Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Menu

2. Instalacja programow

3. W polu TP wybierz opcje TP00

4. Dodaj te dane do odpowiednich rubryk:

- czestotliwosc: 10853

- polaryzacja: H

- SR: 27500

5. Pozwol mu wyszukac kanaly

6. Wyjdz z menu calkowicie

7. Wcisnij OK na pilocie.

8. Zielony guzik na pilocie i opcja "wszystkie kanaly"

ESP2 powinienes miec na koncu listy.

Myślę, że to Ci powinno pomóc.

Mam echostara 717 i mi pomogło! Wielkie dzięki :jupi:

EDIT: właśnie sobie oglądam meczyk Werder Bremen vs. Eintracht Frankfurt i jest 0:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego dość, dzwoniłem do Polsatu w kwestii braku kanału z bundesligą. Facet mnie słuchał, ja tłumaczyłem, a następnie zadał mi pytanie "To znaczy program telewizyjny się panu nie zgadza?" - ręce mi opadły, chwila czekania i odpowiedź "przesyłamy taki sygnał, jaki dostajemy od nadawcy" i koniec kropka. Z częstotliwością transpondera 10853 H nie działa, na moim Sagemie wynajduje Broadcast Station i tyle w tej kwestii. Widocznie wypada zmienić dekoder na nowszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie to:

 

mam 2 zestawy cp

 

w jednym pokoju z echostarem 616 i pakiet za 57 zeta

w drugim pokoju z samsungiem s305g z pakietem mini kazdy dekoder ma odzielna antene w innym miejscu na domie

na echostarze nie znajduje mi esp2 z meczami bundesligi m.in. czerwona lapmka sie zapala i zadnego kanalu nie znajduje

 

na samsungu znalazlem ten odpowiedni esp2 polish na odpowiednim trans. tylko jest za kodowany z wiadomych przyczyn.

 

wiec przenioslem dekoder echostara do 2 pokoju podlaczylem zrobilem szukanie i znowu nic mi nie zanalazlo

 

a wiec mam uszkodzony dekoder echostara czy co ???

 

nicv nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszek, sam sie troche meczylem z tym, ale w koncu jakos sie udalo. Przeczytaj moze Ci sie uda:

1. Menu

2. Instalacja programow

3. W polu TP wybierz opcje TP00

4. Dodaj te dane do odpowiednich rubryk:

- czestotliwosc: 10853

- polaryzacja: H

- SR: 27500

5. Pozwol mu wyszukac kanaly

6. Wyjdz z menu calkowicie

7. Wcisnij OK na pilocie.

8. Zielony guzik na pilocie i opcja "wszystkie kanaly"

ESP2 powinienes miec na koncu listy.

Bardzo dziękuje za te rady. :D Nie wiem co bym bez nich zrobił :) . Wszystko się udało, rano oglądałem retransmisje z wczorajszego meczu Wolsburg-Stuttgart, a teraz oglądam Werder-Frankfurt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełóż kartę z echostara do samsunga (bo skoro samsung znalazł ci ten kanał to przełóż kartę i będzie działać)
Oba twoje tunery są z cyfrowego polsatu to karta z echostara na pewno będzie działać w samsungu. Ale czy od razu zaskoczy to nie jestem pewien.

@kibic229 Ale żeś wymyślił :woot: A słyszałeś o tym, że karty CP są "parowane" z dekoderami i modułami CI, więc karta z danego dekodera/modułu CI nie będzie działać w żadnym innym dekoderze/module CI (nawet jeśli przełożyłbyś kartę np. z Echostara DSB 616 do innego Echostara DSB 616, to i tak nie będzie działać) :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisss16, jeśli rzeczywiście tak jest to sorki, może się trochę zapędziłem. Byłem przekonany że będzie na pewno działać, bo jeśli operator koduje swoje kanały w danym systemie (w CP Nagravision) to jeśli oba tunery są z CP to myślałem będzie wszystko ok. Ale jak widać się myliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Ja nic nie wiem jak to sie robi. Ktos tutaj podał co i jak jednak u mnie w menu jest chyba cos inaczej. Ja mam dekoder czarny. W górnym lewym roku napisany zolty Cyfrowy Polsat nizej DVB dlaje jest gotowy do internetu a takze open TV. Ja mam jakies chyba inne menu i co mam teraz robic jak by ktos dal jakies inne dokladne informace co zrobic

 

 

prosze o odp. pozdraviam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym ty się przejmujesz Co z tego że CP jeszcze nie dodał. Przeskanuj sobie w swoim tunerze tp. 10853 H i wtedy wyszuka ci Eurosport 2 w wresji 16/9. I możesz już tylko czekać na jutrzejszy start Bundesligi :smile: .

juz z 20 razy wyszukiwałem tak,kanały znajduje ,zapisuje ale nie mam ich na liscie...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem BEZRADNYM abonentem cyfrowego polsatu(sagem) próbowałem wszystkiego i mam ciagle ten z d u p c z o n y esp 2 po angielsku bez bundesligi!nie wie ktos kiedy badz czy wogule czy wstawia ten poprawny eurosprt 2!?czy jest sens dzwonic i robic im [beep] ze nic tam nie robia moze jak duzo osob ich zjedzie to ruszą [beep]ska i to wstawią!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że dzwonienie coś da ... Przyznaję jednak, że należy im się lekki [beep]ik za to co robią, a raczej nie robią ...Jeśli to naprawią, to na pewno nie w dzisiaj, czyli w niedzielę ... Można więc powiedzieć, że pierwszą kolejkę bundesligi mamy z głowy... Jest nadzieja, że naprawią to w tygodniu i druga kolejka będzie już normalnie dostępna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas bezproduktywnych poszukiwań Eurosportu 2 (tego z Bundesligą rzecz jasna) zdążyłem już znaleźć rosyjską wersję tej stacji...

Nie ukrywam, że CP po raz pierwszy tak w zasadzie potężnie mnie zdenerwował. Skoro już od jakiegoś czasu było wiadomo, że to "polska" wersja ESP 2 będzie dysponowała taką ofertą to rzeczywiście "oklaski" za to co się teraz dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...