Skocz do zawartości
  • 0

Kabel TRISET PLUS Dca LSZH 110dB A+


astri
 Udostępnij

Pytanie

DIPOL mi odpisał, że Triset Profi A++ został zastąpiony tym kablem TRISET PLUS Dca LSZH 110dB A+
https://www.dipol.com.pl/przew...-6_8_110_db_100m_E1016_100.htm

 

potrzebuję 160 m wyliczone z zapasem

strony na których pokazuje Triset Profi A++ w google to już nie ma bo dzwoniłem poniżej, może ktoś ma jeszcze jakiś kontakt? na allegro lokalnie widzę tylko 60 metrów więc może kupię te 60 metrów i Plusa tego co zastąpił Profi dam 100 m? jak myślicie?

jeżeli nie dostanę to co polecacie w podobnej klasie? rozkładana jest instalacja elektryczna w domu, będą 3 TV, kable będą się schodzić w skrzynce multimedialnej i właśnie miałem nadzieję na ten TRISET Profi A++ ale już nie do kupienia

no i czy taki kabel można położyć prosto pod tynk czy w jakimś peszlu, osłonie, zabezpieczeniu?

Edytowane przez Kiler
Poprawiono nazwę tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
3 godziny temu, dvbtowiec napisał:

A sam Triset 113 nie byłby OK? 

w budżecie mam zapas na dobry kabel, ten PLUS będzie trochę lepszy parametrowo od 113?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na pewno lepszy, ale moim zdaniem nie aż tak żeby zrobić efekt wow. 

Dobrze wykonana instalacja na Triset 113 klasy A w zupełności wystarczy. 

Ten który linkujesz ma na pewno lepsze ekranowanie. W warunkach silnych źródeł zakłóceń może to mieć znaczenie. 

Ale do tej pory wiele instalacji wykonanych na Triset 113 pracuje wzorowo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

rozumiem więc chyba wezmę tego PLUS skoro mi budżet pozwala, nie jest aż taki drastycznie droższy ale jak lepsze ekranowanie to chyba lepiej kupić i mieć na przyszłość gdy może będzie więcej urządzeń w domu chociaż wątpię aby TV była za 5-10 lat namiętnie użytkowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...