Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam polsatowskiego Echostara DSB717A i tuner Cyfry+ Pace DSR 2221. Wiadomo jak pracuje przelotka w Echostarze stąd moje pytanie czy mogę zastosować coś takiego http://hollex.pl/index.php?page=prod&kat=39&id=811. Czy to jest bezpieczne dla odbiornika i konwertera? Twin odpada ale czy to będzie dobrą alternatywą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To już powoli przestaje być śmieszne, a staje się wkurzające. Chodzi o komunikaty o starterach. Od trzech dni wyskakują. Wczoraj naliczyłem może kilkanaście, występujących w krótkich odcinkach czasu. Dziś jest to samo. Cały czas widzę tylko białe pole na środku ekranu :evil: Można wyświetlić raz, czy dwa razy dziennie. Jak kogoś to zainteresuje, to w menu dekoderów jest opcja komunikaty, gdzie można sobie ów komunikat przeczytać na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam go. Napisałem, że najlepszy, nie tylko dlatego, że go mam. Poczytaj sobie na Forum opinie o innych dekoderach, a w szczególności Echostarze DSB-717 (choć na model 616 nie mogę złego słowa powiedzieć). Obraz jest dobry. Ogólnie to jest ciekawy dekoder i jestem z niego zadowolony. Jedynie co może niektórym przeszkadzać, to brak wyświetlacza. Hm... nie wiem, czy bym się teraz przyzwyczaił do wyświetlacza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie mam pytanko a mianowicie posiadam obecnie echostar 717 kupowałem go wraz z pakietem familijnym około 1,5 roku temu miałem wtedy telewizor tzw.starej klasy nie lcd a teraz bym chcial kupić sobie lcd z ful hd noi moje pytanie jest następujące jak i gdzie i czy wogóle jest to możliwe wymiana dekoderu bez zerwania umowy na taki co mi bedzie odbierał fuul hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czytałem na innym forum , że można wygrać z CP .

Kto kupił Echostara 717A i nie jest w pełni zadowolony z niemożności tworzenia własnych list kanałów , ma szanse na wygranie z tym molochem CP .

Umowa została rozwiązana bez żadnych problemów . Wniosek o rozwiązanie umowy był oparty na fakcie , że CP wprowadził w błąd kupującego , nie pisząc o braku możliwości tworzenia własnych list ulubionych kanałów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto wzór tego pisma proszę niech każdy dopasuje sobie je do własnych potrzeb:

 

Imię nazwisko ............ miejscowość data...........

ul............................

kod miejscowość.......................

nr karty:...........................

nr dekodera:.........................

 

 

 

 

 

WYPOWIEDZWENIE UMOWY

 

 

W związku z tym, że Cyfrowy Polsat sprzedał mi dekoder, nie taki jak chciałem(model jaki chciałem kupić to Echostar DSB-717) i w dodatku taki którego nie ma w ofercie (jest to dekoder który nie spełnia moich oczekiwań), wypowiadam umowę zawartą w dniu .............. nr karty ........................, nr dekodera ......................................

Powód: Kupiłem dekoder marki Echostar DSB-717 i do dnia dzisiejszego nie mogę stworzyć listy ulubionych kanałów( co dla mnie jest priorytetem). Po kilku telefonach na państwa infolinię dowiedziałem się od konsultanta, że ja nie posiadam modelu DSB-717 a model DSB-717A a w tym modelu nie ma takiej opcji. Decydując się na model DSB-717 dokładnie przeanalizowałem jego specyfikację techniczną na stronie .cyfrowypolsat.pl gdzie wyraźnie jest napisane że można takową listę tworzyć. Ponadto wiem, że DSB-717 i 717A to są dwa różne modele- potwierdziła mi to firma PRO-FAN autoryzowany przedstawiciel Echostara w Polsce. Wprowadzacie ludzi w błąd bo na waszej stronie oraz w ulotkach oferujecie model DSB-717 a o dekoderach DSB-717A niema żadnej informacji. Ponadto otrzymałem maila z firmy Pro-Fan z informacją, że takiej opcji tworzenia list ulubionych w 717A nigdy nie będzie. Oto odpowiedź mailowa kierownika serwisu firmy Pro-Fan Pana Macieja Kuklika na pytanie o możliwość tworzenia list ulubionych:

 

m.kuklik@profan.pl napisał(a):

Witam,

Niestety w dekoderach typu DSB-717A nie można ustawić ulubionej listy kanałów tak jak było to możliwe w poprzednich modelach w tym DSB-717. W takim razie został Pan wprowadzony w błąd. Niestety soft, który miałby eliminować ten problem nie będzie wypuszczony.

 

 

Więc stwierdzam, że ewidetnie zostałem oszukany, gdyż nie otrzymałem tego modelu który chciałem. Wymienić go też nie mogę (tak mi powiedziano na waszej infolinii oraz w mailu od państwa) oto mail:

Witam

 

Uprzejmie informuję, iż nie ma możliwości wymiany posiadanego przez Pana dekodera. Ponadto dekoder ECHOSTAR DSB-717 umożliwia tworzenie list ulubionych. Wyjaśniam, że nie jest możliwe edytowanie listy kanałów Cyfrowego Polsatu.

________________________________________

Damian Kawecki

Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa

tel.: 0 801 08 08 08; fax.: (22) 356 66 77 icok@cyfrowypolsat.pl

http://www.cyfrowypolsat.pl

 

 

W zwiazku z powyższym wypowiadam umowę.

Informuję jednakże, że nie rezygnuję z usług Cyfrowego Polsatu, podpisałem w dniu .............. nową umowę na 29 miesięcy i wybrałem dekoder SAMSUNG DSB-S305G który spełnia moje oczekiwania.

 

Ponadto informuję, że jeśli Cyfrowy Polsat będzie stwarzał problemy z rozwiązaniem tej umowy, udam się niezwłocznie z tą sprawą do Rzecznika Praw Konsumenta.

 

 

 

 

 

 

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...