Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz lepiej bawię się obierając telefony z nc+. Ostatnio tak mnie wkurzyli, że powiedziałem żeby więcej nie dzwonili, ale zadzwonili. Miła Pani mówi, że mam niebywałe szczęście, bo nadal obowiązuje "promocja świąteczna" (dziwne, że nie obowiązywała jak dzwonili do mnie tuż po świętach) i mogę przedłużyć umowę na kolejne 12 miesięcy. Dzięki promocji będę płacił tyle samo (69 zł. za silver, 6x canal+ , HBO, mr i pace 500gb), ale w zamian... nie będę miał już HBO. Cóż, zaczekam na promocję "noworoczną". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już pisałem wielokrotnie:

łatwiej jest negocjowac jak ma się Universe + dodatki aniżeli C+ silver + dodatki dla tych co mają karty Cyfry.

 

Universe - 59 zł

C+ SILVER - 79 zł

 

Universe to tanszy pakiet bez wodotryskow ktore w sumie nie działają na dekoderach cyfry.

Konsultant mając klienta z C+ silver zawsze będzie proponował drożej ;) niż temu co universe.

 

Poza tym dostając C+ silver plus 6xC zawsze będzie drożej niż Universe + 6xC o jakies 10-20 zł. Płacisz podwojnie za dwa kanały Cyfry :)

Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja własnie wysłałem im wypowiedzenie, czekam na ich ruch

 

a tak w ogóle to okres wypowiedzenia jest 1-miesięczny czy 3-miesieczny ?

 

Jak już wysłałeś wypowiedzenie "to tak w ogóle" po co to pytanie? Temat poruszany wielokrotnie kilka stron wcześniej...

 

A wracając do tematu: U+ gołe widzę wciskają bez negocjacji za 49zł, po negocjacjach można było by zejść max do poziomu 39zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 5800SX, dekoder ten rzeczywiście stwarza problemy i dobrze zrobisz wymieniając go na nowszy. Te 49zł+5zł m-c to opłaty za mediabox i to co tutaj możesz ugrać to brak aktywacji a tylko opłata 5zł/m-c.

Czyli będziemy próbowali ugrać brak aktywacji.

Na razie w drugim podejściu wstępnie usłyszeliśmy coś w stylu że "przy przejściu z N-ki do nc+, w związku z całym zamieszaniem oferty były sztucznie zaniżane i na taką ofertę jak obecna nie mamy co liczyć" - a /jak wyżej pisaliśmy/ mamy do maja umowa 12m-cy - Uniwerse + 6xCanal /12m-cy/ + 3xHBO /6m-cy/ - 59zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie pakiet Silver + 6C+ sprzęt po N-ce, płacę 64 zł.

Wypowiedzenie wysłane w zeszłym tygodniu.

Dziś telefon i oferta:

Universe + 6C+ za tą samą cenę czyli 64 zł.

Nie zależy mi na dodatkach typu HBO, Cinemax itp, bo i tak nie oglądam, a bardziej na obniżeniu abo najlepiej do 54 lub 59 zł. Myślicie, że realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie pakiet Silver + 6C+ sprzęt po N-ce, płacę 64 zł.

Wypowiedzenie wysłane w zeszłym tygodniu.

Dziś telefon i oferta:

Universe + 6C+ za tą samą cenę czyli 64 zł.

Nie zależy mi na dodatkach typu HBO, Cinemax itp, bo i tak nie oglądam, a bardziej na obniżeniu abo najlepiej do 54 lub 59 zł. Myślicie, że realne?

 

Nie powinno być problemu.

Przemyśl opcję z MR lub z RedLight za 69 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Byłem starym bywalcem forum antync+, ale widzę, że forum padło, a chciałem zaciągnąć konsultacji :)

 

1. Abonent N'ki od samego początku - jakieś tam pakiety (nie pamiętam) na łącznie 48zł.

2. Po wypowiedzeniu i burzliwych negocjacjach migracja w kwietniu do NC+: Universe+ | 6xC+ za 59zł

3. Dziś dzwonią, że mają dla mnie ofertę: Universe+ | 6xC+ za 64zł (bo, cytuję "Rozszerzyli ofertę o 17 kanałów dla U+ oraz Canal+ zwiększa opłaty w Europie za swoje kanały więc byłoby o piątkę drożej")

 

Teraz pytanie, co i ile mogę ugrać? Oczywiście po wysłaniu wypowiedzenia, czym zajmę się w niedługim czasie. Które z poniższych opcji są możliwe?

a) Universe+ | 6xC+ | HBO za 59zł

B) Universe+ | 6xC+ | MR (0zł/m) za 59zł

B) Universe+ | 6xC+ | HBO | MR (0zł/m) za 69zł

 

Wiem, że to prawie na jedno wychodzi, ale wiecie... za 59 może nie będą chcieli, a za 69 to niby płacę dychę więcej, a MR i tak walną za 0, więc dla nich to dycha do przodu i może byliby skłonni bardziej w tą stronę. Stąd moje pytanie na co mam największe szanse?

 

Dodatkowo dodam, że posiadam dekoder PVR z dyskiem 500gb - stary jeszcze od N'ki (i raczej nie widzę potrzeby jego wymiany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Które z poniższych opcji są możliwe?

a) Universe+ | 6xC+ | HBO za 59zł

B) Universe+ | 6xC+ | MR (0zł/m) za 59zł

B) Universe+ | 6xC+ | HBO | MR (0zł/m) za 69zł

 

...

 

 

 

Wszystkie :mrgreen:chyba "najłatwiej" przejdzie aneks na warunkach otrzymanych podczas migracji. MR ciężko było na ADB uzyskać za 0zł a teraz jest jeszcze aktywacja. Dopłacając tą dychę również masz szanse zawrzeć tam te opcje.

 

Gwarancji nie ma, więc trzeba próbować, albo pójdziesz po najmniejszej linii oporu czyli Universe+/6xCanal+ za 59-69zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR ciężko było na ADB uzyskać za 0zł a teraz jest jeszcze aktywacja.

 

Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem, co ma wspólnego model dekodera do MR? Byłbym wdzięczny za objaśnienie.

I tak, sprawdziłem model i mam ten stary ADB.

 

... albo pójdziesz po najmniejszej linii oporu czyli Universe+/6xCanal+ za 59-69zł.

 

No U+ | 6xC+ to mi proponowali teraz za 64zł na 12m więc łaski nie robią. Jak pisałem jestem tu nowy, więc pisząc 59-69 masz na myśli taki przedział cenowy, czy np. pół roku 59 a pół 69, czy co dokładnie?

Bo skoro tak piszesz, że to co mam to 59-69, to coś cienko widzę ten mój dodatkowy HBO w cenie 59zł :/

 

Jedno jest pewne - nie zamierzam płacić nawet 1zł więcej za to co mam. Więc jak to mówił konsultant "piąteczkę byłoby drożej" to ja mu jeszcze dziś powiem (bo ma dzwonić o 12.00), że jak już to najwyżej "piąteczkę może być taniej" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój pakiet można wynegocjować w takich widełkach cenowych. Wynegocjujesz za 59 i tyle będziesz płacił przez cała umowę, analogicznie z sumą 69zł.

Posiadając dekodery ADB jesteś skazany na MR w wersji od ITI, a ten jest ciężko wynegocjować za zero.

Byli abonenci C+ ze sprzętem po C+, mają MR na 2 kartach Cameleon, ten MR dość łatwo wynegocjować za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jedno jest pewne - nie zamierzam płacić nawet 1zł więcej za to co mam. Więc jak to mówił konsultant "piąteczkę byłoby drożej" to ja mu jeszcze dziś powiem (bo ma dzwonić o 12.00), że jak już to najwyżej "piąteczkę może być taniej" ;)

 

 

Masz aktualnie Universe+/6xCanal+ za 59zł i nie ma powodu byś musiał za to samo płacić więcej, ale jak widzisz nie ma równej oferty i prostego szablonu- to za dokładnie tyle a tamto za tyle-jak sobie wynegocjujesz tak masz i dopóki utrzymasz Universe+/6xCanal+ za nie więcej niż 69zł ja to nazwę dobrą ofertą.

To jest gra, bo Tobie zależy by mieć więcej i płacić mniej a im byś płacił więcej i wygra ten kto niekoniecznie ma lepsze karty, ale ten kto lepiej blefuje.

 

Kolega regenwalde chyba resztę rzeczy wyjaśnił dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...