Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie będzie. Daj im czas na przemyślenia ;). @chudzik,jak nie ma to trudno. Cieżko wziąć pakiet zastępczy?tzn powiedz jakie kanały i dodatki chcesz w cenie F.E.

 

 

Fajnie by było jakby było. Ogólnie to chciałbym to co jest w pakiecie full extra. Po co mam płacić za platinum 99 zł jak mogę za 99 zł mieć dostęp do szerszej oferty programowej. Pakiet zastępczy musiał by być interesujący cenowo max + 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W kwietniu kończy mi się umowa. Mam obecnie Canal +Golda + 6x Canal + + multiroom standart i Mediaboxa za 99 złotych. Atakuja mnie telefonami od kilku tygodni i narazie proponują mi Universa + CFull + MR i mediabox za to samo czyli 99 złotych i w promocji C+VOD za darmo przez cały okres umowy. Narazie odrzucam wszystkie propozycje. jak myślicie co może z tego być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posiadam pakiet Universe + 6 X Canal+ + Multiroom Standard + History HD. Za wszystko płacę 80.99zł. Wypowiedzenie dostarczyłem wczoraj. Umowa kończy się w kwietniu.

Doradźcie proszę ile mogę realnie utargować. Myślałem o nowej umowie na 12 miesięcy na taki sam pakiet bez opłat za History HD i Multiroom czyli mniej o jakieś 12zł czyli 69zł

 

Czy można ugrać realnie coś więcej za ten sam pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wysłałem wypowiedzenie i dziś dzwonili z DUK (nr 122947879) zapytać dlaczego...

To im nawijam że za drogo itp..

 

Mam Platinium za 99 zł (z HBO i Filmbox w gratisie) + 10 zł multiroom + 15 zł Cinemax. Razem 124zł (dekoder ADB)

 

Za to samo powiedzieli mi 139zł... + 10zł za multiroom. Zapytałem czy można taniej ale powiedzieli ze na razie nie ma takiej opcji i może później będą lepsze oferty. Oczywiście nie zgodziłem się, mam jeszcze 3 miesiące do końca.

Ostatnio udało się za pierwszym razem więc teraz trudniej się negocjuje. Ile można wyciągnąć za taki pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dlaczego wy płacicie takie drogie abonamenty nie rozumiem tego . Przecież w tamtym roku rozdawali Universal + 6 x canal + hbo.za 59 zł , jak wy negocjowaliście że płacicie za 80-100 zł

 

Jak ktoś miał canal + start za 29 zł to dostawał to o czym piszesz w niskiej cenie. Niestety z Superpremium HBO czy z All Inclusive już tak łatwo nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie początki były ciężkie i jak ktoś się pospieszył, umowa mu się kończyła i niejako był "zmuszony" do działania czy po prostu wykazał się niewiedzą to zapłacił. Tak jak napisał Kolega marcin225- ważne też było co i za ile miało się przed migracją.

 

@slmarcin jak już potrzebujesz w miarę pełnej oferty to może to posłuży Ci za punkt odniesienia? http://media2.pl/media/105431-Pakiet-Fu ... tow-n.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi niedługo kończą się obie umowy. Jedna w nc+ po N(31.05.2014) a druga w nc+ po Cyfrze+(31.07.2014). Zadzwoniłem do nich z ciekawości z zapytaniem o oferty przedłużeniowe. Na tej pierwszej umowie dostałem Universe + Canal+ + turbobox+ + HBO+ Cinemax+ Redlight za 109zł.

Na drugiej dostałem Universe + Canal+ ultrabox Pace PVR HD 500GB + multiroom + HBO + drugi dekoder + Filmbox za 84zł

Obie odrzucone czekam na inne propozycje.

To co mam teraz obecnie na umowach jest w moim podpisie. 1 punkt podpisu dotyczy umowy po Cyfrze+ a drugi po N

Pragnę dodać, że rezygnuję definitywnie z tej umowy nc+ po N, żeby obniżyć wydatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam obecnie Pakiet CANAL+ Silver ( 6C+) i HBO w cenie 69 zł przez 12mies.. Umowa do 30 kwietnia. Dzwoniłem do nich z ciekawości co mogę obecnie dostać - zaproponowali mi to samo w tej samej cenie do wyboru na okres 12 lub 18 mies. Pytanie czekać, wypowiedzieć czy przedłużyć. Co doradzicie?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam obecnie Pakiet CANAL+ Silver ( 6C+) i HBO w cenie 69 zł przez 12mies.. Umowa do 30 kwietnia. Dzwoniłem do nich z ciekawości co mogę obecnie dostać - zaproponowali mi to samo w tej samej cenie do wyboru na okres 12 lub 18 mies. Pytanie czekać, wypowiedzieć czy przedłużyć. Co doradzicie?.

Liczę na podobną ofertę za 54 - 59 zł. Na twoim miejscu wysłałbym wypowiedzenie. Moja pierwsza propozycja od nc+ to Universe + (6C+) w cenie 64 zł, czyli praktycznie to samo co mam (Silver + 6C+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i panowie oferta przedłużona.Miałem canal+ silver, 6C+,MR i dekoder PVR.Za wszystko płaciłem 79 zł i umowa była do końca kwietnia. a na takich warunkach udało mi się przedłużyć dziś. Universe+,6C+,HBO na cały okres umowy,MR i ten dekoder PVR co mam obecnie.Całość za 69 zł na 12 miesięcy.co o tym sadzicie? Dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami dzwonili.trafiła mi się bardzo sympatyczna konsultantka.na początek sama zaproponowała to co wymieniłem,ale bez HBO za 69 zł.Ja powiedziałem,że jak da mi HBO na cały okres umowy to przedłużamy. Od razu poszła do tajemniczego przełożonego,który wyraził zgodę na HBO przez cały okres umowy.cała rozmowa trwała jakieś 4-5 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...