Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mam pytanie odnośnie dekodera Samsung DSB-S350G. W ciągu miesiąca już trzeci raz na kanałach kodowanych pojawia się komunikat ,,Tego kanału nie ma w twoim abonamencie". Wszystkie kanały FTA śmigają, a z kodowanych tylko Polsat2, TVP Sport, Polsat Cafe i Polsat Play. Nic nie pomaga z ogólnie znanych procedur typu ,,wyciągnięcie wtyczki z gniazdka", ,,przywrócenie ustawień fabrycznych" czy ,,wyciagnięcie karty". Pomaga dopiero telefon na Infolinię i to tylko wtedy, kiedy trafi się na znającego się na rzeczy konsultanta. Nawet nie wspomnę, ile kasy trzeba stracić na telefony. Czy ten problem to jest tylko i wyłącznie wina CP, czy też może być wadliwy dekoder? Instalacja antenowa jest dobra, poziom sygnału nawet na Echostarze wynosi siła-90%, jakość-80%. Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem podobny problem. To nie zależy od modelu dekodera. Posiadałem dwie umowy: jedną na pakiet Familijny, a drugą na pakiet Relax Mix. Po prostu jakoś pomieszane były uprawnienia. Na dekoderze z pakietem Relax Mix, mniej więcej co tydzień miałem blokowany tenże pakiet. Dopiero chyba trzeci telefon w tej sprawie poskutkował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wymieniłem miesiąc temu zepsuty dekoder na Samsunga i może faktycznie coś tam im się pokręciło. Gdyby jednak problem systematycznie i z taką częstotliwością powtarzał się, jaka jest deska ratunku? Czy z takiego powodu istnieje możliwość rozwiązania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem posiadaczem dekodera Echostar DSB 717.Dzisiaj ten dekoder po prostu zgasł i odczekałem dobrą godzinę odłączyłem go od kontaktu i nic nadal nie działa i się nawet czerwona dioda nie świeci.Mam go dopiero od 3 miesięcy i dopiero teraz mi się coś takiego przydarzyło.Nie wiecie co się stało???Czy się spalił??? :?

 

Mam jeszcze jedno pytanie jaki byście mi proponowali dekoder pomijając dekodery takie jakie są w ofercie Cyfrowego Polsatu.Chodzi mi o taki dekoder aby był w jakieś przystępnej cenie i lepszy od tych dekoderów Cyfrowego Polsatu no i żeby miał czytnik przyjmujący kartę abonencką Cyfrowego Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety posiadany Echostar czeka wizyta w serwisie...

 

Tuner z czytnikiem kart nic Ci nie da. Musisz kupić tuner z wejściem CI i moduł CI od Cyfrowego Polsatu. Niestety karta jest przypisana do konkretnego tunera/modułu CP. W przystępnej cenie już są choćby takie tunery Globo z wejściem na jeden moduł, ale tuner ten nie jest rozwojowy - zechcesz sobie TnK albo dodatkowo Cyfrę - wymiana tunera na odbiornik z dwoma wejściami CI. Nie pamiętam, jaki jest koszt modułu CP, chyba nie powinien przekraczać 200 PLN :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z ogromną prośbą do użytkowników dekodera mini - otóż, zamierzamy wraz z teściem zakupić sobie CP - interesuje nas pakiet mini max ( ten z Polsat Sport) a to ze względu na ten kanał a także, że teść na na swoim TV (zwykły kineskop) tylko standard - TVP1, TVP2 i Polsat (to wszystko z naziemnej). Wykup tego pakietu znacznie poszerzy jego ofertę programową. Czy owy dekoder ma przyzwoicie poukładane kanały np TVP1, TVP2, Polsat czy też można je tak poukładać (jest możliwość układania listy) czy lepiej zainteresować się innym dekoderem ?

 

Pytanie do jasnowidzów - czekać na jesienne promocje czy też kupić teraz ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Poukładać się nie da, ale myślę, że już są w miarę przyzwoicie poukładane: Polsat na 1, TVP 1 na 3, TVP 2 na 4. Inne dekodery są lepsze, zwłaszcza Samsungi, ale to chyba jeszcze koszt około 300 zł.

Jasnowidzem niestety, ale nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Lecz do telewizora kineskopowego i z pakietem Mini - Samsung HD to trochę drogi wybór.

Akurat do pakietu MiniMax nie ma możliwości kupna dekodera Samsung HD tylko SD i jest to dokładnie koszt 299 zł, a decydując się na dekoder Mini koszt wynosi 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dekodery Cyfrowego Polsatu są parowane z kartami.

 

Wszystkie to wiem. ten dekoder mini to porażka czy też "może być" ? Nie chciałbym słyszeć od teścia ze kupiłem złom z którym co chwila trzeba biegać do serwisu. Oczywiście wiem ze dekodery się psują (wszystkie, nie ma reguły) ) tylko czy ten nie psuje się częściej od pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moi dziadkowie mają dekoder Mini od Listopada i jeszcze nie byli z nim w żadnym serwisie. Nawet przetrwał słynny błąd chyba 09, jak dobrze pamiętam. Parę razy się przywiesił, ale jak nie zostawał włączany w tryb czuwania na noc. Jak zaczęli go wyłączać to już się nie wiesza i nawet całkiem nieźle się sprawuje. Trzasków nie doświadczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...