Skocz do zawartości

Jak zachowaja sie kablowki ??? ciekawe ???


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek pozostawię, ale jak jeszcze raz zobaczę sam link bez własnego wkładu (własnego komentarza na dany temat), to topic zamknę, a autor otrzyma ostrzeżenie. Twój drugi post napisany w wątku "Abonenci TOYI" został usuniety - powód: nie piszemy wiadomości o tej samej treści w kilku miejscach - jest to spam - mówi o tym Regulamin. :roll:

 

No to jak Twoim zdaniem zachowają się np. analogowe sieci kablowe, których w Polsce nadal nie brakuje? Dołączą na dwa miesiące, czy nie dołączą? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Myślę, że wiele kablówek się na to skusi. Kablówki się ostatnio boją, bo w Cyfrze+ jest jakaś promocja, w której to samo, co w "średnich" pakietach w kablówkach kosztuje mniej, niż nawet w osiedlowych sieciach ;) U mnie parę dni temu już przenieśli 5 kanałów z pełnego pakietu do średniego :) A tu jeszcze dają za darmo, kto by nie wziął? Co z tego, że na tych kanałach nie ma nic do oglądania, zawsze można się pochwalić nowościami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Już dzisiaj 19., ale na razie u mnie nic nie ma, za to przeczytałem inną szokującą wiadomość, że ostatnie przetasowania w układzie kanałów są związane z przygotowaniem do wprowadzenia przekazu cyfrowego :shock: A już ich podejrzewałem o jakieś dobre zamiary :roll: Do czego to doszło, cyfrowa telewizja w osiedlowej kablówce. Na pewno już nas wykupiła jakaś toya, albo jeszcze coś gorszego i tylko patrzeć podwyżki abonamentu o 300% :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy we wszystkich sieciach kablowych w Polsce (dvb-c) sa obecne Uniwersal i Sci-Fi? Czy chodzi tutaj tylko o analog, a moze jakas w dvb-c nie ma teych kanalow?
Z cyfrowych sieci kablowych są to: Vectra, UPC, Toya, Multimedia, Aster. Wiem, że na pewno jest w Multimedia, UPC no i oczywiście Vectrze. Co do reszty musiałbym popatrzeć na stronach domowych kablówek, ale nie chce mi się - sam popatrz :P

W analogu na pewno wiele sieci nie nadaje tych kanałów, ewentualnie może być dostępny tylko jeden z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...