Skocz do zawartości

Najgorszy telefon jaki używałeś


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, najgorszy telefon jaki używałem to LG K4 2017. Ekran migał na górze, przez co oczy mnie tak bolały, że masakra. Do tego często się wieszał, a nawet mocno się grzał, tak mocno, że mogłem poparzyć ręce. Po serwisie działał trochę lepiej, ale i tak miał tendencje do grzania się. Dodam, że to był mój pierwszy telefon. Okropieństwo... 😠

Edytowane przez BiL
Poprawki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy? ZTE Blade A452, jeśli chodzi o zwykły użytek. Laguje, mało pamięci. LTE działa bardzo wolno Za to do odbioru FM jest dobry i tylko do tego celu go używam, często też się na nim bawię custom ROMami.

Na Samsunga Galaxy Young też się wkurzałem, mój pierwszy telefon, mało co na nim działało.

Samsung Galaxy J3 2016 był średni, miał sporo wad jednak miał i sporo zalet. Uległ awarii.

Aktualnie mam Redmi Note 9 i na razie nie zamierzam wymieniać bo chodzi bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary telefon na żetony. 😉

Młodzi z forum już nie pamiętają.

Dlaczego najgorszy? Ponieważ kojarzy mi  się się z długą  kolejką  do takiego telefonu w której  czekało się aby porozmawiać z bliskimi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najgorsze telefony:

MYPHONE My Smart Digi 3.5 całą 1500mha dało to 3 godziny użytkowania do 10 godzin ładowania posiadał aplikację telewizyjną DVB-T lecz bez HD i antenka słabiutko jakość wyświetlacza też wiele do życzenia za cenę 450zł przetrwał mi tydzień trzymałem w kieszeni przy płucach oraz to że wypadł mi na drogę i niestety szybka pękła.Drugi telefon to Kazam TV 4.5 cala używany od plusa tak posiadał aplikację telewizyjną możliwością oglądania HD lecz telefon chwili kupna nieaktualizował aplkacji nie odnowił. Aplikacją złapała sygnał blokowała odtwarzanie a tak posiadała 1gb ram 1800mha na bateria dało to do 4-5 godzin użytkowania telefon przetrwał 2 lata temu i bateria niewytrzymały o zasięgu na wsi zapomnij.Do średniego telefonu zaliczam Lenowo moto g2 plus na rok 2016 to dobry telefon co do wyszukiwarki robienia zdjęć na filmy średnio na użytkowanie 3g słabo częste zacinki telefon 5 cali 2gb ram i chyba 16 lub 32gb pamięci wewnętrznej oraz dość dobrze łapał zasięg minusy telefon nie nadaje się na obecną chwilę do użytkowania słaby android i wydajność przy mesenger-ze brak poprawek nie udaje się wejść do pod folderów i je usunąć bateria przeciętna 2075mha telefon mógł mieć kilka aplkacji.Obecnie posiadam Samsung Note 8 na plus wifi calling dość słabe czytanie zasięgu operatora na odległość do nadajnika 2km lecz jak wyjdę blisko 10metrów jest odczyt mobilnego Internetu na 20 mb/s bateria jako dobra bateria dobra 3300 nagrywanie 4k dobre jest do 5 krotny zoom bez zbytnio straty jakości oraz stabilizacja obrazu oraz możliwość kupna do 1500zł za taką opłaca się lepszego niewidze oraz 6gb ram oraz 56gb wolnego datkowego miejsca i możliwość dodania folderu i usunięcia oraz możliwość cofnięcia karty pamięci 2tb.Lepiej działa od telewizora smart i tych aplkacji minusy powolna spadalność ceny słabo radzi sobie z innymi materiałami zewnetrznymi 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ja miałem najgorszy telefon? Najgorszy telefon jaki posiadałem to HTC One X S720e, dlaczego najgorszy? Potrafił się rozładować po 2,5 godzinach od ładowania, musiałem się z nim męczyć aż do 2016 roku. Pod koniec 2016 roku otrzymałem myPhone Q-Smart, ten to dopiero doprowadzał mnie do szału, dlaczego? Wieszał się, grzał się, nie był w stanie zainstalować paru aplikacji ze względu na kiepską pamięć i rozładowywał się po około trzech godzinach od naładowania go. Obecny mój telefon jaki posiadam to Samsung Galaxy J17 (2017) otrzymany po siostrze, przy tym telefonie na spokojnie idzie korzystać z Internetu, chociaż zastanawiam się nad jego sprzedażą i kupnem mocniejszego smartfona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Tak do roku 2016 istniały najgorsze telefony.Myphone ponieważ ześlizgnął się z kieszeni ,Kazam tv 4.5 krótka bateria telefon padł nieodnowiona aplikacja telewizyjna.Średni telefon to motorola 2 generacji wpółtworząca z lenovo bateria średnia zasieg średni nagrywanie dobre lecz telefony zaczeły się zmieniać ono2017d roku nagrywanie 4k OIS lub 8K OIS,średnią baterie dogodny interfejs kart pamięci wytrzymalsza bateria usługi VoLTE,ViLTE,HD Voice,4g,5g oraz wifi calling.8 rdzeni oraz nieco 8-16gb ram na instalowanie aplkacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...