Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale mając w pakiecie kanały HD to czy jak wezmę drugi dekoder SD w multiroom to czy bedę miał te programy w jakosci cyfrowej czy nie bedę mógł ich odtwarzać?

 

Najlepiej to do multiroomu kup na własnośc od Cyfry+ drugi dekoder HD, teraz Sagemcom HD (ok 149 zł) ma mozliwośc nagrywania audycji na pendriver lub dysk zewn., oraz zrobienie dodatkowej listy programów wg własnej kolejności.

Za jakis czas wspomnisz że miałem rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

zibi-s, nie reklamuj sagemcoma od C+, bo kupowanie tego czegoś na własność jest uczynkiem dość kontrowersyjnym i zrozumiałym jedynie w aspekcie kompletnego braku gotówki, jako że jest relatywnie tani.

 

KAŻDY, odbiornik niezależny HD, nawet największy szajs, jest o niebo lepszy od tegoż sagemcoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie reklamuje tego dekoderka, jak czytałeś wczesniejsze moje posty nie podobał mi się, a w szczególności prymitywny pilot.

Mam go dopiero od pól m-ca i mile zaskoczył mnie, oprócz niego mam Philipsa HD w darmowym wynajmie i moduł CAM HD od Cyfry+ .

Uznałem ze kolega nieznający tematu może miec bardzo dużo problemów kupując niezalezny dekoder HD w podobnej do Sagemcoma oczywiscie cenie. Za dobry FTA dekoder HD z interfejsem CI nalezy zapłacic ok. 450-550 zł i dodatkowo dla zabezpieczenia się przed niespodziankami ze sytrony Cyfry+ miec moduł dostepu CAM HD C+(dodatkowe ok 200 zł).

Każdy musi wg własnych możliwości finasowych i potrzeb wyciagnac właściwe wnioski i podjąć decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

zibi-s, z tymi cenami to nie przesadzaj, bo do multiroomu doskonale nada się np. odbiornik z zasobów hollexu:

 

http://www.hollex.pl/odbiorniki-hd/odbi ... m-hd-x403p

 

już za niespełna 350 PLN, a jeśli dobrze poszukać, to na serwisach aukcyjnych da się kupić niezły sprzęt za kwotę na jaką wycenia sagemcoma C+, nie jest więc tak z tym źle.

 

Poza tym z oprogramowaniem wielosystemowym niemal każdy odbiornik niezależny działa wprost wyśmienicie i to bez żadnych modułów, więc i tu nie ma żadnych niewiadomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do multiroomu C+ wystarczy mi ten Sagemcom, co do sprzętu FTA HD jestem zwolennikiem produktów Golden Intersrtar http://www.golden-interstar.pl/produkt.php?id=438 , http://www.golden-interstar.pl/produkt.php?id=437 . Mam tej firmy klasy standardowej SD combo Xpeed do odbioru DVB-t, TnK czy pre-paid na module CP.

Dzięki i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej, masz już gotową instalację? Jaki konwerter. Jak singla masz to musisz we własnym zakresie zakupić Twina. Jak będziesz kupował antenę również, to w zestawie z duża anteną będziesz miał już Twina. Nic nie piszesz co już masz, więc ostatni raz dzwoniłem na rodin.tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...