Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodziłem się na aneks telefoniczny,ktory wchodzi w życie 1.12.11. Do tej pory miałem karty zblizeniowe (gratis) w aneksie mam już tą usługę płatną. To kiedy będę mógl zdać moduły zbliżeniowe i pobrać dwie niezależne karty (muszę odczekać te dwa miesiące) ? Pewnie tak ale może się myle? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłem się na aneks telefoniczny,ktory wchodzi w życie 1.12.11. Do tej pory miałem karty zblizeniowe (gratis) w aneksie mam już tą usługę płatną. To kiedy będę mógl zdać moduły zbliżeniowe i pobrać dwie niezależne karty (muszę odczekać te dwa miesiące) ? Pewnie tak ale może się myle? :o

W Aneksie do umowy dot. MR (multiroomu) masz wszystko napisane w artykule 6, zrezygnować z MR mozesz w dowolnym czasie u Autoryzowanego Dystrybutora Cyfr+ przez zwrócenie MR typu zblizeniowego i pobranie jednej nowej karty. Nastepnie jak znowu bedziesz miał np. ciche dni z żoną, aby razem nie ogladać w tym samym pokoju, udasz sie do dystrybutora pobierzesz nowa karte do MR (jeżeli sie nic nie zmieni obecnie dają druga zwyka karte) - i to wszystko. Opłaty masz podane w ceniku na dole aneksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem jeszcze aneksu. A chodzi mi o to czy muszę odczekać te dwa pelne miesiące po wejściu w życie aneksu? Bo w takim wypadku oddał bym w ostatnim dniu obowiązujacej tej umowy (30.11.11), a odebrał za dwa dni.

 

ps. @DAN-SAT jak nie masz nic do napisania to nie pisz. To forum chyba jest od zadawania pytań? A konsultantka nie umiała mi odpowiedzieć na to pytanie, więc nie cwaniakuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto słucha a pozniej niespodzianki. Teraz to i tak lepiej ze rabat na cala umowe, a nie jak kiedys ze pare miesiecy i obuzony bo on podpisal umowe na 10zł a zlodzieje podniesli mimowolnie do 21 ;/

 

szunaj. oddaj na przed koncem umowy i przed przedluzeniem.

Po aneksowaniu bierzesz karty :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jednak trochę inny przypadek :lol:

Tutaj dochodzi do abonamentu tylko usługa dodatkowa, której tydzień temu za 15 zł nie warto było brać, a za 5 zł można się skusić.

 

A co do dostępu do ICA to u mnie też tak było. Musiałem skorzystać z opcji przypomnienia hasła. Po wpisaniu w formularz swoich danych ustawiłem sobie nowe hasło i poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliście się z propozycją zejścia z opłaty aktywacyjnej do 0 zł. przez telemarketera z infolinii? Chodzi mi o zawarcie nowej umowy. Rano dzowniłem na infolinię dowiedzieć się nieco o ofercie i przy pakiecie optimum+HD optimum promo+multiroom z dekoderem hd za 0 zł+drugi hd za 149 zaproponowano mi na zachętę zejście z opłaty aktywacyjnej do 0 zł. Wieczorem dzwonię na infolinię po namyśle aby zamówić ten pakiet o którym gadałem z konsultantem i tym razem jakiś miły kobiecy głos (na oko 19 lat) zaproponował mi to wszytsko ale z opłaty aktywacyjnej nie chiała zejść tłumacząc się iż nie może tego zrobić.

 

To po kiego grzyba tam są skoro taki zestaw mogę zamówić przez internet?

Jestem nowym klientem. Przecież w końcu mają chyba z tego jakąś prowizję prawda?

Jak się wkurzę to zamówię to przez neta albo w punkcie Cyfry+.

 

Aha podałem już dane do wypisania umowy ale jak jutro wytarguję u innego konsultanta lub w pkt. zejście z opłaty aktywacyjnej to oleję umowę wygenerowaną przez tą małolatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Bardzo serdecznie proszę o radę :smile:

Jestem abonentką Cyfry plus od 1996 (wczesciej Canal+). Płacę za abonament 148, 80 gr (Optimum, Canal+ Hd, Hd mix i najem sprzętu). Chciałabym, do drugiego pokoju zaopatrzyć się w Multiroom.

1) Jakie byłyby koszty?

2) Jaki sprzęt najlepiej wybrać ? (bez zmieniania tego podstawowego, jaki posiadam w głównym pokoju)

3) Czy byłby jeden wspólny abonament, czy dwa niezależne?

Dziękuję bardzo z góry za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...