Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

era tak tak - 69418**** - od zawsze ;)

orange mix - 51507**** - od pół roku

 

(oba równocześnie obecnie)

 

w miedzy czasie plus przez 3 miechy i heyah przez 2.

 

generalnie najbardziej zadowolony jestem z orange. zwlaszcza ze firmowy wiec nie musze placic :D, a co do tak taka tez wiekszych zastrzezen nie mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm niebyłbym taki pewny:) swoje wiem wystarczy poczytac forum heyah:D co chwilke pisze ze ktos miał problem z forsa a najmilszy jest gprs w heyah :D tu to mozna nawet 2 miechy potem dostać zabranie kasy:D miałem kase miałem a tu bach niema nic doładowuje za 20 nadal niemoge dzwonic doładowałem za 50 nic dzwonie do bou a oni mi ze jest dług mminus 450zł:D a ja jak to mozliwe prosze mi dac wszystko na temat salda tego nr i w koncu sie okazało ze bład w naliczaniu gprs był policzyli mi za gprsa z którego nie kozystałem bo był wyłączony:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak miałem wiele sieci gsm i heyah i era miała zawsze jakiś problem z gprsem:) orange smsy nabijane w multiboxie heyah sms za 3 gr do kazdej sieci :D:D błąd w erze:D nio i to sa błędy dopiero:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim życiu miałem już: Idea POP, Heyah, mixPLUS, Simplus a teraz znowu mam mixPLUSa - a telefon nadal stary, bo moja mama wykorzystała mnie i podpisała dla mnie nową umowę (ma simplusa i nie chciała zmieniać numeru) a telefon wzięła dla siebie. Nawet dobrze, za nic bym nie zamienił mojej Motorolki E365 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by to powiedziec orange i dzioury w ich systemie informatycznym sa ogrooomne:P hehe ja kożystam np smsy w multiboxie 30 na miesiąc sie ma za free do każdego z numeru w orange ida a jest błąd i mozna z 30 zrobic 4000000smsów:D do kazdego w erze zetony mozna nabijac :D w sponsorowanej i kto tu mówi ze era/ orange sa dobre;)?? najbardziej szczelna jest siec plus gsm:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:) swoją droga problemy z telefonami sa byly i beda a co do błędów w sieci teleinformatycznej to nic nie jest doskonałe:) kurcze mało kto wie o co lata ale sa ludzie co wyszukują takie błędy:)

zainteresowani na prva dam jeden bład w polskiej stronie internetowej eraomnix:) na sciąganie za darmo dzwonków :oops::oops::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...