Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To pismo jest chyba za bardzo skomplikowane i to dla obu stron.

 

Niby czemu skomplikowane? Łatwe i proste. A swoją drogą, to trochę nieładnie ze strony CP, że w opisach jest model 717, a dają 717A. Czy w ogóle CP rozdaje niektórym modele 717?

 

 

ja kupilem w 2007 w pazdzierniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam pytanko: mam na własność dekoder Polsatu Echostar DSB 606 z pakietem za 87.80 (cały) i zakupiłem na allegro dekoder Samsung DSB-H370G i chciałbym zrezygnować z tego pierwszego i przenieść pakiet na drugi. Proszę o pomoc jak napisać pismo do platformy?????? Z góry dziękuję za pomoc. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam dekoder samsunga sd ostatnio nabyłem lcd 32 toshiba regza i obraz na niektórych kanałach jest powiedzmy mało zadawalający. Czy wymiana dekodera na SAMSUNGA hd i połączenie go z tv po hdmi polepszy obraz na kanałach sd czy nie ? Pytanie kieruję do posiadaczy tv hd ready i dekoderów hd. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To , że wymienisz tuner na HD nie poprawi Ci odbioru programów . CP ma to do siebie , że mają taką technikę i nic nie pomoże wymiana . Telewizor Lcd potrzebuje mocniejszego sygnału niż telewizor kineskopowy , dobrze , że nie masz TV FULL HADE , dopiero był byś zawiedziony odbiorem .

Tuner HD umożliwi CI tylko odbiór kanałów w HD , nic poza tym . Na razie daj sobie spokój z wymianą i poczekaj na więcej kanałów HD i niższą cenę .

Zapewniam Cię , że HD to żadna rewelacja , nie jedni się o tym przekonali .

Ale wybór należy do Ciebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirko1801@ a jak mocny ten sygnał musi byc :shock: a tak powaznie polecam wojka google i poczytania na temat telewizorow LCD a nie wprowadzanie ludzi w błąd :mrgreen: rtoip10 @ jesli chodzi o odbior to oczywiscie tuner hd i złącze hdmi poprawi i to znacznie jakosc obrazu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirko1801@ a jak mocny ten sygnał musi byc :shock: a tak powaznie polecam wojka google i poczytania na temat telewizorow LCD a nie wprowadzanie ludzi w błąd :mrgreen: rtoip10 @ jesli chodzi o odbior to oczywiscie tuner hd i złącze hdmi poprawi i to znacznie jakosc obrazu :smile:

 

Już kilka postów napisałeś , więc moim zdaniem powinieneś się zorientować co miałem na myśli pisząc o kwesti sygnału mocy . Chodziło mi o to , że kanały SD jak i kanały HD mają słaby bitrate ( niski ) i <<< żaden tuner HD , oraz żadne złącze HDMI >>> nie poprawi jakości obrazu , z prostej przyczyny , z ,, wróbla nie zrobisz orła ,, .

Odnośnie ,, poczytania google ,, ja z tego tematu lekcje odrobiłem , ale mam obawy czy Ty równie dobrze to uczyniłeś ?.

A i jeszcze jedno , testowałem wszystkie połączenia tunera z TV ( opcja z każdym kablem ) i nie tylko ja , ale także technicy TV potwierdzają tą tezę , że złącze hdmi w znikomym stopniu poprawi przekaz sygnału dla kanałów w SD .

Moim zamiarem nigdy nie było wprowadzanie w błąd kogokolwiek , a tylko wyrażenie mojej opinii na w/w temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to prawda nie da sie z wrobla zrobic orla i to jest fakt tak samo jak kanaly sd to nie hd i tu masz racje. Odnosnie przewodow to u mnie przewod hdmi poprawil obraz i to znacznie (oczywiscie pikseloza jest ale mniej odczowalna niz na scarcie i to bardzo) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam pytanko: mam na własność dekoder Polsatu Echostar DSB 606 z pakietem za 87.80 (cały) i zakupiłem na allegro dekoder Samsung DSB-H370G i chciałbym zrezygnować z tego pierwszego i przenieść pakiet na drugi. Proszę o pomoc jak napisać pismo do platformy?????? Z góry dziękuję za pomoc. :oops:

Możesz zrobić tak ze, poczekasz do końca umowy z CP na tego Echostara i jednocześnie (jeśli nie jest zablokowany) podpisać cesje umowy na dekoder samsung z odpowiednimi pakietami...

Z tego co się orientuje, to nie masz szans przenieść swój dotychczasowy abonament z echostara na samsunga przykro mi :roll:

 

ewentualnie zajrzyj do tego tematu :arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=7&t=8199&start=105 może tu soc znajdziesz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy wymiana konwertera(mam od Cyfry+) na nowy (szumy 0,1db) poprawi jakość odbioru obrazu na tv LCD 32" HD Ready?

te szumy 0,1db to lipa nie nabieraj sie na to a co do producentow to beda nie długo pisac -2 db na konwerterach :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...