Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker
Że też dopiero teraz przeczytałem tego posta :lol:

Zgadza się, logo te same ale tym razem własnej produkcji :roll:(zrobiłem zdjęcie telefonem komórkowym z TV 8) )

 

A co to jest za logo? Jakiejś stacji TV??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest za logo? Jakiejś stacji TV??? :wink:

Oczywiście, zresztą mojej ulubionej :wink: Jak tylko włączam TV to zawsze najpierw zerkam na Tele5. Jest to niemiecki kanał o profilu rozrywkowym, nadaje z Astry 19.2E. Polecam filmy na tej stacji głównie w wieczorne dni weekendowe.

 

strona domowa: http://www.tele5.de/tele5/

 

ps: I to nie jest żadna reklama :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tele 5 Deutschland - jest to komercyjny kanał nadający od 11.01.1988. Na kanale Tele 5 lecą amerykańskie klasyczne filmy, seriale, japońskie seriale anime oraz programy rozrywkowe. Od 11.01.1988 do 31.12.1992 kanał Tele 5 nazywał się Musicbox.

 

Programy, które lecą na Tele 5:

 

ANIME:

Captain Tsubasa

Dragon Ball Z

One Piece

Digimon

Attack No. 1

Mobile Suit Gundam Wing

Yu-Gi-Oh!

 

SERIALE:

Pretender

Stargate SG-1

Earth: Final Conflict

 

SHOW:

WWE Friday Night SmackDown!

Ruck Zuck

Big Brother

 

logo Tele 5:

tele5logoih5.jpg

 

ŹRÓDŁO: http://www.en.wikipedia.org/wiki/tele_5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Na skrzynce mailowej na Onecie wskoczył mi komunikat, że za chwilę zabraknie mi miejsca, i mam możliwość powiększenia pojemności skrzynki np. obecnie mam 10 MB a mogę po kolei, powiększyć o takie pojemności:

10 MB 25 MB 50 MB 100 MB 250 MB 1 GB

Teraz pytanko. Nie zależnie, jaką z w/w pojemności zaznaczę i kliknę OK np. zaznaczę 250MB lub 1GB i skrzynkę będę mieć bezpłatną nadal??? Czy te wszystkie w/w pojemności skrzynki są bezpłatne na Onecie i mogę spokojnie zaznaczyć sobie a jednocześnie powiększając pojemność skrzynki np. o 250 MB lub 1 GB ?? Będzie bezpłatna nadal skrzynka?? Bo ja oczywiście nie chcę płacić za skrzynkę więc się boje wybrać większą pojemność a ten komunikat za każdym razem jak się loguję do skrzynki, mi wskakuje, więc radzę się Was teraz. Mogę spokojnie zaznaczyć np. 250 MB lub 1 GB ?? proszę o porady. Dzięki z góry. Pozdro :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak, na pewno mogę powiększyć skrzynkę np. do pojemności 1 GB ?? I za darmo będę mieć na pewno?? Bo kiedyś było tak, że za 1 GB się płaciło, ale w sumie WP wprowadziła już 1 GB za darmo. Ale tutaj jest Onet i chodzi mi o skrzynkę na Onecie. Mogę powiększyć do 1 GB lub chociaż 250 MB ??? Za darmo jest?? Bo nie znam Onetu za dobrze, czy za darmo mają 1 GB. Proszę o odpowiedzi, dzięki, pozdrawiam :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem tej gry.Przy każdej próbie uruchomienia pojawia się komunikat:Graphic error:Tony Hawks Pro skater 4 was unable to intialize graphics engineCzy ktoś z Was domyśla się o co chodzi?Mi się wydaje,że to coś z moją kartą graficzną chyba jes nie tak.

Proszę o pomoc.Wcześniej miałem wersję demonstracyjną tej gry i wszystko było w porządku,a teraz udało mi się ściagnąć pełną wersję i nie chce mi się uruchomić. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wywnioskować po podpowiedzi @PiotrekJaw.Stawiałbym na It's my life lub Living on a prayer . W razie innych pytań odnośnie Bon Jovi chętnie pomogę. Pozdrawiam. :)

 

 

Dzisiaj przejrzalem doklanie te piosenki i okazalo sie ze to jest jednak ta Living on a prayer :D wczesniej uslyszlalem tylko poczatek i myslalem ze to nie to :D dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...