Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

aktualnie posiadam Uniwerse+ 6xCanal i PVR Pace 500GB za 59 zł. W maju szykuje się przedłużenie i zastanawiam się nad dobraniem MR (Cameleon). Pytanie, jak to najlepiej rozegrać? Czy teraz dobrać drugą kartę, czy walczyć o MR po wysłaniu wypowiedzenia? Z tego co czytam na forum, to można taki myk zrobić przy migracji z C+, a jak jest przy przedłużeniu w nc+?

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

 

Podbijam i proszę o porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Kris dla ciebie tak jak @banita24 napisał 8) jest:

 

"Full Extra" 99 pln

pakiet Universe+,

opcje dodatkowa CANAL+ Platinum,

HBO,

Cinemax,

Filmbox,

History,

Sundance

kolekcje VOD CANAL+,

PictureBox,

Seriale+

netVOD+

 

"Full Extra +RedlightHD" 109pln

"Full Extra" +MR Standard 109

"Full Extra" +MR Premium 119 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przyjaciele - pomóżcie :)

 

Oferta z przed chwili (dosłownie)

 

Universe, OP Canal+ Platinium, HBO

za 64,00zł (cyrograf 12-miesięczny)

Moje pytanie za ile mógłbym to dostać 54zł to realna cena?

 

Interesuje mnie:

Universe, OP Canal+ Platinium, HBO, Redlight

 

za ile taki zestaw mogę dostać 64,00zł da się wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Czyli ciężko zejść z ceny na niższą kwotę? hmm pozostaje brać tego fula :/

A dało by się dograć do tego full extra za 99zł RedlightHD gratis? mam wielką ochotę odbić sobie maksymalnie tą obecną platynę za 99zł :twisted: Umowa 12 czy 18 miechów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nibiru

Podczas przedłużania umowy jest bez różnicy czy wypowiedzenie jest wysłane najlepiej jest dobrać drugą kartę 2 miechy przed końcem umowy ( ponoć nie można w ostatnim miesiącu ale brak potwierdzenia ) ponosisz koszta aktywacji i opłatę miesięczną ale podczas aneksowania umowy prawdopodobnie multiroom wliczony zostanie w cenę pakietu.Jeśli się mylę proszę o poprawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ile można dostać pakiet universe, 6xc, hbo + ewentualnie coś jeszcze przy pozostaniu ze starym dekoderem n-ki nbox hdrecorder 250 gb. do tej pory mam to za 69 do końca kwietnia, ale pasuje już zacząć negocjacje. czy już wysyłać wypowiedzenie, czy załatwię to bez wypowiedzenia, bo rok temu bez wypowiedzenia się nie dało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Dzięki

Czyli ciężko zejść z ceny na niższą kwotę? hmm pozostaje brać tego fula :/

A dało by się dograć do tego full extra za 99zł RedlightHD gratis? mam wielką ochotę odbić sobie maksymalnie tą obecną platynę za 99zł :twisted: Umowa 12 czy 18 miechów?

Napiszę tak.... "Full Extra" to naprawdę dobra opcja i trzeba mieć "farta" aby ją dostać przy wysokim abo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piwoslaw promocja Canal+ Gold prócz podstawy Universe+ zawiera wbudowane 4xCanal+ tj. Canal+ Family/Family2/Film/Film2 oraz Seriale+. Na jakiej ofercie Ci zależy?

 

@Cobra a mediaboxa w jakiej formie opłaciłeś/opłacasz?

 

@chrispcs dobra oferta.

Chciałbym mieć na pewno 6x C+ i chociaż HBO na filmboxach i cinematix mi nie zależy także pewnie opcja Universe 6x C+ HBO a tylko to nie3 migraca a już przedłużenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale obecnie posiadasz bogatszy pakiet, toteż nie widzę powodu by płacić więcej a mieć mniej... promocji Gold taniej niż 79zł chyba nie dostaniesz, ale oferta Gold poszerzona o brakujące Canal+, HBO oraz Filmbox za 79zł zła nie jest. Pozostaje kwestia upchnięcia tam jeszcze paczki Cinemax :mrgreen: Jeżeli chcesz płacić mniej to po wypowiedzeniu negocjuj Universe+/6xCanal/HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...