Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

To mój pierwszy post, więc jak jest w złym miejscu to się zlitujcie.

Przeszukałem forum, ale nie znalazłem tematu związanego z moim pytaniem więc zapytam tutaj.

 

Od dzisiaj rozjechała mi się spora część kanałów CP ( są rozciągnięte, tak, że nie widać logo kanału lub jest jego mała część widoczna). - TV4,Animal Planet i jeszcze z 15 innych.

Czy to ja coś zrobiłem przypadkiem pilotem, czy coś jest nie tak po stronie CP ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

To mój pierwszy post, więc jak jest w złym miejscu to się zlitujcie.

Przeszukałem forum, ale nie znalazłem tematu związanego z moim pytaniem więc zapytam tutaj.

 

Od dzisiaj rozjechała mi się spora część kanałów CP ( są rozciągnięte, tak, że nie widać logo kanału lub jest jego mała część widoczna). - TV4,Animal Planet i jeszcze z 15 innych.

Czy to ja coś zrobiłem przypadkiem pilotem, czy coś jest nie tak po stronie CP ??

 

Pozdrawiam

 

prawdopodobnie przestawiłeś format wyświetlania obrazu (16:9, 4:3, panoramiczny itp) :smile: , osobiście myślę, że dotyczy to TV. Pogrzeb w ustawieniach i na pewno znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z informacją od CP dziś (chwilę po północy) odłączyli mi (w zasadzie kuzynowi) CP, na dekoderze mini wyświetla się "dekoder zablokowany błąd 04". poszperałem trochę po forum zastosowałem wskazówki z faq o dekoderach i dalej nic. z tego co wyczytałem, to dekoder powinien chodzić jako FTA (jest wykupiony na własność), a nie chodzi. ktoś już walczył z takim problemem? karta jest w dekoderze, próbowałem wkładać/wykładać i dalej to samo.

 

potrzebuję dekodera fta pod astrę i niemieckie kanały, jak ten nie ruszy to muszę coś kupić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dekoder HD 5000

zasilacz

karta dostępu warunkowego

pilot zdalnego sterowania

kabel HDMI

dwie baterie typu AAA (R03), 1.5 V

instrukcja obsługi

karta gwarancyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam taka glupia sytuacje z syfrowym polsatem. moze wypisze w punktach bedzie latwiej ogarnac temat:)

 

-polsat cyfrowy mam od dluzszego czasu, dekoder juz byl wykupiony i skonczyla mu sie gwarancja (echostar)

-do 1 stycznia 2010 mialem pakiet podstawowy

-na poczatku stycznia dokonalem zmiany pakietu na familijny i mialo to wejsc w zycie od 3 marca, zmiana pakietu byla bez wymiany dekodera

-wszystko bylo by pieknie do momentu kiedy pod koniec stycznia przetwornica w echostarze powiedziala papa

-dzwonie do bok, dowiaduje sie ze jestem w okresie promocyjnym po zmianie na familijny i przysluguje mi dekoder zastepczy od 3 marca

-dzis bylem w mpunkcie dowiaduje sie ze dekoder mi nie przysluguje bo system tego nie lyknie, tak samo nie dostane oferty na zakup nowego dekodera bo jestem w okresie promocyjnym

 

jak rozwiazac ta sytuacje ? bo zostalem bez tv :/ sami nie wiedza jak to rozwiazac a ja mam dosc jazdy do mpunktu i telefonow na infolinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to że zostaje ci tylko serwis dekodera, niestety płatne z Twojej kieszeni. i czekać na jakąś nadarzajacą się okazję żeby wypowiedziec umowe i wziąść w promocji dekoder z 1 zł. ja kiedyś miałem podobną sytuację i zrobiłem tak jak napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy nie przedłużą tylko skorygują abonament do 0 zł za ten okres. Druga sprawa, Echostara po gwarancji można wysłać do Profanu, raczej APS tego nie zrobi. Z jakiej racji CP ma naprawiać własnościowy dekoder po gwarancji? Trzecia sprawa, spróbuj przejść się do innego APS, bo dekoder zastępczy na okres promocyjny, do momentu pojawienia się oferty powinieneś dostać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat na pewno nie naprawi odbiornika własnościowego po gwarancji. wg mnie tu nie ma innej mozliwości jak naprawić go w swoim własnym zakresie. taki jest urok odbiorników własnościowych, nie płaci się udostępnienia, ale w razie awarii - koszty. Gdyby nie parowanie kart, to spokojnie mógłbyś podpiac jakiś inny echostar czy samasung. u wiekszości abonentów, leża po 2 sztuki w szafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tu jest bol... mam tez c+ i tu jak mi sie dekoder s[beep]y to kupie na all kolejny, podmienie karte i heja.

wiem ze wlasnosciowego cp nie naprawia. a co do aps to juz bylem w 4 i odsylaja mnie do infolini, a infolinia odsyla mnie do cp.

najglupsze jest to ze ja juz nawet moge zaplacic za wykup/czynsz nowego ale nie da sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może weź komórke i idz do APS-u i zadzwoń i jak ci powie gośc z infolini ze to trzeba załatwic w APS to oddajesz słuchawke i niech sie boksują sami z sobą. Ewentualnie napisałbym pismo i dokładnie opisał sytuację i rzucił pomysł jednak podmiany dekodera na dokończenie umowy. Mysle ze do tego bedziesz jeszcze potrzebował dokument stwierdzający ze twojego Echostara nie da się naprawić. wydaje mi się że którys z pomysłów powinien załapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz bylo :) czyli dzwonienie na info w aps (mpunkt)

skonczylo sie na tym ze pan na info mowi ze sie da wydac dekaoder a pan w aps ze owszem sie da fizycznie, ale nie da sie wbic w system wiecc to nic mi nie pomoze. w koncu konsultant z info stwierdzil ze trzeba napisac maila do dzialu sprzedazy, wiec aktualnie czekam na ich decyzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cos jest nie tak z tym APSem, to nie pierwsza taka sytuacja z ktora sie spotkalem i w kazdym przypadku spokojnie wydawalem klientowi dekoder zastapczy w systemie - do czasu zakonczenia okresu promocyjnego. Po okresie promocyjnym zazwyczaj byly juz w systemie oferty na upgrade sprzetu (choc szczerze przyznam byly to oferty "bezpiecznie z cp" - czyli dekoder w granicach 99-149 PLN, umowa na 29 miesiecy i bez bonusow).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...