Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja pytanie z "innej beczki ". już mnie ten mooltiroom w..... .

Mam PACE PVR 500 oraz PACE 2221 jako dekoder doatkowy. Każdy dekoder chodzi po ok 3 godz dziennie wiec zadna z kart sie nie rozładowała nigdy! Już 2 razy miałem wymieniany modoł dodatkowy ponieważ niby uprawnienia przekazywał poprzez miganie diod, na końcu zapalała się dioda zielona że jest OK ale po chwili gdy chciałem sprawdzić stan naładowanai to tak jakby karta była rozładowana. Za kazdym razem karte wymieniano mi na nową. Tym razem problem taki. Karta przesyła uprawnienia, zielony sygnał diody, kłade diode do dekodera, dioda zielona świeci a programów brak. Pozamieniałem karty bo myślałem że może coś z dekoderem ale zarówno jak na PVR jak i zwykłym nic.

Już mnie to troche denerwują te wymiany ponieaż to bardzo czasochłonne. czy jest możliwość zebym dostał karte. jak ostatnio koleś mi wymieniał to mówił, że do póki mają moduły to muszą je wymieniac

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś termin, po którym można znowu dołączyć multiroom ?( czy po zdaniu modułów trzeba swoje "odczekać" ),bo mnie już maksymalnie :censored: latanie po schodach z modułem.

Zdałbym z chęcią moduły i podpisał nową umowę na multiroom ,ale już z kartami i nie wiem jak to rozsądnie rozegrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest pewien szkopuł , bo właśnie wracam z centrum cyfry i po wprawieniu pani w osłupienie moim pytaniem ,po rozmowie pani z jej przełożonym , stwierdzili że muszę odczekać tydzień ( nie wiem skąd ten termin ) , żebym mógł dołączyć ponownie opcje multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac_latawiec - możliwe, że system nie pozwoli wydać nowego "multiroom" w tym samym dniu. Na przetworzenie danych potrzebuje 3 dni roboczych. Miałem taką sytuację, gdy zdawałem "multiroom" i chciałem wynająć dekoder PVR. Pracownik "Centrum Cyfra+" zamiast najpierw wydać dekoder, zaczął od przyjęcia karty. Musiałem czekać trzy dni robocze na możliwość wynajęcia dekodera :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie :( Po zwrocie MR trzeba odczekać minimum 4 dni aby pobrać nowe karty 8)

 

Zwyczajnie. Rezygnujesz z multiroomu, oddajesz moduły. A potem podpisujesz nową umowę na multiroom. Od razu. I tyle :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to wygląda tak.

Jeśli oddajemy multiroom i zrywamy na niego umowę, to w systemie jest ta 3 dniowa blokada na podpisanie nowej umowy.

 

Natomiast wychodzi na to, że istnieje techniczna/systemowa możliwość wymiany modułów na karty, ot tak po prostu. Z tym zastrzeżeniem, że taka operacja jest zabroniona przez władzę C+ i stąd rozpowszechniane info o nie możności wymiany modułów na karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie odnosnie usługi Multiroom mialem zawieszony abonament opłaciłem zaległy rachunek odblokowano mi karte modól głowny do odbierania telewizji a karta dodatkowa po uwczesnym doładowaniu nie posiada praw do odbioru programów , prosze o pomoc jesli mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie chcę mówić ale nie bardzo widzę związek pomiędzy MR a ustawianiem anteny. Tobie chodzi o modłuły tak? Czy można je tak wykorzystać? Jeżeli tak to nie: teraz MR opiera sie o dwie zwykłe karty kodowe. Moduły to nadal konieczność ładowania. Odebrałem Twoje "wziąć MR" jako wziąć z punktu dystrybucyjnego a nie z domu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfre zabrałem w pamietnej promocji z TV w listopadzie 2009 wraz z multiroomem. Jako że mam moduły a nie karty dziś je zabrałem, żeby zwrócić i po kilku dniach zabrać karty. Pan powiedział w centrum cyfry , że multiroom mam do końca umowy i takie tam i że mam tego nie robić. Ja mu na to, że codziennie odwiedzam Sat Kuriera i wiem co moge a co nie. To mi na to, że mam zadzwonić najpier do Cyfry i zapytać czy moja umowa mi na to pozwoli. Dzwoniłem i gość mówi, że w umowie jest zapis o 2 pełnych cyklach a później można zrezygnować.

Ucieszyłem się ale powiedział, że jak chce zrezygnować to mam się udać do Cyfry albo 31 maja bo jak pójde teraz to tylko spiszemy rezygnacje a sprzęt oddam dopiero na koniec miesiąca.

Czy to jest prawda czy moge to zrobić teraz ?

czy jak oddam dziś multiroom to od razu dostane pojedyńczą karte ?

pozdrawiam i jak zwykle licze na Waszą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...