Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ile kosztuje taki pilot? I chyba nie musze oddawac dekodera, bo coś mi się wydaje, że mam go na własność.

 

Nie musze zrywać umowy, bo mam do 17.04 podpisaną, najwyżej 2 tygodnie będe tylko Polsat sport oglądał :D

 

Jak nie wypowiedziałeś umowy to masz ja na kolejny rok :mrgreen:

 

Ps. zanieś pilot do jakiegoś zakładu gdzie robią elektronikę i za kilka/naście zł. Ci go zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest klientem, który po 1 listopada 2009 roku podpisał umowę/lub aneks z zapisem o automatycznym "rollowaniu" się umowy, to tylko wtedy, gdy miesiąc wcześniej wysłał oświadczenie o tym, że nie chce by umowa się automatycznie przedłużyła na kolejne 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czyli na chlopski rozum nie da sie napisac aneksu do umowy i wymienic dekoder na pvr w trakcie trwania umowy nie zmieniajac pakietu?

 

PS

a co z ludzmi ktorzy maja np full pakiet logicznie myslac nie moga przejsc wyzej a chca wymienic dekoder HD na HD PVR?

 

//Edit:

ale kurde utrudniaja w kazdej normalnej firmie wystarczylby aneks do umowy i sprawa byla by zalatwiona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana dekodera na tym samym pakiecie najwcześniej jest możliwa na 3 miesiące przed zakończeniem okresu podstawowego. Ze zmniejszeniem pakietu po upływie okresu podstawowego.

PS. Te zasady nie obowiązują tylko w CP. U każdego operatora telekomunikacyjnego jest tak samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam cyfrowy dekoder Polsatu Familijny F 300. Podczas oglądania obojętnie jakiego programu,w fonii słychać "buczenie"50Hz ale tylko przy jasnych tłach obrazu.Przykład:reklama renault- logo firmy żółte na białym tle -"buczenie"50Hz.To samo ciemne tło +

białe napisy- "buczenie" 50Hz.Sądziłem że w moim starym tv p.cz fonii jest rozstrojone,ale po kupnie nowego tv LCD FULL HD f-my

Panasonic opisane objawy nie zniknęły.Proszę o pomoc w wyjaśnieniu tego zjawiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to nikt nic nie pisał o tym żeby CP obecnie oferował oficjalnie ofertę pre-paid i raczej nie ma takiej możliwości. Zresztą, Sagemcom (i HD5000 też) jest tylko udostępniany abonentom przez CP na czas trwania umowy, a po zakończeniu umowy się go zwraca, więc takie oferty są po prostu "lewe" - ktoś sprzedaje nie swoją własność i tyle :| Ciekawe, czy dzierżawa za dekoder też jest opłacona, bo jak nie to się zbytnio nie poogląda na takim dekoderze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...