Skocz do zawartości

Sky Switzerland


Gość Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Nolan pod przeglądarkami maksymalna rozdzielczość to HD. Sprawdzałam pod Firefox i Chrome. W Kodi na PC można oglądać UHD z pakietu podstawowego Sky jak również z blue. W aplikacji dla Adnroid również UHD działa bez zarzutu aczkolwiek niektórzy pisali, że mają problemy, Sky zastrzega, że może nie działać na wybranych urządzeniach i dlatego też oferuje swoją przystawkę.

@tenktoś to świetnie, że dojdzie Paramount+ do oferty.

Przy okazji, na Satkurier pojawił się artykuł o Sky: https://satkurier.pl/news/222465/23-mln-klientow-sky-na-6-rynkach.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. wiem.

 

Sprawdziłem teraz i jeśli masz TV bez 4K to mimo że box obsługuje 4K to obraz idzie właśnie na Sky Bundesliga 2 w Full HD. Czyli odczytuje na czym oglądasz a nie czy box ma obsługę 4K. 

Natomiast  Play Now Box  dawał obraz 4K na Eleven 4K  mimo że TV tego nie obsługuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jutro sześć transmisji UHD, w tym jedna Premier League. Widzę dodatkowy feed z Canal+, ale nie wiem, czy on będzie dostępny dla wszystkich, czy tylko dla posiadaczy pakietu blue.

 

PL-UHD.jpg

 

PL-UHD2.jpg

2 godziny temu, tenktoś napisał:

SKY od paru wyścigów udostępnia dodatkowe streamy podczas kwalifikacji oraz wyścigów F1.

Teraz oprócz standardowej kamery mamy do wyboru również ONBOARD CAM jak i PIT LANE CHANNEL.

Są, ale napisz coś więcej, jak to wygląda i co daje, chyba, że to oczywiste dla wszystkich poza mną :)

PL-UHD3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tenktoś to prawda,

podobnie jest z Apple TV 4K - ani DNSy, ani udostępnianie neta

Wirtualny router np. na windowsie czy MacBooku i byłoby ok - przynajmniej tak działało z innymi apkami które mnie akurat interesują, bo Sky i sport to nie bardzo :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Zuzia napisał:

 

Jutro sześć transmisji UHD, w tym jedna Premier League. Widzę dodatkowy feed z Canal+, ale nie wiem, czy on będzie dostępny dla wszystkich, czy tylko dla posiadaczy pakietu blue.

 

PL-UHD.jpg

 

PL-UHD2.jpg

Są, ale napisz coś więcej, jak to wygląda i co daje, chyba, że to oczywiste dla wszystkich poza mną :)

PL-UHD3.jpg

gdzie widzisz 6 ?

 

Ja widzę 2:

PL i F1

Edytowane przez Nolan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Nolan napisał:

gdzie widzisz 6 ?

 

Ja widzę 2:

PL i F1

W harmonogramie jest rozpiska. Premier League to raz. Cztery F1.

PL-UHD5.jpg

Dodatkowo jeszcze jedna.

PL-UHD4.jpg

Mając pakiet blue widzę sześć łącznie.

 

1 minutę temu, tenktoś napisał:

Zuzia ma również BLUE także ma więcej transmisji.

Dokładnie i tu ciekawostka, że mając samo Sky nie widziałam, które live z blue są w UHD, dopiero po aktywacji blue one się pokazują. 

Tak wygląda widok z kamery taktycznej.

Sky-tactical.jpg

 

Z ciekawości rzucę okiem na Onboard i Pin Lane Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Zuzia napisał:

Sky zastrzega, że może nie działać na wybranych urządzeniach i dlatego też oferuje swoją przystawkę.

To chyba prawda. Ja na jednym Samsungu odbieram UHD, a na nowym neo qled nie. Na przystawce UHD śmiga. Próbowałem jeszcze raz instalować aplikacje, ponownie się logować i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik

Od momentu ogłoszenia potencjalnej sprzedaży Sky Deutschland przez niemieckie media oprócz Dazn przewineły się wszystkie możliwe opcje mogące nabyć SKY takie jak Warner, Canal+, RTL, ProSiebenSat1, MagentaTV, Springer jak i Viaplay, które w 2023 wchodzi na rynek niemieckojęzyczny.

Ja osobiście wątpię by Dazn zamierzało wykupić Sky.

Po pierwsze co zrobiłby z tą całą ofertą filmową a po drugie NAJWAŻNIEJSZE, co zrobi z meczami Bundesligi.

W Niemczech, Austrii i Szwajcarii pawa do Bundesligi są podzielone tak, że do 2025 żaden podmiot nie może transmitować całych rozgrywek Bundesligi o czym wczoraj była mowa w jednym z niemieckich magazynów.

Wypowiadał się jeden z przedstawicieli DFL i potwierdził słowa ekspertów, a mianowicie.

W razie gdyby Dazn nabył pełne prawa do Bundesligi musiałby oddać jeden z pakietów które już posiada a są nimi piatkowe oraz niedzielne mecze by móc pokazywać ważniejsze wydarzenie jakim są sobotnie mecze wraz z konferencją, która w Niemczech cieszy się największym zainteresowaniem.

Ten sam przedstawiciel DFL stwierdził również że osoby piszące o potencjalnym kupnie SKY przez platformę Dazn nie mają bladego pojecia o podziale praw w Niemczech więc przeróżne teksty typu " Dazn jest zainteresowane SKY" czytałbym z przymróżeniem oka.

Nie zmienia to jednak faktu, że ktoś w wyżej wymienionych może wykupić SKY jeśli Comcast zdecyduje się na sprzedaż i wtedy ta cudowna jakość o której wspomniałeś pójdzie w zapomnienie ale raczej nie będzie to Dazn.

Cudowna jakość to też oczywiście przesada.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tenktoś napisał:

Cudowna jakość to też oczywiście przesada.

Kanały telewizyjne Sky - obraz super, szczególnie Nature bardzo mi się podoba. Sport w HD, zależy od źródła, UHD HDR bardzo dobrze, samo UHD bardzo przyzwoite. VOD akceptowalne, ale mogłoby być lepiej. Ale kontent różnorodny, ciekawy (od retro po nowości typu "Ród smoka"), przynajmniej dla mnie. Ogólnie, jedna z lepszych platform europejskich, a może nawet najlepsza. Oczywiście jest kilka niedociągnięć, nie ma serwisów idealnych.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśi chodzi o Bundesligę to jakość jest naprawdę bardzo dobra plus dużo transmisji UHD HDR, no ale co się dziwić jak Bundesliga to ich oczko w głowie i kladą spory nacisk na to by zarówno jakość jak i opakowanie wyglądało super.

Podobnie jest z 2-gą Bundesligą i DFB Pokal.

Serie A też jest ok, jedynie Premier League bywa w kratkę.

Raz jest lepiej, raz gorzej ale to zależy od źródła i przesyłu jak to wspomniała @Zuzia

Choć jakość jest i tak dużo lepsza niż Viaplay no i oczywiście dodatkowe transmisje UHD HDR ale napisać że jakość jest cudowna to oczywiście przesada.

Wiadomo, że w cyfrowym SKY jest jeszcze lepiej + dostępny Dolby Atmos na wybranych transmisjach sportowych ale jeśli chodzi o europejskie internetowe uslugi sportowe to chwilowo SKY nie ma sobie równych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...