Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ze mną postanowili chyba zrobić próbę sił. Dziś telefon z duk i pytanie co mnie skłoni do pozostania. Jak stwierdziłem, że u trzymanie obecnej oferty programowej za niższą cenę to w odpowiedzi usłyszałem, że nie ma dla mnie oferty. :wink: Odpowiedziałem tylko, że na szczęście konkurencja ma i to bardzo ciekawą i zakończyliśmy rozmowę. Czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony dzisiejszą ofertą NC+: U+, 6xC+,HBO, MR, PVR P500 na 12 m-cy za 69 zł. BEZ WYPOWIEDZENIA !!! Obecnie sprzęt i karty starej poczciwej C+ i ta sama oferta, ale już bez darmowego HBO. Umowa do końca maja, czy coś jeszcze mogę ugrać np.History, Cinemaxy , może Filmboxy ?. Podpowiedzcie mam czas do końca miesiąca. Na nowym sprzęcie mi nie zależy ani na tych Vodo tryskach. Witam wszystkich po blisko roku, widzę, że co niektórzy tutaj na okrągło. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy podpowiedzcie ,kończy mi się umowa 26 kwietnia ,wysłałem wypowiedzenie w styczniu i oczekuję telefonu od nich.Przy migracji wytargowałem abonament 59 zł pakiet univers z canal+

Na co moge liczyć od nich teraz? dzwonilem ale proponują 69 zł za to co mam,uda się utrzymać te 59 + mediabox z nc+ go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa nie kończy Ci się 26 kwietnia, jeśli wtedy ją zawarłeś to kończy się 30 kwietnia. Cenę uda się utrzymać, po prostu zachowaj cierpliwość :) Migrowałeś z cyfry czy z n? Jeśli z cyfry to możesz mieć problem z mediaboxem, jeśli z n to pewnie doliczą Ci 5 zł czynszu za mediaboxa, ale zawsze możesz wtedy zbić abonament do 54 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podpisałem umowę miałem wcześniej C+Platinum bez HBO umowę starą miałem do 09.2014.wynegocjowałem dziś : Universe+CANAL+ Platinum OP+HBO CINEMAX+ MULTIROOM STANDARD 2 Karty CAMELEON+PACE PVR umow na 18 mieś cena 109 zł za wszystko i dodatkowo pakiet noc sobie wziąłem za 25 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa miesiące do zakończenia umowy, a już jestem po pierwszej rozmowie. Od razu zakomunikowałem pani z obsługi , że nie jestem zainteresowany obecną ofertą (All Inclusive+ za 154 zł). Pierwsza propozycja to Universe+/6x Canal+ i 2x Multiroom za 64 zł. Brać czy nie brać ?

 

Jeśli oferta jest odpowiednia dla Ciebie to bierz bo cena jest dobra. Ale możesz powalczyć jeszcze do tego np. o HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...