Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam to co w opisie. Póki co jeden telefon od nc+, abym pozostał z tym co mam na kolejne 18 miesięcy. Póki co się nie zgodziłem.

 

Chciałbym multiroom dodatkowo, i teraz moje pytanie brzmi: Czy mogę do multiroomu wziąć drugi dekoder z nagrywarką? Chodziłoby mi o np PACE 500GB. Obecnie mam Philips PVR 250GB "w spadku" po cyfrze+. Czy musiałbym go wymieniać na jakieś dwa nowe dekodery z tymi parowanymi kartami itp.? Czy może dobierałbym tylko nowy dekoder z parowaną kartą z dekoderem, lub na starych zasadach? Pytam, bo nie wiem o co walczyć przy następnych telefonach.

 

Chciałbym ostatecznie taki układ:

Pakiet: Universe+ / 6C+ (i HBO jeśli dawaliby za darmo)

Multiroom: PACE PVR, Philips PVR (karty nie parowane)

Umowa: 12/18 miesięcy

Cena: 79zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem tutaj po raz pierwszy, posiadam aktualnie abonament canal+ optimum HD (6 c+, 3 hbo, multiroom) płacę 111 zł, wypowiedzenie wysłałem 3 dni temu, umowa kończy mi się 28 lutego, i teraz moje pytanie czy mogę coś ugrać taniej, bo na razie wydzwaniają do mnie jacyś konsultanci 2 razy dziennie i proponuję mi universe + pakiet superpremium (6 c+, 3 hbo, 2xcinemax) za 109 zł i nic nie chcą opuścić, czy jeśli zarejestrują moje wypowiedzenie to będę miał telefon od kogoś kompetentnego z działu utrzymania klienta z jakąs tańsza ofertą cenową?? Proszę o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zarejestrowaniu wypowiedzenia i im bliżej końca umowy oferty zazwyczaj są lepsze. Czekaj cierpliwie na kontakt z ich strony a w odwodzie pozostaw sobie telefon do DUK 222200191. Nie wiem na jakiej ofercie Ci zależy oraz jakie masz dzierżawione dekodery, ale za Universe+/6xCanal+/3xHBO/MR/Pace nie powinieneś dać więcej niż 79zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Dzierżawię tylko jeden zwykły w tamtym roku otrzymany dekoder hd bez dysku, drugi zakupiłem jest mój, zależy mi na universe, 6 x c+, 3 x hbo i mr, dekoder może być lepszy ale nie musi jakbym zamknął się w 79 zł to byłoby super, jeszcze jedno, jeśli wiesz to z jakiego nr tel dzwonią z tymi lepszymi ofertami z duk a nie ci co teraz cały czas do mnie dzwonią z tego nr 224551230, bo już nie odbierałbyn od nich jakbym wiedział o innym konkretnym numerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sam pakiet jak Rozi5213, wczoraj telefon. MR + dodatkowy dekoder za 99 zł, potem co miesiąc 15 zł, pakiet comfort+ za 39 zł, w sumie miesięcznie 54 zł. Dodatkowo jakiś pakiet kanałów przez miesiąc gratis m.in.: Polsat Romans, Trace Urban, i coś jeszcze, mówię do pani, że ja już je mam, pani w szoku. Powiedziałem, że podtrzymuję swoje wypowiedzenie. Do kwietnia daleko.

 

Jak myślicie co można ugrać do pakietu comfort+? W sumie najbardziej interesowało by mnie obniżenie ceny (aktualnie 29 zł.), gdyż pakiet mi odpowiada. Chciałbym mieć jeszcze MR. Obecnie mam swój dekoder i kartę od Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jeśli kogoś to zainteresuje to wszystko możecie praktycznie mieć za darmo tzn.

Ja miałem abonament starsze Canal + Platinum w tym canały +, MR, dwa dekodery za bodajże 62zł ale ......

Teraz mam :) :

MR i dwa dekodery mi zostały a także :)

pakiet universe + dodatkowo 6xcanal +, 3xhbo, 2xcinemax, 4xFilmbox, 3xnocne tj RedLight HD, Daring!TV, Hustler TV) za jedyne a może aż 79zł

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo wiem o jaki sprzęt ci chodzi, Ja miałem i sobie zostawiłem Pace i drugi standardowo Philips z nagrywarką 500Gb a MR to Standard (a czym się różni MR premium? bo mi chodziło aby na dwóch telewizorkach śmigało :) ) za cały pakiet płacę 59zł i 20zł za dodatkowy dekoder. Ty nie musisz być Pelikanem ;) ważne że w NC+ są Pelikany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzio, oferta jest super. Pewnie musisz mieć abo z jakiejś puli dla pracowników, znajomych, udziałowców itp. :D

 

Niemniej jednak gratuluję, powiedz jak prowadziłeś taktykę negocjacji????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...