Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że masz na myśli wyszukanie Eurosport 2 Bundesliga.

 

W linku, który podałeś jest instrukcja obsługi. Ściągnij ją sobie przeczytaj i wyszukaj. Przeczytałem instrukcję i już wiem, jak w tym dekoderze wyszukuje się kanały. Jeżeli ja wiem nie mając tego dekodera to Ty tym bardziej powinieneś wiedzieć mając ten dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomość dla posiadaczy ECHOSTARA DSB717:

1) przewracamy ustawienia fabryczne,

2)ustawiamy "LNB" na 2,

3) przełacznik ustawiamy na DiSEqC1.4,

4) pierwsza linia - ustawienia na 12188V, drugą ustawiamy 10853 GHz, polaryzacja H, SR 27500,

5) szukamy kanały i zatwierdzamy OK

6) zielony przycisk na pilocie dekodera, wybieramy wszystkie kanały.

:jupi: Ja znalazłem EUROSPORT2 BUNDESLIGA na kanale 1111.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ustawieniach LNB i to co wcześniej napisałem sprawdź sygnał, pojawia się okno z wybranymi dwiema satelitami

1 HOTBIRD 13.0 Wsch (PORT-1, TP - 12188/V)

2 HOTBIRD 13.0 Wsch (PORT 2, TP - i tutaj, żeby wpisać 10853/H musisz:

zaznaczyć pilotem (kolor pomarańczy) i szukać oznaczenia TP00 następnie OK i wpisujesz ręcznie (pilotem)

- częstotliwość 10853

- polaryzacja H

Symbol rate 27500 i potwierdź. Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dekoder EchoStar DSB 717 pakiet Familijny. Mam problem na moim dekoderze nie da się usunąć takich kanałów które nie mam w pakiecie(np: HBO,HBO2 itd.).

Jeśli przyciskam na pilocie Edycja>Usuń to wyskakuje mi lista tylko obcojęzycznymi kanałami które mogę usunąć. Na tej samej zasadzie działa opcja Przesuń.

Da się jakoś usunąć kanały polskie nie w moim pakiecie typu HBO,HBO2........ itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad. Sporting - Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne i wyszukać kanały. ESP2 Polish już nie będziesz musiał wyszukiwać z innej częstotliwości , bo po prostu został zamieniony i ESP 2 Polish masz na numerku 15, zamiast ESP 2 International. :)

PS. (Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad. Sporting - Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne i wyszukać kanały. ESP2 Polish już nie będziesz musiał wyszukiwać z innej częstotliwości , bo po prostu został zamieniony i ESP 2 Polish masz na numerku 15, zamiast ESP 2 International. :)

PS. (Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze).

Właśnie tak przypuszczałem że jest podmieniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazik44, zaproponowany wyżej dekoder (Samsung 305G) będzie najlepszy. Uzasadnienie - tani i bardzo dobry dekoder SD z oferty Cyfrowego Polsatu. W porównaniu do Echostarów, czy też do dekodera Mini, brak problemów z tworzeniem list ulubionych kanałów. Więcej opinii i porównań poszukaj w tym wątku lub w wątku dotyczącym tego modelu :arrow:tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w jaki sposób można zresetować Sagema 4285 @ .Ktoś mi podał symbole rate i nawaliłem sobie kanałów,które mi są nie potrzebne.Próbowałem na różne sposoby,ale nic z tego nie wychodzi, między innymi-wyłączyłem z sieci -przytrzymałem prawo-lewo włączyłem dekoder-trzymałem dalej kursory i tak wchodziły mi te kanały,które były zaprogramowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem się zorientować w jednej sprawie.Otóż podczas oglądania obojętnie jakiego kanału,od czasu do czasu (nie za często) zdarza mi się taka sytuacja że obraz na moment się zatrzymuje sekundę później znowu rusza,zatrzymuje się znowu i rusza a później idzie już normalnie.Te zatrzymywanie trwa góra kilka sekund.Czy u Was zdarza się to samo czy nie??? Dodam tylko że sygnał mam bardzo dobry a wspomniany problem występuje nawet przy idealnej pogodzie.Proszę o jakieś info czy jest to normalna sytuacja.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w jaki sposób można zresetować Sagema 4285 @ .Ktoś mi podał symbole rate i nawaliłem sobie kanałów,które mi są nie potrzebne.Próbowałem na różne sposoby,ale nic z tego nie wychodzi, między innymi-wyłączyłem z sieci -przytrzymałem prawo-lewo włączyłem dekoder-trzymałem dalej kursory i tak wchodziły mi te kanały,które były zaprogramowane.

Wejdź do menu tam, gdzie wyszukujesz kanały, następnie wejdź w opcję "Transponder" i wpisz parametry transpondera CP (np. 12.284; polaryzacja: H; Symbol Rate: 27500; FEC: 3/4) i wciśnij OK. Powinno najpierw pokazać pasek stanu poziomu sygnału, znowu wciskasz OK, następnie ma pokazać się sieć "Polsat" - wciskasz OK i powinna pojawić się oryginalna lista kanałów CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...