Skocz do zawartości

Sky Switzerland


Gość Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Wiceknie tylko w niemieckim ale w każdym cyfrowym SKY trzeba wykupić dodatkowy pakiet UHD by oglądać materiały w wysokiej rozdzielczości.

Nawet w najnowszym SKY STREAM który oferują w UK musimy wykupić pakiet UHD za 6 £ no chyba że wystarcza nam HD.

Ze wszystkich SKYów jedynie szwajcarski ma UHD w cenie.

W Niemczech i Austrii niekiedy są promocje i UHD otrzymujemy gratis jeśli wykupimy cały cyfrowy pakiet który wychodzi najlepiej (Sport+Bundesliga+Entertainment+Cinema)

Dodatkowo w Niemczech by mieć dostęp do wszystkich rozgrywek potrzebujemy SKY, DAZN,MAGENTA TV, RTL+, Amazon a od nowego roku dojdzie również  DYN MEDIA więc wyjdzie pokaźna sumka także nie dziwię się że ludzie oszczędzają i kombinują z zagranicznymi usługami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2022 o 09:06, tenktoś napisał(a):

Jest też 16 darmowych kanałów zagranicznych gdyż SKY pokaże całe Mistrzostwa Świata z różnymi ścieżkami dźwiękowymi.

Każdy mecz będzie miał do wyboru 4 ściężki ale są też spotkania które mają 5.

W najbliższych dniach pojawi się więcej darmowych kanałów takich jak m.in ZDF, ARD, TF1, BBC itd.

Faktycznie są i to free więc z nieaktywną subskrypcją można oglądać, do wyboru nawet po kilka źródeł. Przykładowo, feed BBC, komentarz angielski.

 

BBC-feed.jpg

 

BBC-feed2.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wicek email, zagraniczne fora, szwajcarska stronka z ofertami promocyjnymi itd :)

Przejrzałem niektóre starsze oferty które już wygasły i najlepsza to 4 darmowe miesiące SKY SPORT z kodem Sky_2021_9

Są też oferty w których można dostać 6 miesięcy gratis SKY ale trzeba kupić jakiś sprzęt więc odpada.

Najlepsze są te oferty darmowe lub -50% na BLUE lub SKY przez pół roku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie dodają do reszty transmisji feedów z BBC i itv, dzięki nim byłby angielski. Jeśli chodzi o obecnie trwające Mistrzostwa Świata, to Sky jest jedną z najpewniejszych darmowych opcji w streamingu, ze względu na dostępność nawet do 5 źródeł na transmisję. I nie ma niespodzianek typu 25 klatek na sekundę albo niższa rozdzielczość.

 

sky-ms-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przycięć idzie Full HD i UHD. A co to za łącze, LTE? Na takim też da się, byle było stabilne połączenie. Testowo spróbowałam, speedtest na Zurich. Pierwszy test via LTE, drugi via LTE z aktywnym VPN z serwera 10G. I co ciekawe, normalnie na LTE nieco tnie i wyniki gorsze, a via VPN już dużo lepiej więc trasa do Szwajcarii również ma znaczenie.

 

speed-zurich.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mobilny. Ja wykonałam test z LTE Orange i płynnie 1080p, ale przez VPN, bez niego takie cykliczne przycinki.

 

Bardzo postępowy kanał, w studio aż trzy panie dyskutują :)

sky-0000.jpg

 

sky-0001.jpg

 

sky-0002.jpg

 

Ten włoski feed ma również ścieżkę angielską do wyboru.

sky-0003.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że są inne parametry, liczy się również styk z zagranicą, konfiguracja urządzeń i kilka innych czynników, ale stawiam na problemy z Wi-Fi również, ja mam tylko połączenie kablowe i żadnych mikroprzycięć, czy innych historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat ale Sky Österreich z okazji Black Friday obniżył cenę za cyfrowy pakiet Komplett (Entertainment + Cinema + Sport + Bundesliga) do 30€ miesięcznie.

Austriacki Sky jest zdecydowanie lepszą opcją niż SKY CH bo pokazuje całe rozgrywki Champions League, LE i LKE + konferencje + wybrane mecze w jakości UHD w każdej kolejce.

Jedynym minusem jest to że trzeba podpisać minimum roczną umowę i trudno go zdobyć jeśli nie ma się żadnych znajomych na miejscu którzy odbiorą przesyłkę.

W Niemczech, Szwajcarii i UK posiadacze SKY muszą dodatkowo wykupić takie usługi jak DAZN, BLUE SPORT i BT SPORT by móc oglądać rozgrywki europejskie.

Na chwilę obecną jedynie austriacki i włoski SKY posiadaja prawa do europejskich pucharów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do rozważań o połączeniu, przed wykupieniem da się na koncie bez subskrypcji odtwarzać darmowe wydarzenia w Full HD. Jak na tym etapie ktoś ma problemy, nie ma co podchodzić do UHD w wersji płatnej przed ogarnięciem łącza, czy VPN. Teraz jest znakomita okazja, bo są codziennie darmowe streamy po kilka feedów na wydarzenie. Można wywołać większy transfer otwierając kilka transmisji naraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje parametry sprzętowe to z VPN są liche . Dzisiaj oglądałem dwie rozgrywki ligowe w niemieckiej - piłki ręcznej . Pierwszy mecz z VPN przycinało nie dało się oglądać bez VPN oglądałem na rozdzielczości 432P tej najsłabszej nie wiem od czego to zależne być może moje parametry sprzętowe nie należą do najlepszych . Drugie wydarzenie z tej kolejki oglądałem również na rozdzielczości 432P bez VPN chodziło płynnie były od czasu do czasu przycinki ale dało się oglądać  .

Co do parametrów mego sprzętu to Intel(R) Core(TM) i3-4005U CPU @ 1.70GHz   1.70 GHz 4,00 GBv( ram ) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, urządzenie dość leciwe. Wyższą rozdzielczość ewentualnie może uzyskasz w Kodi z włączoną sprzętową akceleracją wideo. Jednak Kodi nie jest zbyt wygodną alternatywą więc rozwiązanie nie dla wszystkich, zwłaszcza przy Internecie mobilnym.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...