Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Mam jeszcze Thomsona DSI50POi. Po wgraniu nowej listy kanałów pojawia się komunikat "Tego programu nie ma w twoim abonamencie". Wgrywam nowe oprogramowanie i idą kanały FTA do czasu przełączenia na kanał kodowany.

I znów to samo.

Pani w infolinii nie potrafiła pomóc. A Pan w APS w Bestwinie (woj. śląskie) stwierdził że na tym dekoderze programy FTA pójdą tylko przy opłaconym abonamencie (!!!). Ciekaw jestem czy ktoś ma też taki problem? Czy czeka mnie tylko zakup nowego dekodera? A tak przy okazji... jaki dekoder polecicie - ten mini, echostar, czy z twardym dyskiem... Pozdrawiam...

 

Z tego co wiem, aby działały kanały FTA to musisz właśnie zadzwonić na infolinię i poprosić, aby danemu tunerowi włączono możliwość odbioru kanałów FTA. Spróbuj jeszcze raz, możepołączysz sie z innym konsultantem, który coś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem chyba dwa maile do centrum obsługi CP i chyba poskutkowało - bo kanały FTA są już dostępne!!! :brawo: Ustawiłem sobie również Eurosport (niemiecki) z Astry, TVP Historia, TVP Info - i to wszystko czego na razie potrzebuję! 8) Nowego tunera póki co nie muszę kupować - i dobrze... :P

 

Pozdrawiam! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ludzie kupilem sobie nowy konwerter twin maximum jest taki na hollex pl.po jego podlaczeniu na diseqc najpierw poleciala astra a potem hb.Bez diseqc wszystko dziala domyslam sie ze polecial diseqc.Czemu sie tak stalo.Drugi konwerter to inwerto 0.3 db taki bialo pomaranczowy w opakowaniu.

 

Oczywiscie mam fergusona 8900 hd.Od poczatku sa z nim problemy jezeli chodzi o diseqc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie jakiś chyba miesiąc temu zakupiłem sobie Echostara dsb 616 ponieważ denerwował mnie ten brak możliwości tworzenia list ulubionych na 717a

no i to grzanie a potem sekundowa stop klatka, 616 otrzymałem z kartą przełożyłem kartę z 717 a tu nic kicha nie działało dopiero jak przeniosłem uprawnia na tę kartę z 616 to dopiero wszystko działao czy ktoś wie dlaczego karta z 717 nie chciała mi działać na 616 :?::?::?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dana karta jest przypisana do konkretnego dekodera, więc ta karta z Echostara 717a, który miałeś nie zadziałałaby nawet w innym egzemplarzu Echostara DSB 717a, a co dopiero mówić o Echostarze DSB 616 - już z setny raz w tym dziale poruszana jest ta kwestia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

pytanie może retoryczne ale oddałem dekoder do serwisu na gwarancji i pewnie przez miesiąc nie będę nic oglądał.Oczywiście muszę mimo to normalnie płacić abonament za ten okres?

Jeśli nie dostałeś dekodera zastępczego, to sobie nic nie pooglądasz. Po naprawieniu dekodera musisz udokumentować to, że był w naprawie i ile to trwało czasu, wtedy zwrócą Ci pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam taki problem. Wczoraj stałem się szczęśliwym (?)( się okaże) posiadaczem pakietu MINI CP wraz z dekoderem MINI. Wszystko zainstalowałem, podłączyłem etc. Jednak przy pierwszym uruchomieniu nie znalazło mi żadnych programów. Proszę o pomoc i wyjaśnienie w prostych słowach, ponieważ jestem laikiem w tych sprawach.

 

Z góry dziękuję,

Courage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam taki problem. Wczoraj stałem się szczęśliwym (?)( się okaże) posiadaczem pakietu MINI CP wraz z dekoderem MINI. Wszystko zainstalowałem, podłączyłem etc. Jednak przy pierwszym uruchomieniu nie znalazło mi żadnych programów. Proszę o pomoc i wyjaśnienie w prostych słowach, ponieważ jestem laikiem w tych sprawach.

 

Z góry dziękuję,

Courage.

 

Zadzwoń do Cyfrowego Polsatu żeby aktywować kartę ,po jakimś czasie dostaniesz sygnał i wtedy znajdziesz programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Jutro zamierzam kupić CP, no i zastanawiam się nad dekoderem. Interesują mnie te za 99zł: Samsung DSB-S305G

Echostar DSB 717 Echostar DSB 616, no i nie wiem, który z nich jest najlepszy. Na którym z nich da się stworzyć swoją listę programów? jest to dla mnie najważniejsze ponieważ obecnie posiadam philipsa 6010 w C+ i tam nie mam takiej możliwości, co mnie bardzo denerwuje. Przez to nie oglądam wielu programów. No i te EPG na Philipsie :/ chyba w paincie robione.

A może wziąć N-kę i tego nBoxa?

Dz za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Echostarze 717 aktualnie sprzedawanym, list ulubionych z prawdziwego zdarzenia nie zrobisz. Co do pozostałych dekoderów, część osób chwali Samsungi, część Echostary 616. Ja uważam,że najlepszy i tak jest Echostar 606, chociaż jego już chyba nie ma w sprzedaży. W N-ce też nie zrobisz list ulubionych programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien dość denerwujący problem z odbiorem kanałów. Dekoder- Echostar DSB 717, ale od razu zaznaczam, że odbiornik TV stary jak świat i wina może leżeć po jego stronie...

 

Otóż- obraz z prawej strony ekranu jest przycięty (tzn np nie widać jedynki z godziny "19:00" na pasku Polsatu News czy prawej strony wyniku meczu....), a z lewej strony zostaje czarny pas :/

Wygląda to tak, jakby dobrze ustawiony obraz przesunął się z niewyjaśnionych przyczyn w prawo :/

Zmiana ustawienia proporcji ekranu nie pomaga. W czym może być problem ??:|

 

I drugi problem- co jakiś czas pojawia się "skakanie" obrazu. Takie krótkie przeskoki z lewej na prawą stronę i odwrotnie....

 

W czym może być problem?? A właściwie- problemy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...