Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo pewnie to ostatni sezon w SD i za rok wszystko zniknie z HB. SD to przeżytek, dziś mówi się już o UHD, więc dlaczego tak bogate studio miałoby stać w miejscu.

 

Oby tylko dało się nabyć kanały SD w dotychczasowej cenie. Jeśli będzie w ofercie tylko pakiet z kanałami HD, który zapewne w przeliczeniu na złotówki zamknie się w kwocie ok 900 zł, cóż... zaboli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

raczej masz rację, na Hot Birdzie tylko +1 do +10 i pewnie News, wiecie co, szkoda, że kupili te prawa do EPL, nam to nic nie da a tylko na tym ucierpimy, na nc+ będzie i tak 4-5 meczy, które by wystarczyły..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Tobie się nie dziwię, ale ja pozbyłem się nc+ i to EPL na AJS powetowałoby mi prawie wszystkie piłkarskie straty (większość Ekstraklapy mam ma PS, PSE, ES2 i tymczasowo sportdigital + Bundesligę na ES2). :)

Z drugiej strony jeśli faktycznie pełna paczka będzie kosztować 900 zł (a nie 750-800 zł) to przy likwidacji HD1 i HD2 na Hot Birdzie oferta wychodzi średnio i być może przemyślę w takim wypadku zakup paczki podstawowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie bedzie tak, ze +1 +10 zniknie z innych pozycji niz hotbird... "only" moze dotyczyc tego, ze tylko te kanaly beda na hotbird, czyli bez HD.

 

storczyk, +1+8 bedziesz mial w jednym pakiecie, a pewnie +9+10 tylko w cenie razem z kanalami HD

 

Racja. Przecież to wynika z grafiki przedstawiającej oba pakiety. Czyli pozostaje przy +1 do +8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abstra[beep]ąc od Premier League - jeżeli nie bedzie oferty kanałów HD 1 i 2 z HotBird choćby z transmisjami takimi jak do tej pory, to dla mnie osobiście mija sie z celem kupowanie przedłużenia na kolejny sezon, oczy bolą od tego SD. a jak pomysle ze jedynie takie kanały miałbym możliwość odbierać, to niestety cały urok posiadania JSC mija. czuje ze takich jak ja osób w różnych zakątkach Europy może być sporo, przez co stracą większą ilość użytkowników pre-paid... ale juz niedługo wszystko będzie jasne i będziemy mądrzejsi. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że jeśli dostępna będzie sprzedaż pakietu +1 do +8, na którym zobaczymy dużo meczów Serie A, Ligę Mistrzów i sporo meczów Premier League, nawet jeśli jest to tylko SD, to i tak niezły prezent od AJS. Niestety żyjemy w państwie, w którym oferta sportowa w płatnej telewizji jest na niższym poziomie niż chociażby w Rumunii, dlatego jedynym wyjściem jest zaspokoić swoje potrzeby pakietem podstawowym AJS. Poza tym w Polsce ciągle nie wiadomo, który operator nabędzie prawa do transmitowania włoskiej Serie A. Ale 2 mecze na kolejkę nie dają takiej gwarancji jak AJS na zobaczenie ulubionej drużyny. Wybierając między darmową transmisją w Internecie a pakietem podstawowym AJS, stawiam na to drugie. Choć wiele zależy od ceny, jaką ostatecznie ustalą na jsc-cards.com

 

Co do HD to nie wierzę już, że pojawi się na HB, po odpowiedzi udzielonej Grabarowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ciekawe wszystko...czyli niektórzy klienci zostali po prostu..oszukani? Karta przyszła do mnie kilka dni temu (1-10+2HD) i teraz naglę dowiaduję się że kanały HD pójdą do kosza, więc o co chodzi? Jeżeli tak faktycznie będzie, i wydałem ponad 6 stów tylko na kanały SD (których jeszcze oczywiście nie doświadczyłem bo aktywacja tej karty jest chyba dla nich trudniejsza niż wysłanie satelity na orbitę) narobie im takiego dżihadu że sobie to dobrze zapamiętają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być jeszcze gorzej, bo na chwilę obecną na Hot Birdzie (i prawdopodobnie Eutelsacie 3E) działają tylko +1, +2, +3, +4.

Zamiast +5 jest News, a zamiast +6 jest Global.

+7,+8,+9,+10 usunęli z transpondera.

 

Czyli na chwilę obecną wywalili nam kanały na których miała lecieć Premier League. :woot:

Przy transponderze z kanałami HD też coś dłubią - zakodowali News HD, a na beinach nic nie jest ponoć nadawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mozna miec nadzieje, ze podziela kanaly SD na dwa transpondery;-)

Niby tak, ale na Badrze/Nilesacie podzielili po równo (+1,+2,+3,+4,+5 na tp i +6,+7,+8,+9,+10 na tp). Tu niestety pokrywa się to idealnie z kanałami, które miały pokazywać Premier League w SD. Rzecz jasna chciałbym się mylić.

 

Edit: co oni wymyślili?

http://www.ar.aljazeerasport.tv/Schedule

Według programu niby oferta składa się z kanałów +1,+2,+3,+4 i HD1-HD6..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Katarczycy muszą się przejmować poprawnością polityczną? Czy muszą się przejmować krzykami Brytyjczyków ze SKY albo Francuzów z Canal+? Kto bogatemu zabroni? Jak będą chcieli to wrzucą pełną ofertę na HotBird i nie będą się na nikogo oglądać. Zapłacili kasę za prawa do transmisji, więc już za późno na interwencje. Nawet jeśli coś tam gdzieś zostało zapisane, to się wykpią tak samo, jak do tej pory. Oferta dla Katarczyków i innych obywateli Bliskiego Wschodu pracujących w EU. Udowodnijcie, że jest inaczej, a jak nie, to nie insynuujcie - tak to się odbędzie prawdopodobnie. Chyba, że będą honorowi, ale na to w biznesie bym nie liczył. Tym bardziej, że sporo pieniędzy stamtąd płynie do Europy w różnej postaci, z piłką nożną włącznie. No i te MŚ w 2022. Muszą podbić serca europejczyków, a to jest najprostsza droga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...