Skocz do zawartości

DTV Multimedia i HDMI


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

 

Posiadam telewizor LG 32LC52 i DTV w Multimedii i za chiny nie mogę sobie poradzić z podłączeniem kablem hdmi dekodera z telewizorem.

 

Podłączam kabel, przełączam na 720P w dekoderze. I działa jak przełącze na pilocie od TV na sygnał HDMI-1.

 

I mam następujący problem.

 

Po przełączeniu na TV analogową i włączenie dekodera telewizor nie wykrywa automatycznie sygnału i nie przełącza na hdmi a na dekoderze jest napisane HDCP, znika z wyświetlacza jak przełączę ręcznie pilotem na źródło HDMI.

 

Co robię nie tak ?

 

Przez EURO chodzi dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie Posiadam tv SAMSUNG LE37A656A1F i tuner HD Vectra-5800C i mam problem zał tv a tu Napis sorki nie zacytuje go tu bo tak szybko znika jak sie pojawia heheh wiem tylko ze moj tv ogłosił iz nie jest zabezpieczony przed kopiowaniem (chyba) i musze zmienic kabel hd na własnie na ten który podpiety jest xbox 360 czyli YPbPr ale patrze działa ucieszyłam sie ale na krótko :( nie ma tvp1 tvp2 tv polonia chyba oraz disnel chanel. nie moge miec tego kabla podłaczonego poniewaz jest podpiety xbox a ciagłe zmienianie kabla wiecie czym grozi i co teraz z tym fantem zrobic Czy ktoś z was spotkał sie z tym samym problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
witaj,

przed przełączeniem na HDMI odłącz kabel EURO

powinno być OK :brawo:

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

 

za przeproszeniem głupoty wypisujesz. żeby po włączeniu hdmi samo sie przełączało, obydwa urządzenia muszą obsługiwać tzw. hdmi-cec. Z tego co wiem, dekodery Multmedii w takie hdmi nie są wyposazone. U mnie dekoder N-ki też się nie przełącza sam, natomiast mój BD Sony już tak... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edzia 40 bedziesz miala problem z hdcp bo dekoder nie jest kompatybilny z twoim telewizorem, jedyne co moze pomóc zeby ten problem często nie występował to to ze odłaczysz całkowicie kabel euro tak jak kszysiek napisał i w momencie jak pojawi sie hdcp na wyswietlaczu dekodera odłaczysz dekoder od prądu na chwile, a jezeli chodzi o brak tvp1 tvp2 discovery , disney channel to przestaw dekoder w inne miejse i sprawdz, pomaga ale nie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Error w tym problem ze ja nie mam podłączonego euro po 1 po 2 nie mam disnel chanel :lol: tvp1 tvp2 czasem sie tylko pojawia ale nie da sie go oglądać a dekodera za bardzo nie mam gdzie przestawic :( Kurcze blaszka to oznacza ze Vetra nie ma porządnych dekoderów wrrr a i mam pytanie czy ja moge analogowo podłaczyc sie do dekodera hd na inny telewizor i czy dekoder bedzie musiał byc cały czas załączony czy może zostac na czuwaniu AAAA zapomniałam czy moge jeszcze puścic sygnał z dekodera hd do dvd hd a zniego do telewizora :P

 

 

 

Sorki temat zamkniety juz znalazłam przyczyne poprostu mała awaria kabelka tylko ciekawi mnie dlaczego inne programy były a te nie temat zamkniety dziekuje milo tu Pozdro dla tomka :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...