Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W jednym pokoju mam dekoder PVR Pace i chcę wziąć MR do drugiego pokoju. Mam możliwość kupna drugiego takiego PACE PVR za ok.300zł. Myślicie, że kupić ten PACE czy może jakiś Ferguson np. coś takiego: http://allegro :censored:

lub coś takiego: http://allegro :censored:

Na pewno Pace PVR pozwala mi na nagrywanie jednego kanału podczas oglądania innego. Czy te dwa Fergusony również mi na to pozwolą? Nie znam się za bardzo dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby uruchomić kartę z Cyfry+ w HD-8900HD musiałbyś albo zastosować moduł CAM (drogo) albo bawić się datą (jest jakaś bomba zegarowa w oprogramowaniu).

 

Lepiej ogarnąć z Arivami 100 i 200 - zapłacisz znacznie mniej niż przy oficjalnych dekoderach, bo chyba tylko opłatę aktywacyjną. Później tylko miesięczna opłata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audiKSP, a wiesz, że zakup takiego dekodera to paserka i w ewentualnym przypadku awarii nikt Ci w punkcie nie wymieni takiego dekodera?

 

Właśnie mnie uświadomił kolega na priv. Nie jestem za bardzo ogarnięty w tym temacie i do głowy by mi nie przyszło, że to nielegalne. W takim razie na pewno z tego nie skorzystam, bo nie interesuje mnie coś takiego. Muszę więc kupić jakiś tuner na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam C+Kompakt , o ile orientuję się z multiroomu można korzystać od pakietu Optimum , napisałem maila do Cyfry i dostałem taką odpowiedz

"Usługa CYFRA+ Multiroom jest adresowana do abonentów od pakietu Optimum. W przypadku Pana Umowy opłata miesięczna za usługę wynosi 35 zł a po upływie ponad 12 miesięcy od podpisania Umowy 15 zł."

Więc mogę skorzystać w końcu czy nie , jak zadzwoniłem do punku Cyfry+ powiedziano mi , ze od pakietu Optimum, więc sam już nie rozumiem , może ktoś mi wyjaśni jak się ma sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic w umowie na temat wymiany (ewentualnej), ale skoro C+ w przyszłości chciała by coś takiego zrobić, to dla mnie jest jasne, ze bez konsekwencji mogę zrezygnować, bo zmieniają się warunki techniczne, a mnie np. mnie latanie do innych pokoi co 6 h nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam abonament w opcji Canal+ Optimum, docelowo chciałbym podłączyć jeszcze 2 telewizory, czyli w sumie będą 3 odbiorniki.

Wiem, że zakup splittera i sensowne podłączenie tego wszystkiego jest sporym wydatkiem, dlatego "na razie" zastanawiam się nad dokupieniem opcji multiroom do drugiego telewizora. Pytanie brzmi, czy w przyszłości, kiedy już zakupię splitter i trzeci dekoder, to czy będzie on działał jednocześnie z MR? Czy jednak jest jakiś problem techniczny, aby jednocześnie działał dekoder podstawowy + MR + trzeci dekoder na splitterze?

 

Ostatnio usłyszałem jakąś plotkę, że w MR nie będę mógł oglądać opcji dodatkowych takich jak C+ czy HBO, moim zdaniem to bzdura wymyślona przez kogoś, ale proszę o potwierdzenie lub zaprzeczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...