Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy może jest ktoś z punktu sprzedaży Cyfry z okolic Białegostoku. Chciałbym wymienić Multiroom mam taki co trzeba biegać co 6 godzin i karty głównej. Podobno teraz są kary które już nie potrzebują takiej operacji. Jak coś to proszę o kontakt na prv.

Przyłączam się do pytania: czy aktualnie oferowany przez Cyfrę Multiroom wymaga dalej biegania co 6 godzin?

 

z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla starych jest ciut gorzej. Na własnym przykładzie: żeby zakupić Multiroom musiałbym zwiększyć pakiet z Kompaktu na Optimum i wtedy mogę mieć Multiroom za 15zł/m-c oraz mogę zakupić dekoder Sagemcom HD za 149zł. Nie wiem jak wyglądają ceny tunerów SD. W związku z tym poczekam do zakończenia umowy i wtedy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się ostatnio pytałem bo w grudniu mi się umowa kończy i chciałbym multirom dostać oraz dekoder od cyfry

i dekoder sd do multiromu dostane za 49 zł.

a nowy użytkownik dekoder sd otrzymuje za 49 oraz dodatkowy do multiromu za 1 zł ( pace, albo strongi)

nawet na stronie przy konfigurowaniu masz takie ceny!

hd zgadza się 149 ale z sd mylisz się.

Sam sobie zobacz:

http://cyfraplus.pl/zamow_cyfre.html#OPT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedziano przed aktywacją Multiroom w rozmowie telefonicznej z jednym z Dystrybutorów C+ po zalogowaniu na moje konto abonenckie cena Multiroom dla pana 35zł/ mies.

 

Na co ja powiedziałem sobie coś jest nie tak

 

i zatelefonowałem do CTA CYFRA+

tam mi miła pani powiedziała dla abonentów powyżej 5lat stażu koszt usługi 15zł

Dekoder SD 99 HD 198

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil220288, zgadza się, jest specjalna promocja z dek SD za 1zł, jest to strong. Wiem o tym. Wszystko zależy jaka promocja jest załączona, to zależne jest wtedy jaka cena dekodera będzie. Poza tym nie ma możliwości byś do multiroomu otrzymał dek. SD za 49zł. Jak już to do kontraktu przy przedłużeniu umowy dokupujesz dekoder SD za 49zł.

@adusiek XPS 5 - powiem tylko LOL. Nie ma takiej siły, by dopiero po 5 latach otrzymać promocję na MR (zniżka do 15zł). Z dekoderem HD też przesadziła. Generalnie jeżeli jesteś abonentem powyżej roku masz MR za 15zł niezależnie od promocji, opłat itp. Choć ostatnio zauważyłem, że za 15zł też dostają ludzie poniżej roku stażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogas82, nowi też mają za tunery HD 149zł / SD 99zł + do gołego kompaktu nie podłączą MR. Jedyna różnica, to cena samego MR 10zł dla nowych, 15zł dla obecnych.

Ok. tyle, że mam Kompakt z opcją dodatkową Canal+ płacę ponad 70zł/m-c (rabat już mi się skończył), a i tak musiałbym zwiększyć do Optimum. Natomiast nowi mają opcję Canal+Kompakt za 60zł/m-c i mogą mieć multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...