Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info, ale znalazłem taką informację 'TV RACHUNEK otrzymują co miesiąc na ekranie swojego telewizora Abonenci CYFRY+, posiadający dekoder HD i PVR HD (z wyłączeniem dekodera SAGEMCOM DSI87 HD)'. Ja mam pace pvr ale drugi dekoder może nie być HD - i czy w związku z tym TV rachunek będzie się wyświetlał tylko na moim dekoderze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam jedno pytanie odnośnie multiroomu. Obecnie nie posiadam, mam na stanie Pace PVR, płacę za niego 15zł/m. Kupilem inny tuner i ten chcę oddać. Pytanie moje brzmi: "Jeśli oddam PACE'a, wezmę drugą kartę, to czy będzie należal mi się na wynajem za 0zl drugi tuner, SAGEMCOM DSI87 HD?" Dziękuję za odpowiedź.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować zamienić dekodery - zgłoś im problemy techniczne i zasugeruj, że chętnie weźmiesz w bezpłatną dzierżawę Sagemcoma, np. ze względu na możliwość korzystania z napisów na kanałach HBO (nawet jak nie masz tej opcji to pościemniaj, ze rozważasz jej dokupienie). Może się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam multiroom od poczatku umowy, tj. 31.12.2011. Nie brałem wtedy dekodera Sagemcom za 150 zł do multiroomu i tu moje pytanie - czy teraz moge kupić w punkcie Cyfry, Sagemcoma do multiroomu? Potrzeba mi dekodera HD.

 

Możesz kupić go w każdej chwili, tylko że zapłacisz za niego 198 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawe i prosze o podpowiedz a sprawa ma sie tak: mam kompakt z canal+ za za 62 PLN do konca umowy(03.13),podwyzka mnie nie objela i nici z wypowiedzenia a MR za 15 a od 01.03, 20 PLN,napisalem meila odpisali ze moge jedynie zrezygnowac z MR z powodu podwyzki. I w zwiazku z tym pytanie czy mam jakies szanse na MR za 10 zeta a jesli tak to co mam zrobic? Dzieki za jakakolwiek podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...