Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Obecnie posiadam Plantyne + HBO + History HD + Sundance HD + MediaBox za 99 zł (12mc)

Co mogę realnie więcej wynegocjować?

 

To co mam w sygnaturce "Full Extra" 99 pln polecam.......

"Full Extra + RedlightHD" 109 pln jak twoja żona(jeśli masz) zaakceptuje to jeszcze bardziej polecam :jupi:

 

Cena 99zł jest chyba nie do ruszenia, ale dodając do tego miesiąc gratis średnia kwota oscyluje w granicach 91zł.

 

Raczej jest tak jak @Kibo piszesz :wink: + pewnie jakiś gratis w postaci dodatkowego kanału można wywalczyć typu "Noc" :wink::lol2: zależy to jednak od "szczęścia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Plantyne + HBO + History HD + Sundance HD + MediaBox za 99 zł (12mc)

Co mogę realnie więcej wynegocjować?

 

To co mam w sygnaturce "Full Extra" 99 pln polecam.......

"Full Extra + RedlightHD" 109 pln jak twoja żona(jeśli masz) zaakceptuje to jeszcze bardziej polecam :jupi:

 

Cena 99zł jest chyba nie do ruszenia, ale dodając do tego miesiąc gratis średnia kwota oscyluje w granicach 91zł.

 

Raczej jest tak jak @Kibo piszesz :wink: + pewnie jakiś gratis w postaci dodatkowego kanału można wywalczyć typu "Noc" :wink::lol2: zależy to jednak od "szczęścia"

 

Dzięki za informacje.

Czyli są 2 opcje, albo zostaję przy 99 zł i negozjucje Full Extra. Tutaj rozumiem, że umowa na 12 mc może być?

Albo to co mam teraz Platyna + 6xC+, HBO, Sundance i History za 79 zł. Czy przy takiej opcji (niekoniecznie z sundance) ktoś zszedł niżej niż 79 zł?

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@florekmaster.Oferty padały,ale nik tego nie bierze,bo jest drogo. .Taniej aneksować z dobrym pakietem w dobrej cenie i wziąć dobry tablet na raty w sklepie,aniżel brać drogą ofertę od nich. @kingofsouth. Ale po co? To co lizbona chce to można mieć za 89. A mięsa jest pełno i to za free,nawet jak i dobrze na baletach się zakręcisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lizbona79 Full Extra zawiera to http://media2.pl/media/105431-Pakiet-Fu ... tow-n.html , jeżeli nie potrzebujesz tak rozbudowanej oferty to negocjuj coś tańszego a Fulla Extra potraktuj jako odniesienie ile dać by nie przepłacić.

 

No właśnie zastanawiam się, czy to wykorzystam :D

W sumie przez rok na HBO obejrzałem ze 3-4 filmy... Pogorszyli się moim zdaniem...

 

A jak wyglądałaby sytuacja z przejściem z tej mojej Platyny z HBO na U+ z 6xC+? Za ile to można wyrwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
@kingofsouth.....mięsa jest pełno i to za free,nawet jak i dobrze na baletach się zakręcisz ;)

@Ircios dobry jesteś :lol2:

Dobrze że moją żona tu nie wchodzi..... do czego ty mnie namawiasz :lol2::wink:

Na balety nie chodzę nie moje już klimaty i ta dzisiejsza młodzież jakaś "dzicz" bez urazy małolaty siedzące na forum(bo zdaje sobie sprawę że nie wszyscy na naszym forum są dorośli) :shock::lol2:

Choć niedługo w pracy szykuje mi się wyjście na imprezę ...... "gruboo " :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem tę ofertę Comfort+, opcja Multi, HBO i MR (aktywacja 99 zł., mimo negocjacji nie udało się obniżyć ceny) za 29 zł. miesięcznie na okres jednego roku. Za rok już szykuję wypowiedzenie i tak w koło Macieju.

HBO dostałeś na cały okres umowy? Proponowali Ci jakieś inne opcje dodatkowe?

 

Tak HBO dostałem na cały okres umowy, próbowałem coś ugrać dodając C+, ale ceny szły dwa razy w górę, na MR też nie szło obniżyć ceny. Jestem zadowolony z oferty, od wczoraj oglądam HBO a jutro odbieram dekoder do MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lizbona79 Full Extra zawiera to http://media2.pl/media/105431-Pakiet-Fu ... tow-n.html , jeżeli nie potrzebujesz tak rozbudowanej oferty to negocjuj coś tańszego a Fulla Extra potraktuj jako odniesienie ile dać by nie przepłacić.

 

No właśnie zastanawiam się, czy to wykorzystam :D

W sumie przez rok na HBO obejrzałem ze 3-4 filmy... Pogorszyli się moim zdaniem...

 

A jak wyglądałaby sytuacja z przejściem z tej mojej Platyny z HBO na U+ z 6xC+? Za ile to można wyrwać?

59-69zł

Możesz powalczyć o to nawet za 49zł, może i mało prawdopodobne ale nie oznacza to że niemożliwe, wszystko w twoich rękach eee..... negocjacjach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie posiadam umowę z NC+ do końca kwietnia z pakietem Universe+. Dziadowski recorder ADB, który chciałbym wymienić na Mediaboxa.

Póki co od miesiąca średnio jeden telefon co dwa dni z propozycją przedłużenia za 59zł + mediabox za 5zł/mies. + opłata aktywacyjna 49zł.

 

Chciałbym zostać przy tym pakiecie oraz mieć wymieniony dekoderna mediaboxa bez opłat.

Jakie są realne szanse, jak oceniacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon w sprawie przedłużenia. Proponują:

Universe + 6C + HBO(na całą umowę) + Cinemax(na całą umowę) + Filmbox(na całą umowę) + MR + Pace 500 + dobranie Sagemcom HD = 99zł

Gość powiedział ze na dzień dzisiejszy nie ma możliwości sprzedaży oferty poniżej tego co płacę teraz czyli 99zł.

S[beep]zyłem się dobierając po 6 miesięcznym okresie promocyjnym HBO za 20zł, tak to miałbym wyjściową kwotę 79zł.

Póki co oferty nie przyjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@florekmaster

masz multiroom premium czy standard?

ja U+ i MP za 69 zł, umowa kończy się w kwietniu, zastanawiam się czy nie wysłać wypowiedzenia. W CP za tą cenę dają cinemaxy i filmboxy do tego history, sundance, viasaty i multiroom z dekoderami z dyskiem.. Teraz płace sporo, a ciężko złapać jakiś dobry film.

 

przeszedłem do nc+ zanim zaczęli rzucać canalami za darmoche, nie spodziewałem sie tego, ze tak zmiękną i teraz nie wiem czy mam szanse dostać od nich kanały premium, bo rok temu twierdzili, że jak nie miałem nfilmów to nie moge dostać canal plus :>

 

komuś się udało dostać kanały premium z gołym pakietem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...