Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam napisane w umowie do 30.04.2010 r. że mam wymienić, ale jest też zapis, że jeśli nie chce multiroomu to mogę zdać 1 kartę i to jest chyba rozwiązanie odnośnie pytań czy multirom będzie działał w spkiterze, weźcie poprostu 1 kartę. Dobrze rozumiem ten zapis ? że mogę do 30.04.2010 powiedzieć im NIE dla multiromu mimo że teraz niby mam na zasdzie 2 kart, a druga sprawa słyszałem że multirom ma być "inny" nie trzeba będzie ładować, wiecie coś ??

 

Nie trzeba bedzie ladowac? Mi pan w punkcie mowil ze w multiroomie trzeba aktywowac co 6 godzin, o ile o tym samym myslimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem laikiem w satelitach no ale tak się złożyło że zamówiłem swój 1 zestaw z cyfry z multiroomem no i czegoś tutaj nie rozumiem, o jakich przekładaniach kart mówicie ? czy to znaczy że co pare godzin mam latać i przekładać kartę z jednego dekodera do drugiego żeby działało ?? :shock:

za takie coś to chyba bym podziękował... jeśli to faktycznie prawda to prosiłbym o informację czy to samo bieganie z kartami byłoby stosując splitter (i tak musze kupić splitter bo chcę jeszcze do trzeciego tv podłączyć, ale może zamiast splittera z 2 lepiej wziąść z 3 kartami ?)

z góry dzięki za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zestawu CYFRA+ MULTIROOM można korzystać w obrębie jednego gospodarstwa domowego.

 

Moduł główny powinien być umieszczony w najczęściej używanym dekoderze. Moduł dodatkowy wymaga aktywacji po każdych 6 godzinach pracy.

 

Splitter to inna bajka tam nie napinasz z kartą co 6 godz. ale są to dodatkowe koszty jednorazowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Australian Open sie zaczeło to się nie śpi :P

ok dzięki za za to ostatnie info... w takim razie niech sobie w d... wsadzą ten multiroom, chociaż tyle że ten dekoder za darmo dostanę

to w takim razie rozumiem że splitter z 3 kartami załatwi sprawę z tym przekładaniem kart ? czyli ten główny moduł (znaczy karta ?) wsadzam do splittera i korzystam z kart splittera a ta dodatkowa karta (z którą musiałbyć biegać normalnie) wtedy będzie niewykorzystana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za parodia... brak słów po prostu, jak w nocy mi przerwie transmisje to mam latać piętro niżej i budzić innych domowników :brawo::brawo::brawo:

czy stosując splitter będzie to samo ?? :(

 

Zawsze możesz naładować kartę i zacząć oglądać, chyba przez 6h w nocy nie będziesz siedzieć przed tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem świezo po telefonie na infolinię i tak jest jesli rezygnuję z HBO po okresie gratisowym musze płacić za multiroom, mało tego chcąc utrzymać multiroom bez HBO płacę normalny abonament dwa razy mi to powtarzali bo nie mogłam uwierzyć.

Podpisałem dzisiaj umowę na pakiet Komfortowy + za 49.90 z opcja Multiroom na 18 miesięcy gratis, aktywowałem też HBO

Dzwoniłem do konsultanta pod numer 22 411 00 00 i powiedział mi że multiroom NIE jest płatny po zrezygnowaniu z HBO, caly czas do konca trwania umowy pozostaje darmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taka jest prawda mam cyfrę + jednak załatwiałam wszystko osobiście i multiroom jest bezpłatny, hbo nie brałam bo w punkcie sprzedawca poinformował mnie że po rezygnacji wzrosnie opłata za canal+ jakoś przez komputer nie chciała przejść opcja osobno canal plus i hbo musiałabym wziąść premium a z tym faktycznie mogą być problemy zresztą na wątku o promocjach ktoś to dobrze wyjasnił. Faktem jest, że na infolinii naopowiadano mi takich bzdetów że to sie w głowie nie mieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem świezo po telefonie na infolinię i tak jest jesli rezygnuję z HBO po okresie gratisowym musze płacić za multiroom, mało tego chcąc utrzymać multiroom bez HBO płacę normalny abonament dwa razy mi to powtarzali bo nie mogłam uwierzyć.

Podpisałem dzisiaj umowę na pakiet Komfortowy + za 49.90 z opcja Multiroom na 18 miesięcy gratis, aktywowałem też HBO

Dzwoniłem do konsultanta pod numer 22 411 00 00 i powiedział mi że multiroom NIE jest płatny po zrezygnowaniu z HBO, caly czas do konca trwania umowy pozostaje darmowy.

 

 

Ale przeciez nigdy nie bylo mowy o tym ze MULTIROOM jest zalezny od opcji HBO. W niektorych opiniach C+ tak, ale to tez zalezy od danego aneksu i ustalen - np w wypadku przedluzen.

 

@Karolina:

Fakt, ze na infolinii mozna uslyszec rozne wersje promocji i to jest niewlasciwe, bo kto ma udzielac dobrych informacji jak nie konsultanci , ale sam sie nie dziwie ze sie myla bo czytajac nawet sprzeczne glosy na forum mozna sie nieraz zaplatac, o co dopiero jak co 10 minut ktos slyszy o nowym przypadku -umowy/pakietu/czasu trwania/przedluzania umowy etc. Miejmy nadzieje ze promocja wiosenna bedzie obsluzona lepiej, ale teraz nie jest az tak tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taka jest prawda mam cyfrę + jednak załatwiałam wszystko osobiście i multiroom jest bezpłatny, hbo nie brałam bo w punkcie sprzedawca poinformował mnie że po rezygnacji wzrosnie opłata za canal+ jakoś przez komputer nie chciała przejść opcja osobno canal plus i hbo musiałabym wziąść premium a z tym faktycznie mogą być problemy zresztą na wątku o promocjach ktoś to dobrze wyjasnił. Faktem jest, że na infolinii naopowiadano mi takich bzdetów że to sie w głowie nie mieści.

 

ten sprzedawca to musiał być chyba pod wpływem czegoś :lol2:

 

pierwszy raz czytam takie bzdety że w systemie nie przeszło osobno c+ i HBO i tak tym sposobem straciłaś 3 m-ce oglądania HBO za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh... az nie wierze ze niektore osoby na tym forum to takie parapety. W umowie nigdzie nie ma że po wył HBO trzeba bd płacić za Multiroom, po 3 miechach darmowego HBO wył. go i nie tracimy nic! Opcja C+HD przechodzi bez HBO HD gdy mamy C+HBO, wczoraj brałem i jakoś dostałem.

 

Do tych którzy twierdzą że multiroom bd płatny po wył. HBO proszę o skan aneksu z takim zapisem. Ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie bo tylko ludzi w błąd wprowadzacie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh... az nie wierze ze niektore osoby na tym forum to takie parapety. W umowie nigdzie nie ma że po wył HBO trzeba bd płacić za Multiroom, po 3 miechach darmowego HBO wył. go i nie tracimy nic! Opcja C+HD przechodzi bez HBO HD gdy mamy C+HBO, wczoraj brałem i jakoś dostałem.

 

Do tych którzy twierdzą że multiroom bd płatny po wył. HBO proszę o skan aneksu z takim zapisem. Ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie bo tylko ludzi w błąd wprowadzacie!!

 

No to zaczynasz przygodę na forum z przytupem jak widać - zanim zaczniesz ubliżać forumowiczom zrób jak Ci kolega zaproponował przeczytaj wiecej niż 3 posty wstecz.

 

Co do tej opcji ludzie o tym pisali po rozmowie w grudniu z infoliniami takze przy podpisywaniu umów. Sam napisałem do nich maila aby mi wyjaśnili dlaczego konsultant tak mówi podczas rozmowy. Odpowiedź nadeszła na inną cześć maila na temat multiroom nie było nawet wzmianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...