Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie mam kolejne pytanie, jeśli mam do wyboru 2 dekodery sagemcom i philips 6201 z tym, że sagem posiada możliwośc nagrywania na dysk zewnętrzny, a philips nie to czemu lepszym wyborem był by philips ? Sagem ma jakieś ukryte wady czy coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od piątku w ramach Multiroomu możecie wynająć jako drugi dekoder PVR a dokładnie Philipsa PVR 250 za 5 zł miesięcznie, na razie opcja w systemie dostępna jest tylko do nowych umów 8)

 

a dla przedłużających?

 

mam philipsa pvr i na własność sagemcom, zależy mi na 3-m dekoderze, może nie musiałbym zawierać nowej umowy

Sagemcom ma chodzić oddzielnie

pozostałe 2 dekodery mają chodzić na splitterze

więc moje pytanie czy da radę przy przedłużeniu umowy dostać na wynajem Pace PVR a Philipsa przesunąć też na wynajem za 5zł do MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam nadzieję że potraktują poważnie (w co wątpię!) swoich długoletnich abonentów i można będzie wziąć na wynajem dekoder PVR do Multiroomu, mimo posiadanego juz jednego na własność dekodera.

W takim razie mam kolejne pytanie, jeśli mam do wyboru 2 dekodery sagemcom i philips 6201 z tym, że sagem posiada możliwośc nagrywania na dysk zewnętrzny, a philips nie to czemu lepszym wyborem był by philips ? Sagem ma jakieś ukryte wady czy coś ?
.

Jezeli potrzebujesz dekodera z nagrywaniem, z mozliwościa ułozenia własnej listy i dwuletnią gwarancja jako nowy to Sagemcom, ale osobiście też uważam że Philips mimo że używany z roczna gwarancja jest klasą samą dla siebie i co najwazniejsze niezawodny.

Dla przykładu podam że nowy Sagemcom kosztuje tyle co używany Philips HD 6201, srzredawany przez C+ do Mutiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR jeszcze nie brałeś do tej umowy, to zapewne dalej nalezy Ci się znizka, ale na wszelki wypadek przed podpisaniem aneksu dobrze go przeczytaj aby nie było że dystrybutor swoje, a w aneksie co innego.

Za 10zł/m-c bym sie nie zastanawiał i jeszcze, że są to bezproblemowe 2 niezależne karty - bezładowania jak dawniej moduły MR.

Zawsze później po 2 pełnych miesiącach użytkowania możesz w dowolnym czasie zrezygnować bez konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko do was uzytkownicy sat kuriera czy jak wezme MR w cyfrze+ i wiem ,ze obydwie karty musza byc w obrebie jednego gospodarstwa domowego ale czy jak jedna karta bedzie w jednym mieszkaniu i do tego spliter na dwa tv i z druga karta tak samo ,ktora bedzie w innym mieszkaniu to czy to technicznie bedzie dzialac tzn. czy ta druga karta tez bedzie jak ta pierwsza glowna czy ktos juz tak kombinowal ? ? prosze pisac odpowiedzi na pw z wiadomych przyczyn. dzieki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam pytanie do ekspertow: mam w mieszkaniu juz rozprowadzona instalacje tv/sat (nowe mieszaknie i jest jedna antena zbiorcza na dachu, czyli ze nie trzeba montowac nic "na balkonie" tylko jest juz sygnal w scianie ;) pytanie jest takie: jest to jedno wyjscie i czy w takim razie nie ma opcji zeby korzystac z PVR - tzn chodzi mi o to, zeby podlaczyc dwa kable (jedno ogladam, drugie nagrywam)? czy jest jakis nie weim "rozdzielacz" zeby z jednego wyjscia w scianie wyprowadzic dwa kabelki do dekodera? czy niestety w takim przypadku juz po ptakach i nie ma opcji?

z gory dzieki za dopowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...