprzętu na ADB wiązała się z zaporowymi warunkami aneksu.

 

Ujmę to tak-całość tej operacji ma sens jeżeli końcowa wysokość abo będzie wynosić do 80zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...