Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Całą paczkę , dziś wysyłam wypowiedzenie, i tak jak pisałem wcześniej z ostatniej rozmowy propozycja universe 6x C+ za 84 zeta obecnie płacę 79

Też mi proponują 84 zł z tym, że Ja teraz płacę 59 zł i jestem tylko na samej karcie. W piątek wysyłam wypowiedzenie i będę czekał na propozycje oczywiście interesuje mnie zostanie przy tej cenie którą płacę plus HBO na cały okres umowy, ale czuję że będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marty ten Sagem jest Twój czy dzierżawisz? Dzierżawionego wymieniasz na sprawny w APS a własnościowy nie blokuje możliwości wydzierżawienia Sagema do MR, oczywiście najlepiej bezpłatnie. Kupić zawsze zdążysz.

 

Sagema mam na wlasnosc.

Najchetniej chciałbym za 0 drugiega Pace PVR :) ale to chyba zyczenie ..... w cenie 59-69 za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro inni mogą super oferty za 59 zł to czemu ja nie mogę uzyskać full extra z multiroom premium i prapremierami za tą kwotę co płaciłem. Ja tak idę im na rękę chcąc płacić tyle samo. Równie dobrze też mógł walczyć o universe 6canal 3hbo i multiroom za 59-69, czyli by była obniżka o prawie 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banita: dzięki!

 

@Hansu: tzn. teraz nie masz MR, ale Ci proponują na przedłużenie? Też masz Cameleona?

Nie mam teraz multiroom, ale będę dobierał Cameleona. Czy aktywację multiroomu się płaci się w punkcie sprzedaży, czy ona jest doliczana do rachunku? I jak się to ma do tego, że wezmę multiroom na początku miesiąca np. w marcu? Płacę proporcjonalnie do końca miesiąca i potem już normalnie czy niepełny miesiąc jest darmowy (mam na myśli czynsz za dekoder z kartą)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam universe + 6C+ dekoder philips pvr 250G hd + HBO/6m. za 69pln umowa do 30.04.wypowiedzenie wyslane

Dzisiaj pierwszy telefon.otrzymalem propozycje ten sam pakiet za ta sama cene.

poprosilem o wymiane dekodera na pace 500G oraz MR standard - za 69pln

konsultantka powiedziala ze moze wymienic dekoder na pace ale drugiego dekodera nie moze mi dac z nagrywarka.moze mi dac sagemcom ale z aktywacja za 99pln

 

Pytanie: czy istnieje mozliwosc otrzymania drugiego dekoder z nagrywarka?.czy istnieje mozliwosc otrzymania drugiego dekodera bez aktywacji za 99pln ?

 

sorry za brak polskich znakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...