Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... mam pytanie dziś pierwszy tel z DU i propozycja zostania przy tym samym co mam tz U+ i C+6x za 49 zł + 20 zl MRP ( mam to obecnie) chcialbym coś wiecej wyciagnąć np HBO w tej cenie co mam teraz tz 69 czy jest sznsa?? ktoś juz moze otrzymał taką propozycje.... czy jest szansa walczyc???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z Cyfrą kończy mi się w czerwcu. Jako multiroom mam 2 osobne karty. Czy przy przedłużaniu umowy (przejściu do nc+) będę musiał je oddać i dostanę karty sparowane z dekoderem czy zostawią mi te co mam?

Pomyliłeś działy. Na przyszłość czytaj tu i pytaj tu viewtopic.php?f=174&t=30710

 

@Piotr R. Zawsze jest szansa. Jednak myślę,że nie w tej cenie..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... mam pytanie dziś pierwszy tel z DU i propozycja zostania przy tym samym co mam tz U+ i C+6x za 49 zł + 20 zl MRP ( mam to obecnie) chcialbym coś wiecej wyciagnąć np HBO w tej cenie co mam teraz tz 69 czy jest sznsa?? ktoś juz moze otrzymał taką propozycje.... czy jest szansa walczyc???

A do kiedy miałeś umowę , czy było wyp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... mam pytanie dziś pierwszy tel z DU i propozycja zostania przy tym samym co mam tz U+ i C+6x za 49 zł + 20 zl MRP ( mam to obecnie) chcialbym coś wiecej wyciagnąć np HBO w tej cenie co mam teraz tz 69 czy jest sznsa?? ktoś juz moze otrzymał taką propozycje.... czy jest szansa walczyc???

 

A ja bede walczył o to co Ty miałeś czyli u+6xc+ i MP za 69 zł

bo mam teraz gołego U+ i MP za 69 zł

 

nie rozumiem dlaczego nie chcą dołączać kanałów premium do gołych pakietów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@HansuHansu zależy jakie mają "kaprycho" :lol2::wink:

Jak chcesz dostać odpowiednią ofertę dla siebie to sam zadzwoń ale do DUK,jak widać na moim przykładzie da się dogadać z nimi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj pierwszy telefon po przyjęciu przez NC+ wypowiedzenia.

Oferta 1. Universe+ z 6xC+, HBO i Cinemaxami za 109 zł. W tym MR i Pace i jakaś tam możliwość wymienienia kart na 2 niezależne.

Oferta 2. Universe+ z 6xC+, MR i Pace za 99 zł.

 

Powiedziałem, że mnie takie coś nie satysfakcjonuje i pożegnałem się. Czekamy na coś lepszego.

 

Proponować samemu Universe+ z 6xC+, MR i Pacem za 69 lub 79 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj pierwszy telefon po przyjęciu przez NC+ wypowiedzenia.

Oferta 1. Universe+ z 6xC+, HBO i Cinemaxami za 109 zł. W tym MR i Pace i jakaś tam możliwość wymienienia kart na 2 niezależne.

Oferta 2. Universe+ z 6xC+, MR i Pace za 99 zł.

 

Powiedziałem, że mnie takie coś nie satysfakcjonuje i pożegnałem się. Czekamy na coś lepszego.

 

Proponować samemu Universe+ z 6xC+, MR i Pacem za 69 lub 79 zł ?

A ile teraz płacisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was się orientuje w kwestii pakietu Start+ jak wyglądają warunki zakupu dla stałego abonenta w momencie przedłużania umowy abonenckiej na kolejny okres? Czy proponują ten pakiet wraz z kartami niezależnymi od ich odbiornika narzuconego w jakiejś promocyjnej cenie np 9,90 zł itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś otrzymałem oferte

 

universe + mr + hbo + dekoder 250gb ( mam 2 karty cameleon po cyfrze) - wszystko za 59zł

 

mysle że oferta dobra, myślicie że dało by rade cos jeszcze ugrać np. drugi obojetnie jaki dekoder HD *(w tej chwili mam swój SD) lub ewentualnie cinemaxy na cały okres umowy oczywiscie w tej cenie 59zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@szofer218 a nie lepiej było coś takiego :wink:

 

"Full Extra" 99 pln

pakiet Universe+,

opcje dodatkowa CANAL+ Platinum,

HBO,

Cinemax,

Filmbox,

History,

Sundance

kolekcje VOD CANAL+,

PictureBox,

Seriale+

netVOD+

 

"Full Extra +RedlightHD" 109pln

"Full Extra" +MR Standard 109

"Full Extra" +MR Premium 119 pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja po zlozeniu wypowiedzenia dzisiaj 1 prpozycja silver 6 c+x6 hbo x3 multirum history hd 74,99 dodatkowo cinemax ma 6 mc za darmo na 12 miesiecy czy mozna cos jeszcze ugrac?.

 

 

dzis 2 tel silver 6c+ ,hbo,cinemax, powiekrzenie dysku do 500 gb, multirum,history hd,na 12 miesiecy za 75,99 zgodzilem sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja po zlozeniu wypowiedzenia dzisiaj 1 prpozycja silver 6 c+x6 hbo x3 multirum history hd 74,99 dodatkowo cinemax ma 6 mc za darmo na 12 miesiecy czy mozna cos jeszcze ugrac?.

 

 

dzis 2 tel silver 6c+ ,hbo,cinemax, powiekrzenie dysku do 500 gb, multirum,history hd,na 12 miesiecy za 75,99 zgodzilem sie.

 

Co miałeś wcześniej? Multiroom standard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...