Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jaką zaproponowali Ci najkrótszą możliwą umowę? można w ten sposób doczekać aż dekodery PVR w wyższych pakietach będą bez opłaty za udostępnienie ale wątpię, to nie w stylu polsatu

 

poza tym wtedy na 100% będziesz miał wybór HD5000 albo Sagemcom ESI-88 teraz można jeszcze gdzieniegdzie na Samsungi trafić, może poszukaj po APSach swojego Samsunga i weź na udostępnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za udostepnienie takiego samsunga sie nie placi tych 5 zl ??? czyli powiedzmy 15 miechow umowa - w tym 4 z gratisowymi pakietami - dekoder ten co mam na udostepnienie....

jakis pomysl to jest

 

a moze zrobic tak:)

wziasc to co pisalem wczesniej czyli sagcoma w umowie przez net czy infolinie - jak uznam ze sprzet i jego uzytkowanie jest kiepskie to zawsze moge udstapic od umoway w ciagu 10 dni prawda?? w ciagu 10 dni raczej wyrobie sobie jakies takie zdanie na ten temat

tylko co w takim przypadku??? zostane w ogole bez umowy czy bedzie nadal obowiazywala ta wczesniejsza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jestem po rozmowie z konsulatem da się odstąpić od umowy nawet jak dekoder jest aktywowany. jeszcze napisze do nich maila żeby mieć to ze tak powiem "na papierze".

chyba zdecyduje się na Sagecoma jak by co wracam na Samsunga i umowę na czas nieokreślony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

W październiku zeszłego roku przedłużyłem umowę na 29 miesięcy, jednocześnie pozostając przy dzierżawionym od dwóch lat dekoderze Samsung HD. Teraz zorientowałem się, że ja nadal płacę 10 zł. dzierżawy miesięcznie, kiedy nowi abonenci otrzymują o niebo lepszy dekoder z nagrywarką za który płacą tylko 5 zł. Chciałem zamienić swojego Samsunga na Sagecoma, ale konsultanci twierdzą, że się nie da. Czy ktoś może miał podobny problem i znalazł rozwiązanie? Czy mam czekać aż dekoder raczy się zepsuć? A może mu w tym pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung w porównaniu z Sagecomem nie jest zły. Brakuje mu wprawdzie nagrywania, ale daje większą swobodę. Zawsze jednak możesz skorzystać z niezależnego tunera HD, który od Sagecoma będzie lepszy i da Ci niezależność, możliwość nagrywania oraz odbiór innych telewizji płatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mu w tym pomóc...

 

To dostaniesz HD5000 i będziesz płacił za niego 10zł. Warunki umowy się nie zmieniły. Sagemcoma na razie nie możesz dostać bo domyślam się że przy tych 29msc od października do maja miałeś miesiące gratis. Troszkę zawaliłeś że nie kłóciłeś się o zmianę dekodera w październiku. W ogóle jaki masz pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tylko jeden dekoder PVR Sagemcom, starszych echostarów już nie sprzedają, są problemy z nagrywaniem w postaci komunikatów w złym momencie i samowolnego anulowania nagrywania ale tylko jak oglądasz coś na dekoderze, jeśli jest wyłączony to nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do obeznanych w temacie (np. pracowników aps ;) otóż jak wygląda wymiana zepsutego dekodera własnościowego (na gwarancji) na drugi dekoder ?

- Dają nowy dekoder z nową kartą, czy stara karta zostaje ?

- Kiedy nowy dekoder uzyskuje uprawnienia z umowy ?

- I co się dzieje z umową (na której widnieje numer karty i dekodera) ?

 

Z góry dzięki za zainteresowanie tą nietypową kwestią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tylko jeden dekoder PVR Sagemcom, starszych echostarów już nie sprzedają, są problemy z nagrywaniem w postaci komunikatów w złym momencie i samowolnego anulowania nagrywania ale tylko jak oglądasz coś na dekoderze, jeśli jest wyłączony to nie ma problemu
jak wyglada menu tego dekodera ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder 5000 hd czemu na kanalach HD chodzi o kanaly tj Eurosport HD Eurosport2 HD tvn hd tvn hd+1 tvp hd tvp historia filmbox hd diskavery hd animal planet hd a reszta kanalow dziala super pod wymionymi kanalami jest napis Brak sygnalu z anteny sprawdz polaczenie lub konfiguracje dekodera tak jest po ostatnich opadach jest ktos mi pomoze w tej sprawie z gory dziekuje moze jest potrzebna wymiana antena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak kanałów FilmBox HD, Eurosport HD, NG HD. Pisze brak sygnału od wczoraj wieczora. Bawiłem się ustawieniami anteny, wymieniłem konwerter, zaniosłem dekoder do sąsiada, ponawiałem sygnał, dzwoniłem do CP i nic brak tylko tych 3 kanałów z transpondera C+. 11278 czy ktoś miał podobny problem co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem może to mieć związek z tym:

 

https://satkurier.pl/news/66450/kolejne- ... aniem.html

 

może twój dekoder tego nie ogarnia

Dzięki za podpowiedź ale to nie jest problem bo brak sygnału dotyczy tylko tych trzech kanałów z jednego transpondera C+. W dziale C+ kilka osób miało ten sam problem i musieli coś przestawić w swoich dekoderach ale w dekoderze CP nie ma tych opcji. Dodam że mam samsunga DSB-H370G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...