Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie obecnie mam coś takiego

Pakiet CANAL+ Gold

Filmbox

HBO

za 79 zeta

Miałem telefon oferta bez HBO i Filmbox czyli tylko z 6x C+ za 84 . Pytanko co można ugrać , nie pamiętam co to był za pakiet gold czy to odpowiednik obecnego Universe ???

 

Wypowiedzenie wysłane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Canal+ Gold umowa do 06/2014

6 x C+

HBO

Seriale+

Filmbox

nbox recorder 500GB bezpłatnie

89 zł/mc

 

moje wypowiedzenie zajerestrowano w piątek a dziś telefon z 122947879

zaproponowali te same kanały jak powyżej za 79 zł na 12 miesięcy od 01/03/2014

zgodziłem się bo uważam że to dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Kolega blade1230 podobno nie ma opcji w systemie by zwolnić abonenta z czynszu. Normalnie taki tekst w ustach konsula potraktowałbym jako wciskanie kitu, ale aktualnie nie ma forumowicza któremu w normalnym trybie udało się uzyskać przy aneksie zwolnienie z tej opłaty. Pozostaje wersja 5zł/m-c bądź odbicie sobie tej opłaty poprzez darmowy miesiąc abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, proszę napiszcie ile można "wyrwać" za Full Extra z fikołkami i białym multiroomem od N-ki.

Mam umowę do kwietnia (obecnie Gold, 6xC+, FilmBox, HBO, MR za 89 mies.) i już mnie męczą tym samym zestawem plus Cinemax za 129 zł.

Oferty nie przyjąłem i wypowiedzenia nie wysyłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie!

Posiadam obecnie pakiet platinum za 99zł czyli universe + 6xC+ Niedługo kończy mi się umowa więc pora na negocjacje:

Czy mam szanse zejść z tego 99zł do 74zł za kanały: Universe,6xC+,HBO,Cinemax?

Ostatnio proponowano mi to za 109zł, wczoraj wysłałem pytanie na jaki adres wysłać wypowiedzenie, dziś kolejny telefon i powyższa oferta za 119zł. :D

Mówię od razu że za staż (6lat) i przepłacony obecnie platinum interesuje mnie tylko wspomniany pakiet za najniższą możliwą cenę czyli 74zł, powiedziano mi że nie ma takiej oferty i może mi to zaproponować za 109zł :twisted: Wychodzi na to że kto płacił zawsze dużo, ma płacić jeszcze więcej za to co inni mają za połowę niższe pieniądze :?

Podziękowałem za ofertę i kazałem czekać na wypowiedzenie, gość stwierdził że jeszcze zadzwonią. Przebąkiwał o full extra, ale nie interesują mnie dodatki w stylu seriale czy picture box :/ wolę niższy abonament i zakup jakiejś premiery VOD raz w miesącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...