Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrałem sobie mr przy przedłużaniu umowy, miałem Mediasata na własność. Dostałem Sagecom i dwie karty. Podłączyłem dekodery dwoma przewodami antenowymi, włożyłem karty, jedna z kart działa tylko w dekoderze SD, na HD wyświetla Brak uprawnień. Pomimo takiego podłączenia nie działa większość kanałów, przy przełączaniu kanału na oby dwóch obraz staje itp. Jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam twina, dwa kable, ustawiłem oba deki na TVP1 i zrobiłem reaktywację, Sagecom działa, a na Mediasacie czarny ekran bez obrazu i dźwięku. Jaki patch na 85?

 

EDIT: Poszła reaktywacja, obecnie wszystko ładnie działa, dzięki za pomoc.

 

EDIT2: Mediasat ucina mi u góry i dołu obraz, nie ma w ogóle loga tvnu, polsatu itp. Telewizor LG LCD, format 16:9, w dekoderze także 16:9 i dalej ucina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowe z C+, ktora przedluzylem pare miesiecy temu. Chcialem dokupic do niej zestaw multiroom. Obecnie wynajmuje od nich jeden dekoder PVR za 15zl/m-c. Posiadam pakiet C+ Optimum. W jakiej cenie do obecnej oferty moge dokupic/wynajac drugi dekoder HD? Może sa w tej chwili jakies promocje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zauważyłem u siebie taki problem.

Pace PVR podpięty na dwa kable, w drugim pokoju inny dekoder HD. Podczas oglądania "na żywo" wszystko działa ładnie. Ale kiedy na Pace PVR uaktywni się Timeshifting, to na niektórych stacjach na drugim dekoderze pojawiają się masakryczne zakłócenia - obraz jest zupełnie nieczytelny, albo wyświetla zatrzymane tło z innego kanału - ogólnie cuda. Kiedy wrócę do oglądania na żywo, to na drugim dekoderze wszystko wraca do normy. Konwenter quad. Ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust w najbliższym czasie, żadnych radykalnych zmian nie będzie. (...)

Na pewno zmieni się multiroom i dwie niezależne karty pójdą w zapomnienie.

 

Mógłbyś proszę rozwinąć myśl? :) Tzn. kiedy, w jaki sposób i na co Cyfra zamierza wymienić niezależne karty? Bo nie ukrywam, że ta informacja trochę mnie speszyła (nie, nie "dzielę na pół")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jezeli przy przedluzeniu umowy ktora zacznie obowiazywac od 1 stycznia mialem zagwarantowany multiroom za 5 zlotych i kupno dekodera sd za 1 zl ( obecnie nie mam mozliwosci wziecia juz dwoch kart i zakupu tego dekodera za zlotowke bo nie ma tego w systemie pani w centrum cyfry ) to bede mogl w styczniu kiedy tak naprawde znikna juz dekodery sd go kupic ... jezeli bylo mi to obiecane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...