Skocz do zawartości

Sky Switzerland


Gość Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczo pakiet blue dostarcza po dwa feedy na dane wydarzenie, ale nie jest to reguła, bo zdarzają się i takie co mają więcej np. transmisja z Credit Suisse Super League.

 

Sky-feeds1.jpg

 

Z innych przydatnych ciekawostek. Pakiet blue można kupić samodzielnie, na oddzielnym koncie albo na tym, gdzie jest już podstawowy Sky. W Kodi jednak działają transmisje z kanałów blue, ale z pewnymi wyjątkami. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecność kobiet przy Premier League wręcz zadziwia,  feed z Canal+. Fakt, że komentują do spółki z mężczyznami.

 

Sky-women.jpg

 

Sky-man.jpg

 

Na razie promocji na sport brak, ale wpadł kod promocyjny na pakiet Sky Show.

 

SkyShow.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 

Przeglądałem cały wątek od pierwszej do ostatniej strony . 

Panowie i Panie czy jest możliwość zakupu SK DE ? Za pomocą jakiegoś kodu promocyjnego  ?

Bardzo chciałbym oglądać Bundesligę na swoim telewizorze ( Piłka Ręczna )  a tylko SKY DE ma taką możliwość 

Odpowiednik Strony SKY DE .wowtv.de wyrzuca mnie z rejestracji . Pomoże ktoś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKY Ch posiada te same prawa co SKY De  plus dużo innych praw których w niemieckiej wersji nie znajdziesz.

Pod tym względem SKY Ch jest o wiele lepszym rozwiązaniem.

Dodatkowo SKY Ch ma UHD HDR a niemiecka wersja online WOW ma jedynie 1080.

Kolejnym plusem SKY Ch jest to że pokazuje całą Bundeslige wraz z meczami piątkowymi i niedzielnymi.

W Niemczech musisz dodatkowo nabyć usługę DAZN.

SKY Ch oferuje również mnóstwo zagranicznych feedów dla osób którym nie pasuje język niemiecki.

Chwilowo nie ma żadnych promo kodów.

A tak przy okazji to nie wiem czy wiesz ale od nastęnego sezonu SKY traci piłkę ręczną na rzecz DYN ( dotychczasowe S Nation Media )

Dyn to spółka joint venture byłego dyrektora generalnego DFL, Christiana Seiferta i Axela Springera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra tylko ja na stronie SKY CH mam coś takiego 

Sky Switzerland
Customs Clearance

Your current configuration doesn't allow you to reach this page, please try following steps:

 

- Are you using a VPN ? If yes, please deactivate it
- Are you using a Proxy or similar Anonymizer technics ? If yes, please deactivate it


 

If you still have issue to access Sky Switzerland App, please contact our support :
via phone 0800 700 820 or via email support@sky.ch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, tracer10 napisał:

Spoko zaraz będzie jakaś zniżka.

98 zeta to nie mało, ale pamiętaj o jakości jaką otrzymasz i o kraju z jakiego kupujesz.

To wszak Szwajcaria, a nie Turcja.

Przeliczając na polskie realia to spora kwota ale dla szwajcarów to naprawdę śmieszne pieniądze.

Patrząc na ich minimalną stawkę godzinową to niecała godzna pracy.

Dla mnie osobiśce usługa Sky Ch jest warta swojej ceny, nawet przy pełnej kwocie 19.90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Delta21 napisał:
6 godzin temu, Delta21 napisał:

gdyby tak było użyłbyś windscribe VPN

Ja kupiłem Windscribe, a czytałem test, że mocno spowalnia. Co o tym sądzicie?

6 godzin temu, Zibi55231 napisał:

Mam to zainstalowany nawet w tyczkę pobrałem dzisiaj jeśli chodzi o Windscribe przełączałem na szwajcarski Wyrzucało

albo jestem najwyraźniej z byt głupi aby to ogarnąć .. 

Ja też miałem problem. Dobrze że się udało. Ja zacząłem kupować Sky TV Stick i wtedy mogłem się zarejestrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...