Skocz do zawartości
  • 0

Dekoder do odbioru Cyfrowego Polsatu


ralicja
 Udostępnij

Pytanie

Witam wszystkich.

Posiadam dwa decodery ci.Pierwszy Kaon ksc 570,drugi Yumatu 700.Odbieram teraz telewizje gratis. Moje pytanie :Czy po zakupie modulu cam i karty polsatu moje odbiorniki beda odbierac canaly platne?

Czytalam ze cyfrowy polsat przeszedl z nagra 2 na nagra 3.Co oznacza to dla decoderow?

Dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ten pierwszy tuner chyba może obsłużyć CP, a drugiego tunera w ogóle nie znam. Nie ma mowy o jednoczesnym odbieraniu kanałów płatnych od CP na obu tunerach jednocześnie. W grę wchodzi jedynie przekładanie modułu i karty do drugiego tunera, ale pytanie tylko, czy ten Yumatu posiada wejście CI i czy byłby kompatybilny z modułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oczywiscie ze tylko jeden decoder bedzie chodzil z karta.Do obydwu mozna wprowadzac kody dla viaccess,irdeto,cryptoword,nagravision,videoguard i conax. Obydwa maja miejsce na modul.W obydwu instieje w menu instalacja: common Inferface slot 1 ci i slot 2 ci, ci configuracja i card sharde.

Czy po czyms mozna poznac ze modul i karta cyfrowego polsatu bedzie odbierac.

 

Moj decoder Yumatu /mx 2ci /podobny jest do decodera Opticum/7100C/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po pierwsze Kolega regulamin się kłania nie piszemy tutaj o piractwie wg postu wynika że używasz softu edu a to zakazane.Po drugie Nie piszemy posta pod postem. :read: Po trzecie skoro masz wejście Ci (i można wsadzić moduł)to można wziasc dekoder do salonu CP i tam sprawdzą czy moduł z tym tunerem będzie współpracować poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Od kiedy ogladanie Mango,Polonia ,Styl ,Kultura ,Puls jest piractwem.Mam problem i szukam pomocy.Jakby to bylo takie proste zeby wziasc decoder i ISC do punktu sprzedazy cyfrowego polsatu to bym dawno to zrobila .

Przepraszam ze zajelam miejsce na wazniejsze dla ciebie wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przepraszam za oftop ale masz w tunerze soft edukacyjny więc na dobrą sprawę nie ma miejsca na pomoc.Poza tym opisałem jak łatwo można sprawdzić czy tuner będzie działać z modułem Polsatu. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na wstępie chciałbym się przywitać, jestem nowy na tym forum i jest to mój pierwszy post.Chciałbym skorzystać z oferty CP lecz sprzęcik chcę sobie sam kupić. Po długich poszukiwaniach mój wybór padł na dwa tunery Humax Icord lub Ferguson Ariva TT HD PVR .Moje pytanie który z tych dwóch bardziej polecacie. Zależy mia aby sprzęt był w miarę bezawaryjny i łatwy w obsłudze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...