Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam Canal+ Platynium Mr HBO i płace 129 zł , pierwszy telefon na początku stycznia oferowali to co mam plus cinemaxy za 149 zł , wysłałem wypowiedzenie 8 stycznia , dopiero 20 telefon z pytaniami dlaczego odchodze z NC+ , oferują mi to co mam plus cinemaxy za 129 zł . Wczoraj tel z ofertą tą co mam za 109 zł , umowa do końca Marca , więc jeszcze mają czas , jak mocno mogą zejść z ceny gdy mam teraz jeden z droższych abonamentów . Chciałbym pozostać przy tym co mam ale obniżyć maksymalnie abonament , komu się udało będąc w mojej sytuacji z Platinum jaki pułap cenowy osiągnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką kwotę to można rozważyć to http://media2.pl/media/105431-Pakiet-Fu ... tow-n.html , ale rozumiem, że chcesz tylko Universe+/6xCanal+/3xHBO/MR czy jakieś VOD też? Jaki masz dekoder?

 

 

Niestety pochodze z Cyfry więc chyba nie dostał bym fulla , a nie chce sam dzwonić by nie pokazać że mi zależy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha właśnie dzwonili z nr 22 334 61 80 Chyba ich wywołałem myślami , no i dostałem universe z 3xc Hbo Mr Cinemaxy , Filmboxy za 79 zł bardzo miła pani , zaoferowała mi ofertę univers film czy jakoś tak , sportu się u nas nie ogląda , co prawda nie chciałem Cinemaxów i Film... Ale skoro płacimy we dwóch abonament to 40 zł na osobę nie jest źle jak dla mnie , więc jestem zadowolony , dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane 2 tyg temu. dziś drugi telefon od tego czasu. bardzo miła pani.

zaproponowała to co mam czyli silver + paczka canali za tyle samo, czyli 69zł + HBO na całą umowę i oczywiście dekoder free pace.

bardzo przyjemna oferta więc po co się szarpać o parę złotych ? zgodziłem się i rok mam z głowy :)

 

ps. czy na HBO są dostępne napisy przy oryginalnej ścieżce dźwiękowej ? bo niby ustawiłęm język ang i napisy PL ale nie pojawiły się...

dekoder pace oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...