Skocz do zawartości

Problem z dobraniem Tunera


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pytanie czy jest taki dekoder TV DVB-T2 który umożliwia oglądanie telewizji po wprowadzonych zmianach  na telewizorze HD ale można dalej  używać menu telewizora. Przepraszam ale nie znam się na tym i opisałem problem jak potrafię.
Jeśli nie ma takiego dekodera jak opisany w pytaniu wyżej to jest taki tuner który na   programowanie nagrywania wybierając z elektronicznego  przewodnik po programach. Kupiłem tuner Ariva T75 w opisie  zanim kupiłem pisało że jest możliwość nagrywania ale tylko  jak kliknę na pilocie zapis nie można ustawić nagrywania z wyprzedzeniem. Pytam sprzedających  różne tunery czy mają możliwość nagrywania z wyprzedzeniem czasowym ale jeden odpowiada ze tak drugi że nie sam nie wiem który kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Ariva T75 i ma możliwość nagrywania ale tylko wtedy jak kliknę na pilocie zapis. Mnie chodzi o możliwość  nagrania  wybranego filmu przykład jest 10 rano a ja ustawiam nagrywanie programu o 22 wieczorem. Ja się na tym nie znam dla tego  pisze do was podajcie nazwę tunera jaki mam kupić który ma możliwość nagrywania tak jak opisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo każdy dekoder ma możliwość planowania timera do nagrywania z opóźnieniem. Problem w tym że w tunerach występują różne menu. Czasem dla kogoś mniej obeznanego trudno rozszyfrować. Film wyżej pokazuje jak ustawić timer do nagrywania w Ariva T75.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten  tuner to szmelc poustawiałem sobie kanały telewizyjne zapisałem a po dwóch dniach  wszystko się pozmieniało i tak do tej pory 3 razy powtórzyło się to samo( LCN mam wyłączony). Wyłączam tuner nie mam zaprogramowanego nagrywania a potem okazuje się że tuner jest włączony. Wyłączam tuner idę spać patrzę rano a tuner jest włączony. Usuwam nagrane programy niby ok ale jak sprawdzam po pewnym czasie wszystko jest nic się nie usunęło. Jeszcze trochę mam cierpliwości ale rozwalenie tego tunera o ziemię jest bliskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, markopolo napisał:

Ten  tuner to szmelc poustawiałem sobie kanały telewizyjne zapisałem a po dwóch dniach  wszystko się pozmieniało i tak do tej pory 3 razy powtórzyło się to samo( LCN mam wyłączony). Wyłączam tuner nie mam zaprogramowanego nagrywania a potem okazuje się że tuner jest włączony. 

Nie rozwalaj. Odsprzedaj trochę taniej na OLX. Miałem Fergusona Arivę, wprawdzie T760i ale to chyba to samo. Nie miałem z nim problemów. Sprzedałem. Miałem Wiwa H265 MAXX, też odbierał dobrze, sprzedałem. Teraz mam dwa tunerki typu mini. Wiwa H265 mini i Edision nano T265+. Odbierają wszystkie MUX, pilot tak zwany Memo Control do sterowania telewizorem, małe to umieszczone za odbiornikiem, możliwość odłączenia pamięci lub anteny Wifi. Tak jak bym miał TV na nowy system. Zobaczymy tylko ile to wytrzyma? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...