Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanko:

 

czy kupując dekoder z pakietem familijnym z drugim dekoderem z pakietem mini, jest możliwość aby zamieniać karty miejscami (to znaczy oglądać programy z pakietu familijnego po włożeniu do dekodera dodatkowego, który ma kartę z pakietem mini)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż mam problem z dekoderem, tj. Sagemcom ESI-88. Do tej pory był podłączony z tv przez kabel Euro, jednak wczoraj zakupiłem kabel HDMI, aby odbierać kanały HD. Niestety po podłączeniu dekoder nie wyświetla obrazu, a na tv pojawia się brak sygnału. Dodam, że mam tv Samsung. Próbowałem podłączać go przez inne gniazda, niestety nie przynosi to oczekiwanych efektów. Kabel jak i wejścia w tv są w 100% sprawne, gdyż podłączałem dekoder HD 5000 od sąsiada i wszystko ładnie działa. Proszę o jakąś pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, a jak dostałem ofertę na maila z icoku to można z tym iść do apsu i oni dadzą taką samą, czy mogą dać jaka im się będzie podobała ?

 

W ogóle to dobra oferta ?:

 

W związku z treścią poniższego maila proponujemy podpisanie nowej umowy na okres 29 miesięcy, z opłatą za aktywację udostępnionego dekodera HD wynoszącą 1 zł.

Przez 6 miesięcy opłata za Pakiet Familijny HD, Extra HD oraz Sport HD będzie wynosiła 39,90 zł. Po okresie promocji minimalny pakiet, z którego może Pani korzystać to Pakiet Familijny HD (39,90 zł/mies.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wygrałem zestaw cyfrowego polsatu w konkursie. Dzisiaj go zainstalowałem. I mam pare pytań

1)Gdy chciałem wpisać fabryczny kod pin o żadne cyfry na pilocie nie działały.Czy wiecie co mogło się stać?

2)Gdy znalazłem listę kanałów to zadziałały kanały niekodowane i też z pakietu familijnego mimo że go nie aktywowałem.Czy znaczy to że go będe miał go za darmo.

3) Jak znaleźć Polsat Sport News i TVP Info bo go nie ma na liście kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...