Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam pytanie. Obecnie posiadam Gold, 6 C+, HBO i History HD w cenie 90,99 zł. Od miesiąca nękają mnie ofertami dużo droższymi za to samo - 129 zł, 139 zł i oczywiście straszyli niebotycznymi cenami po przejściu na czas nieokreślony. 2 tygodnie temu wysłałam wypowiedzenie. Dzisiaj telefon i oferta - łaskawie zgodzili się, żebym utrzymała to samo, co mam, za to samo. Powiedziałam, że się zastanowię, sugerując jednocześnie, że za to samo wolałabym płacić sporo mniej. Konsultantka powiedziała, że w pakiecie Universal nie ma tylu kanałów tematycznych, ile mam - a nie ukrywam, że na nich mi bardzo zależy. Powiedzcie proszę - czy to prawda? Generalnie najwięcej oglądamy właśnie kanały dokumentalne typu Discovery, History czy National Geographic - nie chciałabym tego stracić. Ile mogę wynegocjować za ten pakiet, który mam obecnie? Nie interesują mnie Cinemaxy ani Filmboxy, ale HBO wolałabym też utrzymać. Czy wpuszczają mnie w maliny, czy rzeczywiście U+ nie posiada tych kanałów w ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam pytanie. Obecnie posiadam Gold, 6 C+, HBO i History HD w cenie 90,99 zł. Od miesiąca nękają mnie ofertami dużo droższymi za to samo - 129 zł, 139 zł i oczywiście straszyli niebotycznymi cenami po przejściu na czas nieokreślony. 2 tygodnie temu wysłałam wypowiedzenie. Dzisiaj telefon i oferta - łaskawie zgodzili się, żebym utrzymała to samo, co mam, za to samo. Powiedziałam, że się zastanowię, sugerując jednocześnie, że za to samo wolałabym płacić sporo mniej. Konsultantka powiedziała, że w pakiecie Universal nie ma tylu kanałów tematycznych, ile mam - a nie ukrywam, że na nich mi bardzo zależy. Powiedzcie proszę - czy to prawda? Generalnie najwięcej oglądamy właśnie kanały dokumentalne typu Discovery, History czy National Geographic - nie chciałabym tego stracić. Ile mogę wynegocjować za ten pakiet, który mam obecnie? Nie interesują mnie Cinemaxy ani Filmboxy, ale HBO wolałabym też utrzymać. Czy wpuszczają mnie w maliny, czy rzeczywiście U+ nie posiada tych kanałów w ofercie?

 

 

pakiet Universe+ posiada wszystkie kanały oprócz treści premium. Wejdź sobie na stronę nc+ i przejrzyj pakietyzację. Jeśli chcesz sam pakiet Univerese + to za 49 zł można już go uzyskać. Natomiast z HBO to już za 59 zł powinnaś dostać.

 

Mooler cena 99 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
czy jest możliwość wytargować bezpłatnie MR na Pakiecie Full Extra??

Jak wyślesz wypowiedzenie i jako gratis uda ci się nakręcić konsula kto wie :?::D

Działaj i daj nam znać jak ci idzie walka z julianem :lol2::wink:

Wydaje mi się ze takie "wianki" są możliwe jak już ktoś ma "full extra" i wyśle/złoży wypowiedzenie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kingofsouth

Nie miałem full extra tylko Canal+Platinium wraz Mr za 109zł, a full extra tak z ciekawości spytałem czy komuś udało wziąć bezpłatnie MR.Mnie bardziej interesuje czy zejdą z ceny mojego obecnego pakietu wraz HBO do kwoty 70-80zł.ale wypowiedzenie wysłałem tylko czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...