Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Na moim starym samsungu 305g mam umowę na familijny. Samsung jest już dawno po gwarancji i raczył się zepsuć. Poszedł flash. Umowa jeszcze do listopada. Co mam zrobić? Na infolinii mówią, że nie ma dla mnie opcji wymiany dekodera. Jest tylko opcja nowej umowy z nowym dekoderem, która zastąpi umowę obowiązującą. Ale- 29 miechów i zobowiązanie za 6 dych. Proszę o info czy w APS byłaby jakaś opcja wymiany dekodera???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSA Mam pytanie dlaczgo na samsungu dsb-h370g wyszukuje kanał na recznym wyszukiwaniu kanałow (12015 h 27500 fta Jezerra Sport Global) a na f-300,Hd 5000 nie wyszukuje antena dobrze ustawiona Mnie sie wydaje ze cos z dekoderami f-300i Hd 5000.Pozostałe kanały odbieram bez zastrzezen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie odnośnie twojego pytania, tez mam te dekodery poza F300 i na każdym przy dowolnym wyszukiwaniu jest ten kanał, wydaje mi się że może być to wina słabej czułości dekoderów CP, z tego co pamiętam przy Lider TV też były problemy a na 370G nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam CSR dziekuje za odpowiedz na moje pytanie.Tez mi sie wydaje ze dekodery CP maja slaba czulosc (F-300, HD-5000) Na starym samsungu 7000 nie malem tego problemu na samsungu 370G tez nie.Dobrze ze chociaz przy automatycznym przeszukiwaniu HotBirda wszystkie kanaly wylapie. (Lider TV wgrtwam bez problemu)Jeszcze raz dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spoko, chłopaki :)

Umowa skończyła się 18.03.2011, ale dopiero przedwczoraj zakończyły się rozmowy - czy zostaję dłużej, czy nie. No i nie.

Gościu powiedział że mam poczekać na papiery i adres gdzie wysłać dekoder.

 

A właśnie... Nie chcecie kupić dysku twardego? 3 miesiące używany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest swego rodzaju paradoks.

Popsuje ci sie pilot to ci nowego nie dadza a musisz kupic go sam za swoją kasę.

Ale jak zerwiesz umowę i im oddasz dekoder bez pilota bo powiesz że ci sie popsuł to cie obciążą kasą za brak pilota.

A oddasz im popsuty pilot to tez cię obciążą za opsuty pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...