Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli masz 6807.jpg taką kartę to oznacza, że masz coś z dekoderem lub też niewłaściwą kartę w dekoderze. Jeżeli masz inną kartę, zrób tak jak Ci wyżej napisałem.

 

PO dokładnym obejrzeniu karty ma taką jak na fotce...

Czyli jedynie tuner nadaje sie na złom..?? lub do celów edukacyjnych.. ale to jakby inna bajka..

Miałem rożne platformy nigdy CP. temu pytam mając kartę numer tunera to chyba bay szlo zawrzeć umowę tak myślę np. na pakiet mini.. (cos koło dych miesięcznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jako że w temacie o Samsungu musiałbym napisać post pod postem zapytam tutaj. Jak dodać transponder w tym dekoderze. Brakuje mi TVN Warszawa. Przeczytałem instrukcję i przychodzi mi do głowy tylko Skanowanie Selektywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki, faktycznie jak mogłem nie zauważyć. Powiem szczerze, że ogólnie mówiąc Echostary mają jednak bardziej czytelne i przejrzyste oprogramowanie. Do Samsunga trzeba będzie się po prostu przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę toi dziwne, co piszecie o Samsungach. W dekoderze Samsung HD - menu główne przejrzyste, w każdej kategorii wiadomo o co chodzi i w co się wejdzie. Po wybraniu danej kategorii jest to samo.

Dzięki, faktycznie jak mogłem nie zauważyć. Powiem szczerze, że ogólnie mówiąc Echostary mają jednak bardziej czytelne i przejrzyste oprogramowanie. Do Samsunga trzeba będzie się po prostu przyzwyczaić.

I ja nie wiem :smile: Posiadasz chyba Samsung DSB 305G. Nie wiem jak tam jest menu skonstruowane, ale myślę, że prawie identycznie:

Ustawienia LNB

Skanowanie Sieci

:arrow: Skanowanie Transponderów

Skanowanie selektywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam pytanie-problem

mam dekoder polsatu echostar dsb 717 i niby wszytko jest ok ale przy przelaczaniu na inny program nastepuje blokada i dekoder sie wylacza.

po chwili na dekoderze pojawia sie napis "load" i dekder powownie sie wlacza ale nie na tym progranie na ktorym sie wylaczyl.

bylem w serwisie i o dziwo tam wszystko dzialalo w porzadku.

co sie dzieje?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą samą sytuację i być może problem tkwi w konwerterze skoro w serwisie działało wszystko to odrzuciłbym raczej winę dekodera. U mnie dekoder "resetuje się" na częstotliwościach:

- 10.719 V, 10.892 H, 10.949 V, 10.796 V, 12.284 H.

I dlaczego akurat na tych częstotliwościach dekoder "resetuje się". Może mi to ktoś wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moj sasiad ma tez problem z echostarem 717, gdy wlacza dekoder zapala sie tylko zolta dioda, numer kanalu nie wyswietla, obrazu nie ma a sygnalu ma 8%.

Ustawienia fabryczne i wyciagniecie wtyczki z pradu nic nie dalo. Nastepny dekoder ma w drugim pokoju tez echostara 717 to mu wszystko dziala i ma 80% sygnalu.

 

Co to moze byc :?::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Być może niedługo będę miał Cyfrowy Polsat, toteż parę pytań:

 

1) czy to prawda, że Polsatowy dekoder z twardym dyskiem pozwala na nagrywanie tylko tego, co się aktualnie ogląda? Bo jeśli tak to nie opłaca mi się go brać, ponieważ mam już nagrywarkę DVD z dyskiem

2) jaki warto wziąć dekoder jeśli nie ten z dyskiem (HD mnie nie interesuje)? Mini raczej odpada, bo można go wziąć na 29 miesięcy, a ja wolałbym na 13.

3) czy w przypadku brania "dekodera cyfrowego", można sobie wybrać jeden z trzech tam podanych? Na stronie jest napisane, że nie, ale nie wiem. A zależałoby mi na samodzielnym ułożeniu listy kanałów.

4) jakieś porady? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywarkę masz. Dekoder Mini Cię nie interesuje. Dekoder bez możliwości tworzenia własnych list Cię nie interesuje (Echostar 717). Dekoder HD Cię nie interesuje :roll: Może jednak warto trochę dołożyć i użytkować bezstresowo, z możliwością tworzenia własnych list kanałów. Poza tym skąd wiesz czy za pół roku nie nabierzesz chęci na zapoznanie się z ofertą HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie zainteresuje, to wtedy się będę martwił. :roll:

Interesuje mnie tzw. "Dekoder cyfrowy" CP - http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-s ... awowego.cp - pod tą nazwą kryją się trzy dekodery i pytam, czy jest możliwość wybrania sobie jednego z nich, bo jak widzę Echostar 717 ma Sortowanie i grupowanie kanałów od kanału 202, a mnie zależy na sortowaniu i grupowaniu wszystkich kanałów. Polsat pisze Wybierając cyfrowy dekoder, otrzymasz jeden z poniższych modeli, bez możliwości wskazania konkretnego, więc co mogę zrobić, aby nie trafić na Echostara 717? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...