Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! :D

 

Mam zamiar kupić na własność od CP dekoder SD.

 

Jaki polecicie z obecnie dostępnych?

 

Mini - odpada.

 

Samsung też - podobno nie ma ich obecnie w ofercie CP - tak powiedziała mi przed chwilą Pani w APS.

 

Zostają- Echostary 747 , 717 i Familijy - który z tych trzech wybrać?

 

Pzdr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma już Samsungów DSB 305G, to szkoda, bo to najlepszy dekoder SD w ofercie CP :|

Zostają- Echostary 747 , 717 i Familijy - który z tych trzech wybrać?

Familijny - skoro Mini D1 odpada, to ten też powinien, bo to praktycznie Mini D1 w innej obudowie :?

Echostar 717, jeśli nie zależy ci na tworzeniu własnych list kanałów, to by uszedł w tym tłumie :],

Echostar 747, ten też by mógł być, choć to dekoder z dyskiem, więc może być droższy i nie wiem czy można mieć go na własność (?) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z HD, to Samsunga H370G można byłoby polecić, ale podobno go wycofali z oferty, więc zostają tylko Echostary: 7100, 7200 oraz niedługo dojdzie Echostar DVR 7400 z dyskiem, tak więc co do producenta wyboru nie ma, pozostaje ci tylko wybór: dekoder z dyskiem, czy bez :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pytam, PO CO KUPOWAĆ NA WŁASNOŚĆ????

 

pożyczony daje wieczystą gwarancję, a własny jak się zepsuje po gwarancji to albo płacić nie oglądając, albo dokupić nowy przedłużając umowę...więc znów zobowiązanie :P:P

 

a tak, odsyłasz, podpisujesz nową, z nową promocją, a nie złom nowy w piwnicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że koleś z CP dzwonił i mówił, że w grudniu nam zaproponuje dekoder HD za 1 zł czy jakoś tak to chciałbym się zorientować odnośnie jednej rzeczy.

Mianowicie będę musiał się pewnie zdecydować na ten dekoder HD, tylko jaki brać?

Samsunga DSB-H370G ?

Czy własne listy kanałów układać można TYLKO w Samsungach? No bo w tym nowym Echostarze podobno nie można. A ja chciałbym dekoder, w którym można.

Ewentualnie może coś cię pojawić w ofercie CP nowego do grudnia z opcją tworzenia własnych list(np jakiś nowy Samsung), czy raczej nie warto się czegoś takiego spodziewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tworzenie własnej listy kanałów jest dla Ciebie priorytetem to Samsunga H370G (o ile w grudniu jeszcze będzie dostępny). Tworzenie własnej listy kanałów jest tylko możliwe w Samsungach. Nie pojawi się nic nowego do grudnia z opcją tworzenia własnych list - nie ma co się łudzić - bo jeśli coś się pojawi to dekoder od CPT, a on nie będzie miał opcji budowania własnej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Samsungi są wycofywane ze sprzedaży w CP a w zasadzie już ich nie można nabyć u przedstawicieli przynajmiej na śląsku

 

hhmm ale nie mów za wszystkie APS'y :P

bo ja mam 3 czy 4 na stanie...na CZARNĄ* godzinę :P

 

*czyt 1]wk :censored: ony klient, że dek umarł - wymiana

2] BAAARDZO wk :censored: ony klient, który chce TYLKO I WYŁĄCZNIE samsunga :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wyczytałem to obecną umowę masz do grudnia więc jak ci zależy na dekoderze Samsung DSB-H370G to najlepiej zawrzeć nową, odrębną umowę (w promocji oczywiście :wink: ) no i oczywiście dekoderek na udostępnienie a tak w ogóle słyszałem że wycofali Samsungi DSB-S305G ale o tym że też DSB-H370G nie słyszałem hmmm może dla tego że jest ich sporo u nas w APSie :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...