Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

halo nie rozumiesz promocja jest więc masz za free płacisz za jeden abonament (stara umowa) na razie chodzi mi tu o to że stara umowa kończy ci się 13 grudnia i koniec (jeśli w odpowiednim czasie wypowiedziałeś ją) natomiast masz już zawartą nową w promocji (nie wiem jak tam sobie weźmiesz to już zależny od ciebie jaka promocja) z samsungiem DSB-H370G i oglądasz no chyba że chcesz tak że kończy ci się umowa a następnego dnia podpisujesz nową i wtedy nie płacisz już za stary abonament tylko masz jeden, ja osobiście mam teraz stary abonament pakiet Familijny do 20 listopada ale wysłałem oświadczenie że z tym dniem chcę zakończyć umowę a wziąłem sobie Relax Mix z Samsungiem DSB-H370G.

 

może trochę nie po polsku ale się połapiesz (swoją drogą na prawdę nie słyszałem że wycofali DSB-H370G) ale wybór należny do ciebie :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę dyskusja skłania się ku innemu działowi ale odpowiem ci mianowicie w umowie masz możliwość przed upływem 21 okresu rozliczeniowego wysłać oświadczenie iż nie zamierzasz kontynuować umowy po zakończeniu okresu podstawowego (czyt. punkt 3, podpunkt 5 regulaminu świadczenia usług) wtedy umowa kończy ci się z zakończaniem okresu podstawowego i nie przechodzi na czas nieokreślony

 

a z resztą dziś była toczona dyskusja na temat takowego oświadczenia w dziale Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłałem na początku października, dlatego zadzwonił do mnie właśnie koleś z CP i powiedział, że teraz nie mają jakiejś wielkiej promocji natomiast większa i korzystniejsza będzie w grudniu i wtedy znowu mają dzwonić. Dlatego piszę o tym grudniu cały czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK OK wiem że grudzień to czas promocji w końcu urodziny CP ja ci tylko przedstawiłem możliwości jakie na dzień dzisiejszy możesz wykonać oczywiście możesz zaczekać do grudnia bo co do wycofania Samsunga DSB-H37G to pewien nie jestem lecz nie wiem czy zostały wycofane ale jutro się dowiem na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musiałem się dowiadywać no ale i tak się w robocie popytam co i jak ale wystarczyło poszperać w internecie i znalazłem

 

Największa platforma satelitarna w Polsce wycofuje chwilowo ze swojej oferty dekodery produkowane przez firmę Samsung. Już teraz w sporej części Autoryzowanych Punktów Sprzedaży brakuje tunerów tej marki.

 

Dekoderów Samsunga nie uwzględniono w najnowszej ulotce reklamowej platformy. Widnieją tam jedynie tunery produkowane przez firmy Echostar i Cyfrowy Polsat Technology. Na razie nie wiadomo, kiedy ewentualnie dekodery Samsunga wrócą do oferty.

 

Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu, wyjaśnia, że wynika to z czasowego wyczerpania się zapasów dekoderów firmy Samsung. Przypomnijmy, że w sprzedaży były dotychczas dwa modele dekoderów Samsunga: Samsung DSB-S305G (do odbioru kanałów SD) oraz Samsung DSB-H370G (HD).

 

ale to chyba wyjaśnia wszystko,a i jeszcze Źródło chociaż artykuł jest z 30 sierpnia ja się dopiero dziś dowiaduje że brak samsungów HD a niedawno brałem go u nas jest ich sporo dla tego jestem zaskoczony :woot::woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na infolinii CP dowiedziałem się, że Polsat rozwiązał umowę na dostawę sprzętu z Samsungiem, więc Samsung chyba definitywnie znika z oferty CP.

 

A cięcie kanałów HD (tym co mają 370G) pozostanie pewnie jako wspomnienie po całkiem udanym sprzęcie. Może nawet ludzie z łezką w oku będą patrzeć na te cięcia, kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest dziś przeliczyłem zostało u nasz 15 egzemplarzy DSB-H370G i 5 DSB-S305G to dla tego nie wiedziałem że wycofali ale sprzedaż H370G u nas trwa nadal dowiedziałem się od kolegi że sprzedaż będzie trwała dopóki nie zejdą do 5 egzemplarzy te 5 samsungów SD i HD mają pozostać w razie wymiany wadliwego na nowy dla klientów którzy wzięli sprzęt na udostępnienie, także samsungi przechodzą już do historii ponieważ tak jak jest napisane wyżej samsung nie przedłużył umowy z Nagravizion więc CP rozwiązał umowę z samsungiem na dostawę tak więc:

 

Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu, wyjaśnia, że wynika to z czasowego wyczerpania się zapasów dekoderów firmy Samsung. Przypomnijmy, że w sprzedaży były dotychczas dwa modele dekoderów Samsunga: Samsung DSB-S305G (do odbioru kanałów SD) oraz Samsung DSB-H370G (HD).

 

ten cytat z mojej poprzedniej wypowiedzi w którym jest napisane że jest to czasowe wycofanie sprzętu z oferty to nie prawda dziś oficjalnie dowiedziałem się że Samsungi zostały całkowicie (a nie czasowo) wycofane z oferty a szkoda bo to były jedne z najlepszych odbiorników Cyfrowego Polsatu :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dowiedziałem się od naszego dystrybutora... nie będzie nawet i echostara... CP chyba ma dość cudzego sprzętu i chce zawojować własnymi dekoderami... w przygotowaniu są już HD... i HD z dyskiem. Zobaczymy jak to będzie... Z tego co widać z zawiadomienia to ten echo dvr hd jest strasznie drogi... a nie reprezentuje sobą niczego nadzwyczajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dzwonili do mnie z CP i proponowali mi rekompensatę finansową za uszkodzony Polsat HD i prosili żebym wstrzymał się z rezygnacją umowy do 20 dni bo ma być nowe oprogramowanie do Samsungów.

Info: tvpolsat.info -> Shoutbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...