Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po telefonie z nc+

Obecnie posiadam Canal+Silver (6xC+) z opcją Multiroom Standard (jeszcze z cyfry) i dekoderem PVR Pace 500.

Razem płacę 64zł/m-c.

Umowa do końca maja 2014

NIE wysyłałem wypowiedzenia

 

Rozmowa z konsultantką trwała niemal pół godziny. Oto co proponowała:

 

OFERTA 1:

Comfort+ 6xCanal+ Cinemax za 99zł

PVR 20zł

Multiroom 0zł

Razem 119,90zł

Umowa na 15 miesięcy

 

OFERTA 2:

Comfort+ HBO + 6xCanal+ + Cinemax 99,90zł

PVR 0zł

Multiroom 0zł

Razem 99,90zł

Umowa na 15 miesięcy

 

OFERTA 3:

Comfort+ Extra+ + HBO + 6xCanal+ + Cinemax 109,90zł

PVR 0zł

Multiroom 0zł

Razem 109,90zł

Umowa na 15 miesięcy

 

OFERTA 4:

Comfort+ Superfilm+ 84,90zł

PVR 0zł

Multiroom 0zł

Razem 84,90zł

Umowa na 15 miesięcy

 

OFERTA 5:

Comfort+ Extra+ Superfilm+ 94,90zł

PVR 0zł

Multiroom 0zł

Razem 94,90zł

Umowa na 15 miesięcy

 

OFERTA 6:

Comfort+ Extra+ 6xCanal+

PVR 0zł

Multiroom 0zł

Razem: 12m-cy 49,90zł, 12m-cy 69,90zł, a jeżeli pozostawię Extra+ 79,90zł

Umowa na 24 miesiące

 

OFERTA 7:

Comfort+ Extra+ 6xCanal+ + HBO

PVR 0zł

Multiroom 0zł

Razem: 12 m-cy 49,90zł, 12 m-cy 79,90zł

Umowa na 24 miesiące

 

OFERTA 8:

Comfort+ Extra+ 6xCanal+ + HBO

PVR 0zł

Multiroom 0zł

Razem: 12 m-cy 49,90zł, 12 m-cy 79,90zł

Umowa na 24 miesiące

+ Filmbox na 9 miesięcy gratis - później 15zł albo wyłączyć

 

W dwóch ostatnich przypadkach średnia wynosi 64,90zł, czyli tylko 0,90zł więcej niż płacę teraz.

 

Dodam, że konsultantka była mało zorientowana w temacie. Na początku stwierdziła, że płacę 95zł (tyle płaciłem przed migracją). Później chwile jej nie było i stwierdziła, że jednak faktycznie 64zł.

 

Jak chce nowy dekoder do Multiroom to musze wymienić na Mediaboxa (obecnie do multiroom mam Pace na własność).

 

Dziwi mnie fakt też, że początkowo oferta z księżyca wręcz, a później dawała mi wszystko za darmo. Jak zapytałem czy HBO przy ofercie 6 i 7 na pewno jest na całą umowę w cenie to powiedziała, że tak. Gdy zapytałem czy nie czasem na 9 miesięcy tylko to powiedziała, że tak, ale ona zrobi tu tak, bym miał na 24 miesiące. Pytałem 3 razy. Jednak stwierdziłem, że muszę się zastanowić. Ma dzwonić po 16tej. O dziwo tak się zamotała w tych ofertach, że stwierdziła, ze gdyby nie ona mogła zadzwonić to ktoś inny do mnie na pewno przedzwoni. Jakoś nie chce mi się wierzyć w te rozrzutność.

 

Co o tym wszystkim sądzicie? Oferty 7 i 8 wydają mi się całkiem OK. Brać? Tylko Pytanie czy są prawdziwe, tym bardziej przy braku wypowiedzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać, że ten Pace do multiroom jest jeszcze SD. :)

 

Mówisz, że wysłać wypowiedzenie i czekać? Myślałem, że te dwie ostatnie oferty nie takie złe, ale w sumie do końca umowy jeszcze trochę zostało, więc wysyłam wypowiedzenie i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy swoim aktualnym abo 71 złotych łyknąłbym wersję nr 7 - filmbox to kaszana, szkoda na to prądu. Tylko te 24 miechy....op szmat czasu....

Czekam cierpliwie..... wypowiedzenie złożone wczoraj w centrum nc+ i dodatkowo wysłane mailem - na razie cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca maja i płacę 54PLN (Pakiet Universe + Cała Paczka C+). W sobotę wysłane wypowiedzenie (jeszcze pewnie nie zarejestrowane). Dziś pierwsza propozycja przedłużenia: 24 miesiące, pierwsze sześć 0PLN, potem 79,90PLN - średnia wychodzi ok. 59PLN. Jeśli bym chciał wymienić Pace PVR na Mediaboxa to 49PLN jednorazowo + 5PLN miesięcznie. Poprosiłem o czas do przemyśleń i zajrzałem na forum :) Chyba nie jest źle, ale nie wiem czy chce płacić więcej niż obecnie przy tak długim okresie umowy.

Zapomniałem dopisać, że do tej oferty dorzucają na 6 miesięcy HBO gratis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oferta nc+ z dzisiejszego popołudnia. Umowa 15 m-cy , pierwsze 4 gratisowe , do tego przez 4 miesiace darmo hbo, filmbox oraz cinemax. Srednio koszt 58 zł innymi słowy po miesiacach promocyjnych kolejne wyceniaja na 79zl. Na pytanie o multiroom konsultant stwierdził ze istnieje jedynie taka opcja za 20zł i musiałbym zamienic dekoder canalowy na mediaboxa i drugi poenkowy, a za wynajem poniosłbym dodatkowa opłate. Tak w ogole chciałbym dopytac jest czy nie ma juz mozliwości od marca wziecia drugiego cameleona ? Oferta moze [beep] nie urywa ale tez nie ma co narzekac choc warto poczekac chyba ?

Ps. Wypowiedzenie wysłane, umowa do konca kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam teraz: C+Universe, 6C+, Mediaboxa i MR Standard (przez pół roku miałem HBO za 0 zł). Płacę za wszystko 79 złotych. Dzisiaj dzwoniła do mnie pani z NC+, ale grzecznie poprosiłem o telefon jutro. Czy według Was mogę ograć jakiś rabat? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Obecnie (umowa do końca maja):

Pace 500 PVR

Multiroom Standard (2x Cameleon)

Silver

C+OP (6xC+)

HBO (przyznane na całą umowę jako rekompensata z brak polsat HD)

całość - 64pln

 

Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Pierwsza propozycja miesiąc temu ale cena kosmiczna ok 120pln = wysłanie na drzewo.

Wczoraj ta sama podstawa (ale nie dopytałem czy universe+ czy comfort+ z opcją extra), MR + PVR, cały pakiet C+ pierwsze 6mcy - 10pln potem 18x89pln dodatkowo HBO i FILMBOX pierwsze 6mcy - 0 potem 25pln (możliwość wyłączenia). Średnio całość wychodzi 88pln (oczywiście pod warunkiem że nie ma jakiegoś wałka przy czytaniu warunków umowy...)

CO sądzicie - dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...