Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moj dekoder Echostar mam podłączonego pod astrę. Co trzy miesiące muszę go podłączać pod Hotbirda bo wyświetla Karta nieaktywowana. Niestety teraz już chyba 3 dni jest podłączony pod hotbirda, ale cały czas wyswietla się ten komunikat. Mam włączony kanał dla abonentów. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdecydujesz się na opcję Premium czyli wszystkie pakiety plus Domową Wypożyczalnię Filmową za 99 zł miesięcznie na 29 miesięcy to koszt dzierżawy dekodera HD wynosi 1 zł, a HD PVR 99 zł. W przypadku innych opcji nie wiem jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofert na upgrade sprzętu na dekoder HD z tym pakietem (Familijnym+Relax Mix) jest kilka i są one zróżnicowane w zależności od tego:

- czy okres podstawowy Twojej umowy się zakończył czy nie

- czy dekoder HD chcesz na własność czy w opcji udostępnienia

- czy interesuje Cię umowa w opcji elastycznej czy też nie, z obowiązkiem na pakiet HD czy nie.

Jeśli chcesz poznać wszystkie opcje wykonaj telefon do BOK, lub podejdź do najbliższego APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofert na upgrade sprzętu na dekoder HD z tym pakietem (Familijnym+Relax Mix) jest kilka i są one zróżnicowane w zależności od tego:

- czy okres podstawowy Twojej umowy się zakończył czy nie

- czy dekoder HD chcesz na własność czy w opcji udostępnienia

- czy interesuje Cię umowa w opcji elastycznej czy też nie, z obowiązkiem na pakiet HD czy nie.

Jeśli chcesz poznać wszystkie opcje wykonaj telefon do BOK, lub podejdź do najbliższego APS.

Odpowiadam :

- okres podstawowy (darmowy) zakończył się w wakacje

- prędzej to by się przydało na własność

- dobrze by było gdyby to była kontynuacja umowy na dekoder Mini + kanały HD

Przy okazji mam pytanie - czy dekoder Samsung DSB-H370G jeszcze jest aktualny tzn. czy są jeszcze do niego aktualizacje bo taki znalazłem na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...