Skocz do zawartości

Sky Switzerland


Gość Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, tenktoś napisał:

@Zuzia czy wszystkie transmisje w BLUE mają Full HD tak jak w Sky czy zdarzają się jakieś sporadyczne 720 ?

Nie widziałam ani jednej poniżej 1080p. Kilka języków do wyboru, w zależności od feedów, czasami są też napisy. 

 

blue6.jpg

 

9 godzin temu, tenktoś napisał:

I jeszcze jedno pytanko, czy dostałaś już jakiś mail z kodem promocyjnym bo niby Sky i Blue wysyłają swoim klientom promo cody ale nie wiem ile jest w tym prawdy.

Jeszcze nie, ale może po rezygnacji z pakietu blue coś wyślą, oczywiście dam znać na forum gdy coś wpadnie.

6 godzin temu, utede napisał:

Szkoda ze nie maja angielskiego komentarza na transmisjach. Byłby smakowity kąsek- tym bardziej na promach które bywaly  

Niestety z angielskim mają tylko tyle.

Cytat

Which sports can I watch with English commentaries?

Golf

US PGA Tour

European Tour

PGA Championship

Masters

British Open

US Open

Ryder Cup

President's Cup

Football

Sky Bet Championship (2 matches per matchday)

Serie A TIM (all the matches)

Copa Libertadores (2 matches per matchday)

MLS (1 match per matchday)

Ligue 1 Uber Eats (up to 4 matches per match day with blue Sports Pack)

Eredivisie (Netherlands)

Hockey

NHL (blue Sport Pack)

Swedish Hockey League (Sweden) (MySports Pack)

Motorsport

Monster Energy NASCAR Cup Series

All our other competitions are available with German commentaries

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tenktoś napisał:

Jakby nie było to 12.90 Ch przy 29.99 € to spora różnica w cenie.

To fakt. Nawet dla nas to nie jest dużo. Mi zależało na Sky, bo tam Bundesliga i PL, a to u nas na słabym jakościowo Viaplay. Ligę Mistrzów mam na Polsacie. Brakuje mi Ligi Europy. Może się orientujesz jaki program szwajcarski oprócz Blue transmituje LE. RTL transmituje tylko 1 mecz. Jutro Union a ich nie trawię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami austriacki ORF lub szwajcarski SRF2 transmitują wybrane mecze LE lub LKE ale jeśli chcesz całą LE to szwajcarski BLUE, austriacki Sky, niemiecki RTL+ lub kanadyjski Dazn ( wystarczy subskrybować Dazn CH i użyć vpna ).

Są oczywiście inne opcje ale ja wymieniłem te niemieckojęzyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowa transmisja UEFA Conference League na kanale OFR1, wszystkie free można oglądać po wygaśnięciu subskrypcji i bez VPN, taki bonus.

free-Sky.jpg

 

Dla posiadaczy pakietu blue ta transmisja UEFA Europa League jest w UHD.

blue3-Sky.jpg

 

blue4-Sky.jpg

 

Opcja statystyk.

blue6-Sky.jpg

 

blue8-Sky.jpg

 

blue9-Sky.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tenktoś napisał:

wystarczy subskrybować Dazn CH i użyć vpna

Będę miał problem, bo na Samsung TV mogę tylko używać DNS. Nie mogę wprowadzić VPN. Muszę kupić TV Stick na androidzie. Dzięki za info o meczach.

 

1 godzinę temu, Zuzia napisał:

wszystkie free można oglądać po wygaśnięciu subskrypcji i bez VPN, taki bonus

O jakiej subskrypcji myślałaś? Bez VPN chyba dlatego, że to transmisje z programów niekodowanych. Nie sądzę, że robią bonusy bez VPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wicek napisał:

O jakiej subskrypcji myślałaś? Bez VPN chyba dlatego, że to transmisje z programów niekodowanych. Nie sądzę, że robią bonusy bez VPN.

Darmowe transmisje sportowe są dla wszystkich, również dla posiadaczy pakietu Sky Show, to jest zamierzone, dlatego nazwałam bonusem. Po wygaśnięciu subskrypcji (filmowej, czy sportowej) te transmisje nadal są możliwe do odtwarzania na takiej samej zasadzie, czyli bez VPN.

2 godziny temu, tenktoś napisał:

 

@Zuziaproszę daj znać jak usłyszysz o jakichś promkach.

Z góry dziękuję.

Dam znać, a nawet podzielę się kodem, gdyż pakiet blue mnie nie interesuje w ciągłej subskrypcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutrzejsza transmisja Premier League będzie miała aż 4 feedy, w tym jeden od Canal+.

 

PL-Sky-01.jpg

PL-Sky-03.jpg

 

Dodatkowo dla posiadaczy pakietu blue będą dostępne jeszcze dwie transmisje innych lig w UHD.

 

PL-Sky-blue1.jpg

PL-Sky-blue2.jpg

 

 

W samym pakiecie Sky dziś aż 3 transmisje Bundesligi u UHD HDR.

PL-Sky-04.jpg

PL-Sky-05.jpg

PL-Sky-06.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLUE zakupiony 😁

Jak pojawią się promo cody to będę kombinował.

Teraz mogę sobie przelączac pomiędzy konferencją Bundesligi na SKY a konferencją Premier League na BLUE.

Obie w świetnej jakości.

 

 

Tak przy okazji dodam że BLUE pokazuje sobotnią i niedzielną konferencję Premier League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z 3 dostępnych feedów dla Spurs - Everton jest z Canal+ z francuskim komentarzem, co ciekawe drugą komentującą jest kobieta. Chyba jakaś nowa moda.

 

Sky-Canal.jpg

 

Z kolei La Liga Santander ma również feed z Free Sports.

Sky-Free.jpg

 

Credit Suisse Super League posiada, aż 4 feedy.

Sky-Credit.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zuzia dla mnie jako fana konferencji najlepsze jest to że posiadając SKY, BLUE i DAZN CH mam dostęp do multilig Bundesligi, 2 Bundesligi, Premier League, Champions League, LE i LKE, Serie A, Credit Suisse Super League, Admiral Bundesligi, Ligi Narodów itd.

Brakuje jedynie multiligi Laliga i Ligue 1 oraz tylu telewizorów w pokoju by to wszystko oglądać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie to chyba najlepszy streaming sportowy w Europie, podobnie usługa telewizyjna. Do przetestowania pozostał jeszcze pakiet My Sports, ale to pozostawiam innym.

 

Dzisiejsze transmisje UHD.

Sky-Zurich2.jpg

 

Sky-Real-Bar.jpg

 

I UHD HDR.

Sky-UHD-HDR2.jpg

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jakubros napisał:

Z tego co czytalem Wicek chce się przełączać pomiedzy różnymi krajami. W takim przypadku faktycznie najlepszy będzie Windscribe. Tylko on kosztuje 9$na mc, ale w planie rocznym wychodzi znacznie taniej, bo 5,75$ na mc. 

Można brać na wybrane kraje np. lokalizację na szwajcarską i niemiecką + nielimitowane dane wyjdzie 4$, to taniej i płatność miesięczna więc można zrezygnować w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...